Şimdi Ara

Paco Rabanne One Million Kullananlar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
96.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu arada, paco rabanne'in black xs'ini de öneririm.
  • ermenegildo zegna ile benzediğini söyleyenler var doğru mudur acaba? kullanan arkadaşlardan yorum rica ediyorum. teşekkrler
  • bnde aldim bugun 1 milyon, ama calvin klein shock arasinda cok gittim geldim. ikisi ayni koku yeminle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up beyler bende almayı düşünüyorum şuanda orjinalini nerden alabilirim ve fiyatı ne kadardır izmirde okuyorum gidip deneyip alabileceğim neresi var izmirde fuarın ordaki free shopta orjinaş olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Badandsad -- 18 Haziran 2017; 14:19:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badandsad

Up beyler bende almayı düşünüyorum şuanda orjinalini nerden alabilirim ve fiyatı ne kadardır izmirde okuyorum gidip deneyip alabileceğim neresi var izmirde fuarın ordaki free shopta orjinaş olur mu?

Tekin Acar, Douglas gibi yerlerde deneyebilirsin. Free shop dediğin şey gümrüklerde olur. Fuarın oradaki diyerek neyi kastediyorsun?

• Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    Peki fiyatlar hakkında bir bilginiz var mı? Tekin acarda felan satılır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Badandsad

Peki fiyatlar hakkında bir bilginiz var mı? Tekin acarda felan satılır mı?

Fiyatı hakkında bilgim yok ne yazık ki. En son Dior marka parfüm almıştım 300 küsur liraydı fiyatı.

• Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim yardımın için

• bu parfümün orjinal fransa üretimini 400 tl den aşağı bulamazsınız. 200 300 tl olanlar dubai üretimi. kaliciliklari aynı degildir

• Arkadaşımın üstünde kokladım iyi kokuyordu. Aslında aklımda dior almak vardı ama herkes kullandığı için vazgeçtim ve bunu aldım konudaki eski versiyon 2011 de çıkan içinde greyfurt notası olan eski versiyonla ilgili biraz araştırma yaptım genelde erkekler beğeniyormuş, kadınlar arasında beğenen azmış. Benim aldığım 2020 versiyon olan umarım pişman etmez.

https://www.boyner.com.tr/paco-rabanne-parfum-987874

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 31 Ocak 2021; 21:30:15 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.