Şimdi Ara

Paket Denemeler Ana Konu(9 Mayıs 2021 Edit geldi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
10
Favori
3.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-05FCD1E67

Kanka sana detaylı yazacağım bir ara aklımdasın

Eyv knk eksik olma beklerim Paket Denemeler Ana Konu(9 Mayıs 2021 Edit geldi) 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yeterli sayıyı toplarsanız okulunuz getirebilir. Biz geçen sene 20-25 kişi toplamıştık, idare sağolsun kırmadı istediler
  • umutdarici kullanıcısına yanıt
    Ben mezunum hocam :/
  • Hocam haftada kac tyt genel deneme atiyorsun sen tam deneme canavarisin sanirim
  • Nası geldi netler hocam
  • Hocam net bir sayıya bağlı kalmıyorum da ne kadar gücüm varsa atıyorum @Dersolog3838

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05FCD1E67 -- 5 Aralık 2020; 17:58:22 >
  • 3D kurumsal 2'yi çözdüm.

Türkçe harikaydı dil bilgisi sınavın üstünde ama metinler (herhangi bir yayın metinleri tutturamiyor zaten) sınava göre bir tık kolay normalde orta zor arasiydi.Seviyesi iyiydi.

Matematikte geometri ayarında matematik kısmı ise problem kısmı güzel temel kavram kısmı çok renkli olmayan tam orta seviye bir denemeydi.

Sosyali ise yorum bilgi dengesi güzeldi lakin tarihte inkılap soruları biraz detaydi.Ben beğendim.

Feni ÖSYM'ye göre yukardaydi fiziği hakkında bir yorum yapamam ama kimyası yukarıda biyoloji sınav seviyesindeydi.

Yan komşum namı diğer Okul çocuğunun kızı bagirmasa çok daha iyi bir netice alabilirdim ama sonuç yine de beni tatmin etti.Cocuga denemenin ortasında bağırma annesini . Diyorum bağıririm diye bana bağırıyor sonra annesi de bağırdı diye kıza bağırdı ve kısır bir döngüye girdi.Boyle olunca kafamdaki sıraya uymayıp mata vs dönmek zorunda kaldım.Tr 15 soruyu son 10 dakikada ses gidince çözdüm.Neyse yarın sabah da Bilgi Sarmal Kurumsal 0'i atacağım ona 9.00-11.15 gibi bir vakit aralığı belirledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05FCD1E67 -- 5 Aralık 2020; 17:58:56 >

• Hocam bu denemeyi telegramda bulabilir miyim? Ben oradan geçmiş senelerin kurumsalları çıkartıp çözüyorum buna da bi bakarım güzelse
  • Hocam 3D geçen sene pandemi sürecinde tüm denemeleri halka açık hale getirmişti PDF şeklinde.Oradan indirip depolamış gruplar olabilir.Bulma ihtimaliniz epey yüksek.1.denemesi icin de çok kaliteli olduğunu duydum.Onu da bulursanız çözün derim

• Yarın çözen yok mu beyler.Ben tek başıma yazacak olsam adını günlük yapardım zaten

• Pes tyt diye bir deneme çözeceğim ben
  • 345 kurumsalları çözen var mı geçen yıl
  • Avantaj 2 çözdüm bugün . Türkçe saçma sapan dikkat hataları yapmışım . 1 paragraf sorusunun kesin yanlış olduğunu düşünüyorum .
    Geo zordu . Fen sos yorum ağırlıklı normal denebilir ?
    Çözenler denemeyi genel olarak değerlendirebilirse daha sağlıklı olur tabi .
  • Bilgi sarmal kontrol denemesinin ilkini çözdüm. 94 net geldi. Biraz kolay deneme ama soru tiplerini sevdim bs’de ileriki denemeler biraz zorlaşırsa kesin alınması gereken listesine girer bence.

• BSarmal Kontrol setinin ilk ikisini çözdüm, sırasıyla 107.5 ve 113 geldi. Çözdüğüm denemelere göre bi tık kolay geldi fakat geçen seneki tytleri çözmedeğim için sınav ayarında olup olmadığını bilmiyorum.
  • Avantajı genel olarak beğendim ÖSYM tarzından uzaklaşmamış , saçmalamamış alınır . ( geçen seneki basımını çözdüm )
  • Hocam TYT için 345 çözdüm ( geçen sene ) , Avantaj çözdüm . Hem paketlerde hem kurumsallarda çok farklı bir deneme gelmedikçe netlerim 90 - 95 arası değişiyor. Elit Karma ve Sonuç Derece'yi almayı düşünüyorum . Bunları sona bırak diyenler de oldu. Ne dersiniz ? Sizce almalı mıyım?

EDIT: Bunlara ek olarak hangi paket denemeleri önerirsiniz ?

@boun_econn @HepAytKasanAdam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silver Temren -- 21 Aralık 2020; 19:7:42 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.