Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Painkiller 1.chapter,3.bölüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Painkiller 1.chapter,3.bölüm
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1764 Mesaj
    Painkiller da,1. chapter ın 3. bölümünü hatırlayan var mı?bölümün sonunda bi da yaratık geliyo,arkada da yanardağ gibi alevli bi çuur ve merdiven var,bu yaratığı nasıl öldürebilirim?tavana ateş edince tavan düşüyo ve içeri ışık yayılıyo ama yaratığı öldüremedim,yardım lütfen..

|
    |
  • Yarbay
    7200 Mesaj
    yaratığı o üstten gelen ışık hüzmesinin içine çek bi şekilde.sen o çıkıntının ucuna gel yani ışığın içine yaratık peşinden gelirken ışığa girdiği anda patlıyor.yani kaçma olduğun yerde dur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj
    ben sol tarafa atlıyodum cıkıntının ucundan dibime gelince.. merdivenli bi yer var çukurun içinde.
    |
    |
  • DH Yönetici
    4706 Mesaj
    len ben de geçemedim orayı
    |
    |
  • DH Yönetici
    4706 Mesaj
    ben şimdi girdim tavanı da açtım ama ışık falan girmedi yukarıdan?
    |
    |
  • Yarbay
    10190 Mesaj
    yukarıda kalaslarla örtülü biryer var
    o kalasları kıracaksın

o açılan deliğe doğru canavarın gelmesini sağlayacaksın.

önce sonuna kadar gelip canavarı bekleyip 1~2~3 deyip sola doğru uçacaksın
    canavar ışıklanıyor ve gümm
    |
    |
  • Yüzbaşı
    386 Mesaj
    ne canavarmış bu be. her forumda bir kaç topik açtırmış millete.
    |
    |
  • Binbaşı
    1851 Mesaj
    Ne sakat bölümmüş ya.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    610 Mesaj
    Valla ben kafamı kaldırmaya üşenmişim kalasları görmedim. Aldım elim mixeri doğradım namussuzu :))
    |
    |
  • DH Yönetici
    4706 Mesaj
    nasıl doğradın kardeşim ölmüyo ki?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    610 Mesaj
    ölüyooo hemde nasıl. Duvara doğru tırmanıp altıma geldiğinde basıyordum pervaneyi kafasına 10 dk devam ettim öldü parça parça oldu. Mezbahaya döndü ortalık :)) Yalnız mezarlıkta kızla konuştuktan sonra 2. chapter başlıyoya telörgülerle çevrili bir yer binaların arasında ordan nasıl çıkıyoruz?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    ya arkadaşlar bende military base de şu füzenin olduğu yerde kaldım..aşağı sekret areaya iniyorum..yukarı çıkınca kapı falan yok napcez acep?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    386 Mesaj
    manuel quate:"ölüyooo hemde nasıl. Duvara doğru tırmanıp altıma geldiğinde basıyordum pervaneyi kafasına 10 dk devam ettim öldü parça parça oldu. Mezbahaya döndü ortalık :)) Yalnız mezarlıkta kızla konuştuktan sonra 2. chapter başlıyoya telörgülerle çevrili bir yer binaların arasında ordan nasıl çıkıyoruz?"

kanat kardeşimiz gerçi bulmuştur çözümü ama yine de yazayım...

duvarın köşesindeki kırmızı(yada kiremit renkli) kapakları zateş ederek iteleyince kapak açılıyor ve içeri dalıyoruz.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Masal
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.