Şimdi Ara

Paket bisküviler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu paket bisküvileri yemek zararlımı. Aslında şöyle söyliyim. Sabah tost(Tam tahıllı ekmek.) süt ve 3 yumurta beyazı yiyorum. Öğlen makarna 1 tabak. Akşam yemeğine kadar birşey yemeden durabilirim fakat 3 ay öncesine kadar 5ayda 43 kilo verdim 191boy 88 kkiloyum hafta 4 gün ağırlık yapıyorum.
    Daha fazla kilo vermek istemiyorum okulda da olduğum için tek seçenek bu bisküviler falan yemek mantıklımı? Onlardaki karbonhidrat nasıl? Kalitesiz mi?
    Kilo vermekle ilgili mesajlara özelden mesaj atabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kas ermesine kadar yolu var uzak dur

• quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

Arkadaşlar bu paket bisküvileri yemek zararlımı. Aslında şöyle söyliyim. Sabah tost(Tam tahıllı ekmek.) süt ve 3 yumurta beyazı yiyorum. Öğlen makarna 1 tabak. Akşam yemeğine kadar birşey yemeden durabilirim fakat 3 ay öncesine kadar 5ayda 43 kilo verdim 191boy 88 kkiloyum hafta 4 gün ağırlık yapıyorum.
    Daha fazla kilo vermek istemiyorum okulda da olduğum için tek seçenek bu bisküviler falan yemek mantıklımı? Onlardaki karbonhidrat nasıl? Kalitesiz mi?
    Kilo vermekle ilgili mesajlara özelden mesaj atabilirsiniz.

Evde tost yapip cantana koysana,ben ogrenciyken cantamda tostum meyvem hic eksik olmazdi..Cantayi hazirlarken kitap defterden once yiyeceklerimi koyardim.. :) imkanin varsa plastik saklama kaplari ile pilav,tavuk,makarna gibi yemeklerde goturebilirsin..Ben bu is icin sizdirmaz kaplardan alip sulu yemek bile goturuyordum.. ;)

• Yumurta sarılarını atma, oldukça yararlılar.
  • farukaan kullanıcısına yanıt
    Tostun tadı sıcakken çıkar, soğuk sandviç yapsın bence.
  • Hocam boş kalitesiz bir besin onlar çikolatalı çikolatalı olanları falan diyorsan şeker falan var içerisinde + yağ.

Eğer attığım resimdeki üründen bahsediyorsan birşey diyemeceğim ama bizim salonda baya fenomen bisküvi antreman sonrası/öncesi çok yiyorlar.

• sefer tasına pilav yada bulgur tavuk ,yogurt,meyve koyup götürüyorum bime 11 tl ye sefer tası geliyor bak derim bi
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    2 aydır günde 3 yumurta yiyorum 1 kez sarısını yemedim...

• Okulda makarna yiyorum hergün 1 tane gong yiyim ozaman yemeden dururum ama daha jkilo vermek istemiyorum..

• mrkb kullanıcısına yanıt
    Zararın neresinden dönersen kârdır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.