Şimdi Ara

Pahalı Olması Şart Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bu yıl sonuna doğru yeni bir pc toplayacağım. Forumda dolaşırken bu bölümü gördüm ve resmen ağzım açık kaldı insanlar neler yapıyor ;)
    Ben pcmi yılbaşında toplayacağım ancak kasayı şimdiden alıp kendi çapımda biraz modifiye etmek istiyorum. Bunun icin illa pahalı bi kasa almak şart mı. Ucuz
    bir şey önerdiğimde pahalıyı önermişlerdi. Böyle bir şey yoksa "vatan"dan güzel uygun bi kasa tavsiye edebilir misiniz? tercihen fanlı ama psu suz bi kasa ve
    güzel bi psu (600 W civarı) önerebilirmisiniz? Bilip bilmeden çok para vermek istemiyorum :)
    Ayrıca hacmi büyük olsun ekran kartı olarak HD7970 hatta bi ihtimal titan bile alabilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreatScorpion -- 8 Kasım 2013; 18:02:43 >

• dostum modifiye yapcaksan pahalı bi kasa almak yerine ikinci el bi kasa al ucuza onu modla. kafana yatmazsa kasayı bozduğunda için acımaz. ama benim şahsi fikrim oyun için play station alıp bilgisayar ihtiyacın için ise laptop almak daha mantıklı gibi geliyor tabi önemli olan senin fikrin. modifiye işi gerçek anlamda zaman ve para gerektiren bi iş. güzel alet ve ekipmanın olmazsa alacağın sonuçlar çok amatör görünüyor zamanla gözüne batıyor. kasayı kesip biçmek için dremel bile alsan 150-200 lira bazen insan zevk için de olsa değip değmeyeceğini düşünüyor
  • Titan gereksiz olur sadece ismi var Yine nvidianın daha iyi kartları var belki daha ucuz. Onları öneririm. Nvidia hakkında bilgim olmadığı için direk kart ismi veremedim. Ama titan gereksiz

Sistem şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

Titan gereksiz olur sadece ismi var Yine nvidianın daha iyi kartları var belki daha ucuz. Onları öneririm. Nvidia hakkında bilgim olmadığı için direk kart ismi veremedim. Ama titan gereksiz

Sistem şimdiden hayırlı olsun

Kardeş onu örnek icin verdim %100 indirim bile olsa ölümüne Amd :) Sağoll
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.