Şimdi Ara

Paladins (Ana Konu) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
8
Favori
23.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Paladins (Ana Konu)
  • uzun süredir oynamadım patch atıyorum bakınayım az
  • Bomb King aslında tuzlukmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

İyi bilirdik. Allah rahmet eylesin.

Paladins (Ana Konu)

https://youtu.be/RgKAFK5djSk?t=191

• Mutatio kullanıcısına yanıt
    Bir şeyler denedim. Sağolasın.

http://giant.gfycat.com/FairOffbeatHind.webm
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Bir şeyler denedim. Sağolasın.

http://giant.gfycat.com/FairOffbeatHind.webm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OB64'le cidden batırdılar. Yeni kart sistemi berbat. Kartları iyi geliştirenler örneğin Maeve, Skye, Strix, Kinessa gibi kişileri öldürmek çok zor. Kartları geliştirmek içinde deli gibi altın gerekiyor. Hiç değilse rekabetçi maçta tüm kartları ve efsane kartı 4. seviyeye kilitlemişler. Oynayabilirseniz rekabetçi oynayın.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 26 Kasım 2020; 16:52:29 >
  • Oyunu uzun süre oynamadım. Önceden de fazla oynamamıştım fakat fiyatlar garip geldi. En pahalı olan herolar 60k Gold istiyor. Önceden böyle miydi emin değilim. Ve her oyundan 100 civarı geliyor. Bu saçma değil mi?

• Oyuna yeni basladım sayılır ..
    Sampiyon almak cok pahalı olmus.
    Tek oynanmıyor neredeyse.
    Takım oyunu şart..
  • Oyun gayet basarili olmus bende cok begendim fakat full hd de oynatmiyor . Onu ayarlayamadim.

• gorkem0707 kullanıcısına yanıt
    Sanirim full hd degilde dx11 olarak sorun veriyor ben full hd olarak oynuyorum ama updateden sonra black ekran sorunu yasadım sılıp yukledım gene yasadim
    sanirim cozum
    ayarlardan parametre bolumunue bunu yapistirmak lazim ( force-d3d9 )

Eskiden baya takilirdim ara verdim tekrar arada birkac el atiyorum ama genede acemiyim tum herolar acik sanirim suan bende...
  • Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    altın artık bi ise yaramıyorda ondan öyle oldu,eski kart sisteminin değişmesi ile çoğu kisi milyoner oldu ve öylece duruyor altınları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski kart sistemine dönmeleri iyi oldu.

İlk iki saniye

OB69'da Khan geliyor. Yer yerinden oynayacak.

• Yaklaşık 1 seneden fazladır paladins oynuyorum oyuna başladığımda OB 43 'tü ve kart sistemi bile yoktu şuan OB 68 patch. Yaklaşık 1 yıldan sonra oyun inanılmaz gelişti gerek grafik gerek rekabetçi gerekse hero ve dengeleri yönünde. Herolarda dengesizlikler hala mevcut fakat oyunun yapımcıları gerçekten ilgilenerek ve uğraşarak oyunu geliştirmeye her geçen gün devam ediyorlar.

Bu arada küçük bir Paladins kanalı açtım youtube'da. Girdiğim rekabetçi maçları yayınlamaya başladım. Çok iyi bir oyuncu olacağım aşırı abonem olucak vesaire gibi hedeflerim yok. Maksat bir anı olsun.

Kanalım :https://www.youtube.com/channel/UCnr8g1bsp0IwFxzNfoY31cA

• OlanzapineDreams kullanıcısına yanıt
    Dostum Makoa,Fernando,Torvald açık gidip Terminus alıyorsun Birde adamlarda ruckus ve ash varken..Onlarin biri poke damage yapar,biride takımı için alan acar.Terminus gibi yakın mesafede vuran ve suan berbat olan tankla oynanmaz bu metada aklında olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunucular şu anda kapandı. OB69 güncellemesi gelecek. Şimdiye kadarki en büyük güncellemelerden biri de bu.

edit: Güncelleme dağıtılıyor. 1.1GB.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 12 Nisan 2018; 15:14:38 >
  • UçamayanZüperGahraman kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam zaten makarasına giriyoruz bir ciddiyet yok fazla.
  • Canım oyunum bugün itibariyle Betadan çıktı.Lansman bugün yapıldı.
  • oyuna çok rağbet yok galiba overwatch çakması deyip kimse göz atma girişiminde bulunmuyor ki bence oyun gayet güzel eğer eklemek isteyen arkadaşlar varsa oyun adım Riyoka eklesin oynayalım daha zevkli olur
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.