Şimdi Ara

Packerd Bell MB85 kullanıcıları platformu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
1
Favori
39.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar birde ben imzaya resim eklemeye çalışıyorum ama ekliyemiyorum hata verip duruyor bilgisayarın resmini eklemek istedim ama olmadı neden dir bilen varmı yada ekleyebilecek olan varsa eklesin imzayı değiştirelim teşekkürler....
  • 1-2 kez daha denedim olmadı ama bi sorun olduğu kesin ...
    bu arada bioshock yükledim, grafikleri görseniz gerçek gibi, en son ayarlarda çalıştırıyor
  • Arkadaşlar yarın için vatan bilgisayarda ürün 1.119 dolara satılıyor.Sizce almalımıyım.Fandan çok ses geliyor demişsiniz.Çok mu geliyor rahatsız edici bir ses mi.Oyun perfonmansı nasıl yardımcı olursanız sevinirim.
  • bugun dell 1720 almaya gittim kalmamış bostancıda. aradık ordan elmadağdan ayırttım gittim karttaki problem yüzünden alamadım bu akşamda bi baktım pb indirime girmiş dell 1720yle arasında 500ytl fark oluyo biri 17" 8600gt öteki 15" 8600gs işlemcisi daha iyi ve robson memory var sanırım pb alcam kararsızım hala siz nedersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TyranT -- 24 Ekim 2007; 0:26:00 >
  • bide aynı özelliklerde msi EX600-2G var. bide pb yi 5 taksit yapiolar ama msi normal fiyatı oluduğu için 12taksit
  • 1119 falan yazıp insanın tepesini attırıyorsunuz, hepsini satamadıkları için yine 1199 yapmışlar

oyun performansı vs baya iyi, sürekli bir tıkır tıkır küçük bir ses geliyo işlem varken ama hoparlörleri baya baya iyi 2 normal bi tane de subwoofer tarzı var oyunlarda sorun olmuyo, oyun oynamak gerçekten güzel ses baya içinize işliyo

dediğim gibi bioshock oynadım son ayarlarda, mükemmeldi, 8600gt bundan daha iyi, bu 2400 ken o 3200 bu 2 iken o 3 gibi düşünün
    ama fiyat farkı falan var, ilerde onlar medium da oynarken biz lowda oynarız

1720 nin işlemcisi 1.8 hdmi e-sata falan yok e-sata yı geç ama hdmi önemli, bunda hdmi ve dvi var onda sadece vga var galiba hadi dvi olsa neyse, buna da vga adaptörü lazım ...

bunun teknolojisi daha iyi bahsettiğiniz modelde robson yok ...
    dell baya ağır bu ona göre hafif, dell in plastik kalitesi bi seviye yukarıda gibi, ama belli olmaz, hp ve del in üst kapağı biraz daha güzel
    performans/fiyat olarak ben bunu aldım, 8600gs de iyi zaten kendinizi kandırmayın 500 ytl vermeye değmez ileride harici kart takma olayları çıkıcak 0 500 ytl ye desktop toplarsınız oyun için

• Packard bell e XP kurmak istesem Driverlerinin nerden bulabilirim, kuran varmı acaba
  • KARDEŞ KURDUN DA FAKAT HERTÜRLÜ DİRİVERLERİ YÜKLEYEBİLDİNMİ BENDE YÜKLEYEMEDİM SES OLMADI VE USB BAGLANTI NOKTALARI FALAN OLMADI USB BİLE ÇALIŞMADI BEN ŞU ANDA DİRİVLERİ BULMADAN KULLANMAIYORUM XP BENDEKİ P0-17 OLAN MODELİ BANA BU XPYİ TAM ANLAMIYLA KURAN VARSA BİR YAZARSA SEVİNİRİM BEN KURMAYI BAŞARAMADIM DA HERŞEYİN DİRİVERİNİ BULAMADIM YARDIM VEDE DESTEK BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER........
  • ben baya kasıp sonra vista ile tatmin olunca bıraktım, daha az uğraşla vista iş görüyo
    bir tek ses driverları sorun xp de onun için de uğraşmanız lazım uaa diye bir driver yükledikten sonra ses driverları kurulcak hp nin sitesinde vs var
    unofficial ve zor bir iş
  • ya şu tüm xp driverlerını zipleyip rapid den link verseniz olmazmi :) Lütfeen :D evde internetim yok cafelere gidiorm:D uğraşılmio cafede
  • bu arada aldım MB85-P-026 klavyesi çok güzel rahat ekran baya iyi ama açıkçası hoparlorlerini sevmedim iyideil ve kasanın altında duruyo vistadan nefret ettim hiç bişey çalışmıyo xp kurmak istiyorm ya. vistada test ettim 4.7 puan verdi oyun puanı 5.2 verdi pil ide gayet iyi idare ediyo memnunum makinadan bide xp olsa:)
  • arkadaşlarhttp://www.des-tech.com/download.aspx burda buldum driverları doğrudur inş.
    Bunlarvardı. Diğer modellerinde driverları var..

PACKARD BELL MB85-P-026 15.4 T7250 VISTA PRE
    Bu ürüne ait sürücüler :
    XP Audio Driver İndir

XP CardReader Driver İndir

XP Chipset Driver İndir

XP Modem Driver İndir

XP Lan Driver İndir

XP Video Driver İndir

XP Wlan Driver İndir

Vista Audio Driver İndir

Vista Bluetooth Driver İndir

Vista CardReader Driver İndir

Vista Chipset Driver İndir

Vista Key_Osd Driver İndir

Vista Lan Driver İndir

Vista Modem Driver İndir

Vista Touchpad Driver İndir

Vista Video Driver İndir

Vista WLan Driver İndir

• quote:

Orjinalden alıntı: reisomer

merhaba arkadaslar
    sesi biraz fazla acinca alttaki woofer dan patlak bir titreme sesi geliyor mu? yoksa benim kine ozel bir durum mu??

ya evet benimkindende geliyo patlak ses naptın sen goturdun mu servise veya bi cozum bulabildin mi?
    aynı sorunu olupta servise goturen varmı ?
  • bendede var o ses. Dandik hoparlorleri. Kaldırmıyo fazla sesi o yüzdendir.
  • verdikleri otonom bi şekilde ilk haline döndürüyo yani mümkün değil
    kendin kurarsan olur ama bunların kurduğunda packard bell updater falan var bulamazsın self olarak
    ben nedense hoparlörlerini sevdim oyun oynarken falan güzel oluyo, titreticek kadar ses çıkarıyo ama cızırdama yapmıyo
  • sanırım olmaz...
    dvd ler ile recovry yap büyük ihtimalle sadece c yi temizliyecektir bence...ama daha sonra xp yi açamazsın çünkü boot sector bozulmuş olacak gene...xp cd sini takıp onarım yapıp tekrar bootsect prog. ile onarman gerekecek...
    yalnız önemli dosyaların varsa genede yedeğini al yinedebelki de siliyodur...
  • tam tersine
    internetten home premium yükleyip şifreni girersen orjinal olur
    recovery yaparsan da herşey gider ...
  • zaten böyle ikisi bir arada oluyor ama yine de tebrik ederim :P
  • bence harddiski formatlamadamn bi recovry yap hem recovry nin tüm harddiski formatlayıp formatlamadığını diğer arkadaşlarda anlamış olur
  • m85 p026 kullanıyorum xp yüklicem ama harddisk i görmüyo sata hdd yi nası gördürücem xp yüklerken?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.