Şimdi Ara

paintball ruhsatı nasıl alalbilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10
Cevap
1
Favori
11.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben bir paintball sahası açmaya çalışıyorum arazi buldum 20 dekar ama belediyi sağ olsun zeytin tarlasını parssellemiş ve sanayi ve otopark olarak belirlemiş orda paintball ve piknik alanı olarak işletme açmak istedik
    ama bize sanayi olarak belirlenmiş noktalarda imar için arazi terklerin yapılması lazım dedi ozmanda sahanın ortasından yol geçiyor arazi sahiplerininde işine gelmiyor ve benimde adam piknik alanı için bina lazım diyor belediye imar bürosu
    yapalım diyoruz olmaz sanayi diyor vergi levhama kadar herşeyiçıkardım ama belediyeden ruhsatı alamıyorum örendiğim kadarıyıla belediyeler paintball sahası açmadan önce alan için paintball oynatma izini gibi bir belge veriyormuş bu belgenin bir öreneğini bula bilsem ordan çıkcam belki ama onuda bulamadımm konu hakkında fikri olan arkadaşlar yardımcı olursa onu ücretsiz daimi üyemiz yapıcaz izmirde :D pinik alanını karıştırmadan alınacak bir ruhsatta iş görür aslında ruhsat ne olursa olsun paintball oynata bilicekbir bir ruhsat olsunda terzi bile olsun :(
    Not avcılar atıcılar derneğide istedikleri evraklar çok konik herşey tamam hakem sorunuvar hakemi il yada ilçe spor idareleri atıyor kendileriyle konuştuk bi böyle bir hakemlik vermiyoruz diyo :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torikan -- 13 Haziran 2011; 18:15:30 >

• bence bu konuda en sağlıklı cevabı bu işi yapanlardan alabilirsiniz madem bukadar ciddi yatırım yaptınız atlayıp gidin hazırda var olan bir paintball alanına işletmecisi ile görüşün derim
  • Takip
  • Bende merak ettim sonucunu.
  • ssss aldınmı bizide beles oynatırsın :P
  • Aynı dert bendede var herşeyim hazır ruhsatı çıkaramıyoruz arazinin ortasından ilerde yol geçicekmiş,imarının değişmesi gerekiyormuş.
    imarda konut arsasından ticari eğlence yeri olucakmış vs. vs. hep sıkıntı gençlik spordan izin al bide belgeli antrenör olucak arkadas altı üstü boş arazide oyun oynicaklar bu ne teferruat böyle
  • evet Hocam Bende vergi levhası alıp 6 ay oynattım ama belediyeden iş çıkmıcağını anladım ve vazgeçtim malzemeler elimde uygun bir yer bulursam devam edicem bekliyoruz artık
  • Ee şu an ne yapıyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz hort oldu ama noldu sonuc haci
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli_Yaban

biraz hort oldu ama noldu sonuc haci

hortlatayım kaç yıl geçmiş hala ruhsatla uğraşıyorum :D ağlıyacağım.

şimdi tekrar bir bilgi aldım işler iyice saçmalık durumunda federasyon ruhsat işini beldiyelere bırakmış belediyede federasyondan bağlı olunduğuna dir belge isiyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.