Şimdi Ara

-Paket Hasarlı- Sennheiser CX 300-II Precision 95,30 TL + KDV Kargo Bedava (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt35

quote:

quote:

pardon ya önce midlerinden sonra tizlerinden biraz da baslardan bahsedip ardına da frekans aralığından bahsedip havalı havalı cümleler kullanmalıydım..
    bunları yapmadım gülebilirsiniz bana

Eleştirmek için değil; ancak mid-basslar, deep-basslar nasıl? Basslar vururken tok mu yoksa dağılıyor mu? Tizlerin dengesi nasıl? Yüksek seste cızırdıyor mu? Flac, alac ya da en son seçenek 320 kbps mp3'lerde sahne derinliği nasıl? vs. vs.. gibi 50 türlü soru sorulur.

Kendim buradaki yorumlara istinaden bir süre idare etsin diye Creative EP630 aldım. Ses değil bildiğin leş, verdiğim 30 küsür TL'ye acıdım açıkçası.

basslar çok dengeli ve tok. keza tizler de çok iyi bana göre. sansa clip+ ile kullanıyorum son seste kesinlikle bozulma olmuyor..
    flac olarak klasik müzik dinliyorum pek yüksek ses vermiyor ancak ses kalitesi harika, geriye kalan mp3 ler 320kbps üstelik dubstep, trance falan dinliyorum son derece memnunum asla bozukluk olmuyor, yüksek sesi kaliteli bir şekilde veriyor. ben alanın pişman olacağını düşünmüyorum oldukça kaliteli bir kulaklık. bir çok yerde araştırmıştım almadan test yorumları hep parasını sonuna kadar hakettiği yönündeydi ki bence de öyle..

Teşekkür ederim. Madem klasik müzik dinliyorsunuz sormadan geçmeyim, enstrüman seslerini gayet rahat alabiliyor musunuz? Özellikle arka planda kalan sesleri?

EP 630'a burada giydirdim, dün elimde kaldı, sağ kulaklıktan ses gelmiyor. Kablo dipten yine temassızlık yaptı bir sefer değişmişti şimdi de garanti bitti.

o konuda şüpheniz olmasın.. çok mu abartıyorum millet aldıktan sonra kulaklarımı çınlatmasın diye şimdi açtım 649 kbps değerinde flac olarak handel - arrival of the queen i açtım kesinlikle sesler harika her bir enstrüman kendini hissettiriyor arka plandakiler de ön plandakiler de

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

pardon ya önce midlerinden sonra tizlerinden biraz da baslardan bahsedip ardına da frekans aralığından bahsedip havalı havalı cümleler kullanmalıydım..

Eleştirmek için değil; ancak mid-basslar, deep-basslar nasıl? Basslar vururken tok mu yoksa dağılıyor mu? Tizlerin dengesi nasıl? Yüksek seste cızırdıyor mu? Flac, alac ya da en son seçenek 320 kbps mp3'lerde sahne derinliği nasıl? vs. vs.. gibi 50 türlü soru sorulur.

Kendim buradaki yorumlara istinaden bir süre idare etsin diye Creative EP630 aldım. Ses değil bildiğin leş, verdiğim 30 küsür TL'ye acıdım açıkçası.

basslar çok dengeli ve tok. keza tizler de çok iyi bana göre. sansa clip+ ile kullanıyorum son seste kesinlikle bozulma olmuyor..
    flac olarak klasik müzik dinliyorum pek yüksek ses vermiyor ancak ses kalitesi harika, geriye kalan mp3 ler 320kbps üstelik dubstep, trance falan dinliyorum son derece memnunum asla bozukluk olmuyor, yüksek sesi kaliteli bir şekilde veriyor. ben alanın pişman olacağını düşünmüyorum oldukça kaliteli bir kulaklık. bir çok yerde araştırmıştım almadan test yorumları hep parasını sonuna kadar hakettiği yönündeydi ki bence de öyle..

Teşekkür ederim. Madem klasik müzik dinliyorsunuz sormadan geçmeyim, enstrüman seslerini gayet rahat alabiliyor musunuz? Özellikle arka planda kalan sesleri?

EP 630'a burada giydirdim, dün elimde kaldı, sağ kulaklıktan ses gelmiyor. Kablo dipten yine temassızlık yaptı bir sefer değişmişti şimdi de garanti bitti.

o konuda şüpheniz olmasın.. çok mu abartıyorum millet aldıktan sonra kulaklarımı çınlatmasın diye şimdi açtım 649 kbps değerinde flac olarak handel - arrival of the queen i açtım kesinlikle sesler harika her bir enstrüman kendini hissettiriyor arka plandakiler de ön plandakiler de

Teşekkürler.

Biraz daha araştırayım olmazsa Denon'u transfer edeceğiz mp3 çalara.

• 2009 yılında Abd'den 12$'a almıştım ve hala kullanıyorum çok kaliteli sağlam kulaklık fakat asla bu parayı hakettiğini söyleyemem.
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar kızmayın ama uzun bir süre Sennheiser CX 300 kullandıktan sonra HB'nın yapmış olduğu bir kampanya sonucu, sırf yedek olsun diye almış olduğum Creative EP630 benim için çok uzun bir süreden beri yeni F/P kralıdır.
    Giriş seviyesi kulaklıklar içinde Creative EP630 'nin yeri kesinlikle doldurulamaz. Hele ki bass ağırlıklı müzik dinliyorsanız tam bir F/P ürünü. 29 TL'ye satılan bir kulaklık bu HB'da.
    Artık CX 300'ümü kullanamıyorum, yüksek seslerde tiz sesleri beni rahatsız ediyor ki uzun süreli kullanımlarda tiz seslerin kulak içi kristallerde sıkıntı doğurabildiğine dair bir yazı okumuştum. Yüksek seslerde playerda ayarlamalar yapıp tizleri sönümlemeniz gerekiyor. Basslar zaten Creative EP630 'nin yanına yaklaşamaz. Flat dinleyecekler için CX 300 belki daha iyi bir seçimdir ama MP3 için, elektronik müzik ...vs için Creative EP630 F/P lideridir. CX 300 evimde kutusunda dolapta duruyor, Creative EP630 her daim yanımda.

EK 1: Sözlükte; "standart telefon kulaklığından daha iyidir evet ancak cx-300 gibi aslında high-end olmayan bir kulaklığa dahi alışan biri için ep-630 hiçbir işe yaramaz." gibi yazan yorumlara da itibar etmeyiniz. High-end miş! Bunun gibi adamlara Çin Malı 1 TL'lik kulaklıklar bile fazla.

EK 2: Telefondan müzik dinleyenlere iPhone olsun, Androidli telefon olsun Creative Ep-630i modelini tavsiye ederim. Yine çok başarılı bir ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 11 Mayıs 2013; 13:22:47 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.