Şimdi Ara

Paket Denemeler Ana Konu(9 Mayıs 2021 Edit geldi) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
10
Favori
3.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oooo hacım selamlar kolay gelsin. nasılsın iyimisin.?

valla gene kamu faydasına güzel bi konu açmışsın helal olsun.

varmı knk bana önereceğiin 2 3 bişi. tyt özürlüsüyümde ben 55-60 civarı hangi denemeleri önerirsin bana ?

• Bilen varsa yine de yazsın
  • hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt

Kanka sana detaylı yazacağım bir ara aklımdasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05FCD1E67 -- 3 Aralık 2020; 23:23:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paket Denemeler Ana Konu(9 Mayıs 2021 Edit geldi)

Seçin yarın ne çözülsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05FCD1E67 -- 3 Aralık 2020; 23:22:28 >
  • 3D kurumsal 2 patlatacağım.Elimde epey bir kurumsal kaldı onları eritiyorum da siz çözdüğünüzü gelin yazın arkadaşlar konu hepimizin

• Kanka o bilgi sarmalın hangi denemesi biraz garip geldi kontrol denemesine benzemiyor ayrıca monguç çöz gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mxpayne

Kanka o bilgi sarmalın hangi denemesi biraz garip geldi kontrol denemesine benzemiyor ayrıca monguç çöz gitsin

Kurumsal hocam bu sene çıkan.Kurumsal 0 yazıyor üzerinde.

Daha palme güney serisi,kida,2 tane toprak,sonuç kurumsal,2020 karekök tg bekliyorPaket Denemeler Ana Konu(9 Mayıs 2021 Edit geldi) 

• Hocam bu kurumsalları nereden bulabiliriz? Ben dershaneye yazılcaktım deneme için de maaleeef kapandı
  • Hocam 3d kurumsal 2 ne zaman oldu acaba
  • O bilgi sarmal kurumsalin deneme kodunu yazar mısınız hocam elimde bir pdf var da kıyaslayacağım
  • Hocam ben Mersin'de bir kuruma gidiyordum orada danismadaki abla ile aramı iyi tutup 1 hafta sonra yazıldım deneme paketine.Abla öncekileri de versen süper olur dedim o da sağ olsun verdi ben böyle aldım.Lakin yasaklar fark ettiğin üzere sürekli sıkılaşıyor.O yüzden dışardan bir kurum almaz muhtemelen,hatta bu kurumlar da yakında kapanır bence.Kucuk bir sehirdeysen eğer kırtasiye kovalayin derim.İstanbul'da da birkaç kırtasiye vardı bu kurumsalları satan ama yerini bilmiyorum(geçen sene ben de sizin gibi arıyordum bir arkadaş demişti var diye)

• orientis O kullanıcısına yanıt
    Paket Denemeler Ana Konu(9 Mayıs 2021 Edit geldi)

• İstdeyim,kapandı sanırım zaten bize de yasak geldi ne minibüse binebiliyoruz ne otorbüse denemeye gitmem zor
  • Bendeki de 1''le bitiyor acaba geçen seneki mi

Geçen sene yapıldı hocam.Ben o dönemler kurumlara gidip kitapçık var mı diye soruyordum oralardan topladım.Zaten fotoğrafa biraz yakınlaştırin üzerinde 17 Haziran falan yazıyor hiçbir şeye vaktim yetmediği için bu seneye kaldı hepsi

• Öyle hocam ben de Ankara'ya döndüm.Sirf denemeler için Mersin' gitmiştim artık paket denemelere kaldık :/

• Tamam hocam. Peki bu yayınevleri her sene kurumsal denemelerini yeniliyorlar mi yani mesela geçen senin 345 kurumsal denemelerini çözsek de olur mu ?
  • Valla öyle paket çözcez mecbur yayınevleri de çıkartmıyor ki yeni deneme

Yenileniyor hocam lakin kurumsallari bu seneki paket denemelerinde kullanıyorlar yani o soruları dağıtıyorlar.345 geçen sene yapmıştı

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.