Şimdi Ara

paladinden neden zevnk alamıyorlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
41
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> World of Warcraft >> paladinden neden zevnk alamıyorlar?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4103 Mesaj
    35 holy paladin var dungeonda hem tanklıyorum öyle önüne gelene dalıyorum pulluyorum bişey olmuyor,neden paladinden zevnk alamıyorsunuz bence süper bişey hiç bu kadar eylenmemiştim.

|
    |

Vodafone smart 6 kullanıcısı(2015 ten beri)||PC: Anakart Asus m5a87||cpu amd phenom 2 x2 565|||GPU Amd radeon sapphire r9270x 2GB 256 bit gddr5||PSU 450W bir psu işte||Tablet:Acer bir şey 1 gb ramli ekranı kırık ama idare ediyor
  • Yarbay
    2200 Mesaj
    bence de paladin çok keyifli. Aciyosun agro alan zamazingo skilini milletin elli kere vurdugu mobun agrosunu bir vurusta aliyorsun varmi otesi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faaty -- 9 Ocak 2012; 3:25:53 >
    |
    |
    2248 Mesaj
    pala tank basit ve zevklidir. zaten 3-4 kişiye damage vurdugundan rahat agro tutar. pata küte girersin. kimse zevksizdir demiyor zaten. sorun retri paladinde. hersey cd. cd takibi yapmaktan ekranda 1 kez damage bile goremiyordum. retrinin dpsi sıkıntı bence. holy power a mı bakacaksın, inqu.. bilmem ne ise ismi ona mı bakacaksın. kanatların yada zeolotr muydu neydi ona mı bakacaksın. sürekli canlı tutman gereken kısa süreli buffları var. diger tüm classlar paladine gore bana daha kolay geliyordu. retri oynaması sıkıcı asıl, prot degil.
    |
    |
    |
    |
    1914 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Z.K

Zevnk? Hönk?

Arada 2 buton var, adamda ne parmak varmış.

Orijinalden alıntı: Kril

quote:

Orijinalden alıntı: Z.K

Zevnk? Hönk?

Arada 2 buton var, adamda ne parmak varmış.

Öyle deme dostum.eski klavyeme kola dökülmüştü hepsi çifter basıyordu harflerin
    |
    |
    868 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ölüm Lokumu

35 holy paladin var dungeonda hem tanklıyorum öyle önüne gelene dalıyorum pulluyorum bişey olmuyor,neden paladinden zevnk alamıyorsunuz bence süper bişey hiç bu kadar eylenmemiştim.

sen 3.0.1 de retriyi görseydin hangi paladindn zevk alıcağını iyi bilırdin :) imzama tıkla nası biri diyor anlarsın xD
    İntel i5 3570k ( [email protected] 1.28v), Khan Gaming Blackwolf, Msi z77a-g45, Corsair vengeance 2x4gb 1600mhz DDR3, samsung 500gb ssd 840 evo, Asus Gtx660 Diretchcu II O.C. (@1100-6250), Xilence Xp800 800w, Corsair Carbide 200R

Melitta#2108
  • Binbaşı
    1173 Mesaj
    En iyisi Fire Paladin.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: darkmet86

quote:

sen 3.0.1 de retriyi görseydin hangi paladindn zevk alıcağını iyi bilırdin :) imzama tıkla nası biri diyor anlarsın xD

hakaten yaa wotlk da ret paladin efsaneydi acaip zevk alarak oynardım. icc ye bi girdin mi zaten :D ilk üç ten düşmezdin dps de hey gidi günler :)
    |
    |
    |
    |
    üstelik 50 ye kadar dungeonlarda full retri tankladım süperdi,hatta tank ayrıldı bi kaç kere holy ile tanklık yaptım righteous fury açık .holy tank daha güzel bencede şu anda 45 levelda scholomance filan zorluyor hiç deneyemedim holy tank..

Vodafone smart 6 kullanıcısı(2015 ten beri)||PC: Anakart Asus m5a87||cpu amd phenom 2 x2 565|||GPU Amd radeon sapphire r9270x 2GB 256 bit gddr5||PSU 450W bir psu işte||Tablet:Acer bir şey 1 gb ramli ekranı kırık ama idare ediyor
  • Yüzbaşı
    432 Mesaj
    quote:

üstelik 50 ye kadar dungeonlarda full retri tankladım süperdi,hatta tank ayrıldı bi kaç kere holy ile tanklık yaptım righteous fury açık .holy tank daha güzel bencede şu anda 45 levelda scholomance filan zorluyor hiç deneyemedim holy tank..

retri heal dene mutlaka
    |
    |
    Şahsen caster haricini kullanmayı hiç sevmem. Bu yüzden melee classlara pek iyi bakmam. Bütün healer classlardan 85im var. Bu 4ünün içinde en sevmediğim pala nedeni melee ye en yakın class olması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

çoğunlukla add'ları tanklamak üzere off-tank üzere bulunurduk raidlerde. tam bir ezik örneğiydi. reti desen kimse almaz . holy olsan alan, dot heal olmadığı için asla bir shaman, druid, priest olamazdın.

wotlk başlarında biraz iyi olduk derken yine alt sıralara düştük. paladin çok kısa süreler hariç dps'de 1 numara olamadı.

bir zamanlar warlock efsanesi vardı. mage'ler genelde überdi, rogue'lar bazı dönemlerde meeleye karşı ezik gibi dursa da karakterine hakim olan her dönem iyi sayılırdı. shmanlar bir ara windfury ile coştu. priest disc ile arenaların vazgeçilmeziydi, pve den bahsetmiyorum bile. warrior biraz çelişkili ama kimse şu lanet dk'lar ve mage'ler gibi olamadı. dk'lar geldiğinden beri meele'nin kralı, mage'ler ise range dps'in. blizzardın ceo'su mage'den karakterinden sıkılmadığı sürece de mage'lerin hükmü devam edecek...

• Yarbay
    2248 Mesaj
    dot heal nedir yaf? ona hot diyoruz biz. Damage Of Time - Healing Of Time

Orijinalden alıntı: druen

Damage Of Time - Healing Of Time nedir yaf? onlara damage over time - heal over time diyoruz biz
    quote:

Orijinalden alıntı: fLaVa

burning crusade zamanı tank olduğum zamanları hatırlıyorum da ne zamanlardı spell power veren silah kullanırdık, bazı itemler spell powerlıydı falan. tam bir çakma tanktı kısacası.

çoğunlukla add'ları tanklamak üzere off-tank üzere bulunurduk raidlerde. tam bir ezik örneğiydi. reti desen kimse almaz . holy olsan alan, dot heal olmadığı için asla bir shaman, druid, priest olamazdın.

wotlk başlarında biraz iyi olduk derken yine alt sıralara düştük. paladin çok kısa süreler hariç dps'de 1 numara olamadı.

bir zamanlar warlock efsanesi vardı. mage'ler genelde überdi, rogue'lar bazı dönemlerde meeleye karşı ezik gibi dursa da karakterine hakim olan her dönem iyi sayılırdı. shmanlar bir ara windfury ile coştu. priest disc ile arenaların vazgeçilmeziydi, pve den bahsetmiyorum bile. warrior biraz çelişkili ama kimse şu lanet dk'lar ve mage'ler gibi olamadı. dk'lar geldiğinden beri meele'nin kralı, mage'ler ise range dps'in. blizzardın ceo'su mage'den karakterinden sıkılmadığı sürece de mage'lerin hükmü devam edecek...

cast süreleri bakımından warlocktaki soul fire ile magedeki pyro birbirine çok yakın skiller..
    soul fire 9k spell powerla 10-11k vuruyor, pyro 8 k spell powerla dotu dahil 35-40 k

warlock dps cycleda 15 tane skill magede 5 tane skill var.. warlockla bir tarafın yırtılıyor 20k zor çıkıyor, magete yalan yanlış gearla enchsiz vs 2 tuş spam yaparak 25-30 k dps yapılabiliyor. blizze bu mage kayırma muhabbetinden dolayı koca bir

• Yarbay
    5442 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kyle Butler

quote:

Orijinalden alıntı: druen

Damage Of Time - Healing Of Time nedir yaf? onlara damage over time - heal over time diyoruz biz

aynı fikirdeyim..
    |
    |
Reklamlar
haberler
SEO
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.