Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

(Paketleme için yardım gerekiyor) The Darkness II Türkçe Yama Projesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Hunistbey Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
7
Cevap
1
Favori
1.351
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yapımı Devam Eden Yamalar >> (Paketleme için yardım gerekiyor) The Darkness II Türkçe Yama Projesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2 Mesaj
    Selamlar. The Darkness II için çeviri bir süredir aklımızdaydı. Tabloda da göreceğiniz gibi textleri çıkardık fakat geri paketlemede sorunumuz var.
    Yakın zamanda bu oyun için istek gelince bende bir konu açıp durumu anlatmak istedim. Söylediğim gibi geri paketleme konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çeviriye başlayabiliriz.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1e9fAuydHAF-FWsR9Nge6KqWQ7xdiApDIh7n8rLE7Ssk/edit?usp=sharing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunistbey -- 10 Eylül 2019; 11:11:12 >

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aminoasit -- 9 Eylül 2019; 23:6:29 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Doğruluğundan emin değilim ama paketlemenin hiçbir yolu olmayabilir.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: R-10

Son zamanlarda tool paylaşımları ile coşan arkadaşlar el atsa bari çevrilmeyen bir oyun ne de olsa.
    Tool ile para kazanan üyelere ücretini sormak gerek bence :)

Ancak bir abimiz -(@celikens)'ti sanırım- ücretsiz sunulan yamalar için tool ücreti almadığını belirtmişti. İletişime geçip yardım istenebilir. Belki kolayca çözebilir.

edit: ne hikmetse kimse konuya atlamıyor. hayret!
    türkçe yama aşıkları yok oldu birden. hani "bir oyun daha türkçe olsun, yaması yapılan oyuna tekrar yama yapmayın da yapılmayan oyunları türkçeleştirin" diyen üyeler desteklerini böyle ücrete tabi olmayan çeviriden esirger olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JesWhite -- 13 Eylül 2019; 19:7:24 >
    |
    |
    Elim dolu olmasa bu güzel oyunu çevirirdim. Humble zamanında bu oyunu ücretsiz verdi. Mekanikleri hoşuma gitmişti. Fakat dosya sisteminde bir sıkıntı olduğu söyleniyordu(!). Ama ne hikmetse brezilyalı oyun çeviri grubu bu oyunu çevirmiş. Yayınladıkları yama %100 mü onu bilmiyorum.

Bahsettiğim projenin linki

İnsan eliyle yapılan bir şeyin huhakkak bir açığı veya kusuru vardır. Sadece zaman ve öncelik gerekiyor(!).
    |
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
haberler
SEO
Lastik Fiyatları
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,132
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.