Şimdi Ara

Paketi devir almak isteyen?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkeze merhaba öğrenciyim ve ttnet internet aboneliğimiz vardı 8mbit 50 gb akk 60 tl ev den çıkmak zorunda kaldık suan yurtta kalmak zorundayım paketi üstüne almak isteyen varmı? 20 ay taahut var bitime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet056 -- 27 Nisan 2018; 12:27:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Altyapı olmayan bir yere taşımaya çalışırsan ücretsiz iptal olur

Ve kaç aylık taahhütün kaldı toplam kaç aydı gibi bilgileri belirtirsen daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 26 Nisan 2018; 1:21:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Altyapı olmayan bir yere taşımaya çalışırsan ücretsiz iptal olur

Ve kaç aylık taahhütün kaldı toplam kaç aydı gibi bilgileri belirtirsen daha iyi olur
    hocam alt yapı olmayan yerle ilgili arastırma yaptım ama pek bisey bulamadım olay nasıl oluyo kısaca anlatabilirmisiniz ornegin arkadasımın evinde alt yapı yoksa oraya aldırsam direk iptal oluyormu?
  • ahmet056 A kullanıcısına yanıt
    İkametgah gerekiyor diye biliyorum öncelikle siz internetinizi taşıma işlemlerini başlatıyorsunuz orada hiç bir şekilde altyapı yok ise ( adsl bile ) iptal ediyor otomatik olarak siz ben iptal etmek istiyorum demiyeceksiniz fiber internet alıyorsanız şu anda taşıyacağınız yerde fiber yoksa da iptal oluyor diye biliyorum biri turkcell de böyle iptal etmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 27 Nisan 2018; 13:5:44 >
  • Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.