Şimdi Ara

paladinden neden zevnk alamıyorlar? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: druen

dot heal nedir yaf? ona hot diyoruz biz. Damage Of Time - Healing Of Time

guildde bi tane bulgar mı polonyalı mı ne birisi vardı. o derdi dot heal dot heal diye diye benide alıştırdı. haklısın hot olacaktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kyle Butler

quote:

Damage Of Time - Healing Of Time nedir yaf? onlara damage over time - heal over time diyoruz biz

PWND!
  • quote:

quote:

Damage Of Time - Healing Of Time nedir yaf? onlara damage over time - heal over time diyoruz biz

cayil misin? zamanın hasarı ve zamanın heal i
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

quote:

quote:

"cayil" ise healing of time
    "cahil" değil ise heal over time uygundur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

quote:

quote:

Bence sen "cayil" oluyorsun bu durumda.Damage Over Time ve Heal Over Time zamana bağlı skillerdir.Zamanla işlerler.Örnek vermek gerekirse saniye başı bilmem şu kadar atak veya heal yapan 10 saniyelik skill gibi...

• evet healing over time dogrusu. 3 aydır wow a girmeyince bircok terim sacma geliyor zamanla zaten. aklımda of olarak kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

quote:

Orijinalden alıntı: fLaVa

burning crusade zamanı tank olduğum zamanları hatırlıyorum da ne zamanlardı spell power veren silah kullanırdık, bazı itemler spell powerlıydı falan. tam bir çakma tanktı kısacası.

çoğunlukla add'ları tanklamak üzere off-tank üzere bulunurduk raidlerde. tam bir ezik örneğiydi. reti desen kimse almaz . holy olsan alan, dot heal olmadığı için asla bir shaman, druid, priest olamazdın.

wotlk başlarında biraz iyi olduk derken yine alt sıralara düştük. paladin çok kısa süreler hariç dps'de 1 numara olamadı.

bir zamanlar warlock efsanesi vardı. mage'ler genelde überdi, rogue'lar bazı dönemlerde meeleye karşı ezik gibi dursa da karakterine hakim olan her dönem iyi sayılırdı. shmanlar bir ara windfury ile coştu. priest disc ile arenaların vazgeçilmeziydi, pve den bahsetmiyorum bile. warrior biraz çelişkili ama kimse şu lanet dk'lar ve mage'ler gibi olamadı. dk'lar geldiğinden beri meele'nin kralı, mage'ler ise range dps'in. blizzardın ceo'su mage'den karakterinden sıkılmadığı sürece de mage'lerin hükmü devam edecek...

cast süreleri bakımından warlocktaki soul fire ile magedeki pyro birbirine çok yakın skiller..
    soul fire 9k spell powerla 10-11k vuruyor, pyro 8 k spell powerla dotu dahil 35-40 k

warlock dps cycleda 15 tane skill magede 5 tane skill var.. warlockla bir tarafın yırtılıyor 20k zor çıkıyor, magete yalan yanlış gearla enchsiz vs 2 tuş spam yaparak 25-30 k dps yapılabiliyor. blizze bu mage kayırma muhabbetinden dolayı koca bir

olurmu hocam warlockun peti var(!) petiyle adama stun atıyor silence atıyor buff versinler de op olsun dimi lock

• quote:

Orijinalden alıntı: Kapaksız Logar

quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

quote:

Orijinalden alıntı: fLaVa

burning crusade zamanı tank olduğum zamanları hatırlıyorum da ne zamanlardı spell power veren silah kullanırdık, bazı itemler spell powerlıydı falan. tam bir çakma tanktı kısacası.

çoğunlukla add'ları tanklamak üzere off-tank üzere bulunurduk raidlerde. tam bir ezik örneğiydi. reti desen kimse almaz . holy olsan alan, dot heal olmadığı için asla bir shaman, druid, priest olamazdın.

wotlk başlarında biraz iyi olduk derken yine alt sıralara düştük. paladin çok kısa süreler hariç dps'de 1 numara olamadı.

bir zamanlar warlock efsanesi vardı. mage'ler genelde überdi, rogue'lar bazı dönemlerde meeleye karşı ezik gibi dursa da karakterine hakim olan her dönem iyi sayılırdı. shmanlar bir ara windfury ile coştu. priest disc ile arenaların vazgeçilmeziydi, pve den bahsetmiyorum bile. warrior biraz çelişkili ama kimse şu lanet dk'lar ve mage'ler gibi olamadı. dk'lar geldiğinden beri meele'nin kralı, mage'ler ise range dps'in. blizzardın ceo'su mage'den karakterinden sıkılmadığı sürece de mage'lerin hükmü devam edecek...

cast süreleri bakımından warlocktaki soul fire ile magedeki pyro birbirine çok yakın skiller..
    soul fire 9k spell powerla 10-11k vuruyor, pyro 8 k spell powerla dotu dahil 35-40 k

warlock dps cycleda 15 tane skill magede 5 tane skill var.. warlockla bir tarafın yırtılıyor 20k zor çıkıyor, magete yalan yanlış gearla enchsiz vs 2 tuş spam yaparak 25-30 k dps yapılabiliyor. blizze bu mage kayırma muhabbetinden dolayı koca bir

olurmu hocam warlockun peti var(!) petiyle adama stun atıyor silence atıyor buff versinler de op olsun dimi lock

Bu forumu bir gün bırakırsam senin gibi troller yüzünden olacak..

• paladinin nesinden zevk alabilrsin ki ' 3 button ' diyorlar paladin icin haklılarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Behhemoth

paladinin nesinden zevk alabilrsin ki ' 3 button ' diyorlar paladin icin haklılarda.

çizdiğin yoldan git ama kimseyi yanına çekme arkadaşım kimin 3tuş kimin 5tuş oldugunu görüyorz..
  • quote:

paladinin nesinden zevk alabilrsin ki ' 3 button ' diyorlar paladin icin haklılarda.

Sen Wotlk retrisinde kalmışsın heralde kardeşim hayal görmeye devam edebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepheth -- 20 Ocak 2012; 19:37:35 >
  • cata icinde gecerli söylediklerim , paladin ve DK beleş classlardır , onun dışındakileri hakkıyla oynarsın bişey diyemem.
  • quote:

cata icinde gecerli söylediklerim , paladin ve DK beleş classlardır , onun dışındakileri hakkıyla oynarsın bişey diyemem.

Açıkçası paladin oynaması çok zor bir sınıf değil haklısın ama beleş denecek kadar kolay da sayılmaz. Ben rogue'dan sırf zindanlarda sürekli beceriksiz tanklara denk geldiğim için prot. paladine geçtim. Rogue kadar komplike değil, gelişi güzel oynamaya biraz müsait ama hata yapma lüksümüz pek yok. Rogue ile düşük dps çıkardığımda kimse bana sövmedi aggro kaçırıp wipe yediğimizde bütün küfürü ben yedim Tank buildi ile raide retri. olarak dps girdim, sonuncu oldum kimse gık demedi, tank olarak girip 1-2 aggro kaçırsam elli kere atılırdım. Bakma sen zahmetli iştir paladin psikolojik açıdan da yıpratır (tank olarak yorum yapıyorum)

• @Behhemoth
    Hadi tank neysede pvpde filan aggro stresi haricinde birşeyi yok ki şu durumda Retri bile 3 tuşu koalyı hayalinde görür de hadi onu da geçtim sen gir bi holy oyna bakayım pvpde 3 tuşmu 5 tuşmu göreyim ben seni...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

@Behhemoth
    Hadi tank neysede pvpde filan aggro stresi haricinde birşeyi yok ki şu durumda Retri bile 3 tuşu koalyı hayalinde görür de hadi onu da geçtim sen gir bi holy oyna bakayım pvpde 3 tuşmu 5 tuşmu göreyim ben seni...

3 tuş tabi arkadaşım ben holy shock,holy shock word of glory başka ne var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapaksız Logar

quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

@Behhemoth

3 tuş tabi arkadaşım ben holy shock,holy shock word of glory başka ne var.

tabi hocam ya holy sanki cok zor oda aynı sekil ' 3 button ' .
  • Kim demişse onu halt etmiş !!!
  • ayrıca belirteyim bubble kullanan palada da ezüktür

şaka
  • quote:

He öyle o 3 tuşlada macro yaptın mı tek tuş her şeyi yapıyorsun, healde atıyorsun, dpste yapıyorsun
  • Warrior olarak aldigim zevki ben malesef Paladin de alamadim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.