Şimdi Ara

pal dvd yi ntsc dvd nasıl yapıcam?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar benım elimde birsuru pal dvd film var, ve ps3 ntsc cihazım var, bundan upscale ozelliginden dolayı dvd filmleri burdan izlemek istiyorum,

bunun icin pal dvd olan filmi ntsc dvd ye cevirmek istiyorum, ancak cevirme islemleri malum bir kac saat suruyor,
    bunun bi kilit kırma yontemi varmıdır? yani pal dvd ye kucuk bir islemle ntsc dvd olarak yeni bir bos dvd ye yazdırabilirmiyim?

not= uzun suren cevirme işlemlerinden bahsetmiyorum, film lerle hasır nesir olanlar anlarlar... bolge kod ları yuzunden ızdırap cekiyorum ntsc pal ayrımından dolayı...

vallahi cok arastırdım ancak yol bulamadım??? yardım lutfen:(

• arkadaslar bir bilen yokmu:)

ingilizcem olsa halledebilirim belki ama anlayamıyorum ki:s
  • inglizce bir döküman bulduysan buraya yaz mutlaka anlayan biri çıkar
  • quote:

Orjinalden alıntı: mertkosova

inglizce bir döküman bulduysan buraya yaz mutlaka anlayan biri çıkar

buldum yaw dur tekrar bulayım anlamadıgım ıcın kapattım sayfayı:S

sagol ilgilendigin ıcın;)

buyrun arkadaslar ingilizce anlayan varsa surdakılerden bakıp, bana soyle kısa olan yontem varsa soylerse mınnettar kalırım arastırmadıgım kaynak kalmadı, elimde de cok film oldugundan tek tek cevirmek akıl karı degil bence,

burdan bakıp yorumlarsanız sevınırım

http://www.videohelp.com/guides/category/how-to-convert-pal-to-ntsc-or-ntsc-to-pal-framerate-conversions-4;41#4;41

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kagan06 -- 26 Haziran 2008; 17:01:10 >
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.