Şimdi Ara

packard bell ts11 core i7-2670qm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullanan arkadaş var ise nasıldır , önerir misiniz ? Yarın almayı düşünüyorum stokta var ise.Tavsiyeleriniz varsa dinlemeye hazırım

Link

• Ben bu modeli kullanmıyorum ama benden sana bir tavsiye Packard Bell PC'lerde genelde ısınma sorunu oluyor 85 90 dereceler çıkıyor oyun içinde onun yerine ben size bu modeli tavsiye edeyim size kalmış siz karşılaştırabilirsiniz bu arada hayırlı olsun mavi ekransız günler dilerim

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/hp-c0y41ea-g6-2202et-notebook-core-i5-25-ghz--8gb-750gb-2gb-win8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=62593
    bizim arkadaşta var son oyunları felan highda oynuyo far cry 3 tomb raider ı felan hemde ısınma sorunu yok genede sen bilrsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ccking06

Ben bu modeli kullanmıyorum ama benden sana bir tavsiye Packard Bell PC'lerde genelde ısınma sorunu oluyor 85 90 dereceler çıkıyor oyun içinde onun yerine ben size bu modeli tavsiye edeyim size kalmış siz karşılaştırabilirsiniz bu arada hayırlı olsun mavi ekransız günler dilerim

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/hp-c0y41ea-g6-2202et-notebook-core-i5-25-ghz--8gb-750gb-2gb-win8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=62593
    bizim arkadaşta var son oyunları felan highda oynuyo far cry 3 tomb raider ı felan hemde ısınma sorunu yok genede sen bilrsin

Yorumlarda ısınma sorunu olduğu söylenmiş
    Zaten ben soğutucusuz kullanmamayı düşünüyorum ama artık bakalım.Hala ts11 düşünüyorum , yorumun için sağol

• Seninde yazdığın gibi yorum ben gördüğüm kadarıyla ürün öyle tabiki bilgisayrın bakımına ve iyi bir soğutucuyla iyi bir derece yakalayabilirsin o zaman söylenecek son söz Packard Bell ailesine hoşgeldin
  • HP genelde çok ısınır zaten. Ben almak için araştırırken de böyle diyorlardı hala böyle demek ki :)

Packard Bell ve sıcaklık konusuna gelirsek. 2 yıldır kullanıyorum. Bilgisayarı ilk aldığında sıcaklık değerlerin PC boştayken 50'yi geçmez. Oyun oynarken de sıkıntı yaratmaz 80 belki 90'ları görür. Görmeyen bilgisayar var mı bilmiyorum(oyun oynarken tabi). Zaman geçtikçe içi tozlandıkça problem oluyor :) 1 yıldır temizlemedim bayağı da kullanırım öyle günde birkaç saat değil. Sonuç boştayken bile 60 derece görebiliyor :D Oyun oynarken söylemeye gerek yok :) Garantisi bitsin içini açıp temizlemeyi düşünüyorum.

Not: Soğutucu falan yok. Oyun da pek oynayan birisi değilim ara sıra sıkıldıkça yükler oynarım. Oyun oynayan arkadaşlar daha iyi öneride bulunabilirler.

Genel olarak Packard Bell'den memnunum. 2 yılda klavyesi ve bataryası sorun çıkardı sadece onda da servis sorunumu hızlıca ve sorun çıkarmadan çözdü. Performansından memnundum bilgisayarın ama şu sıralar niyeyse problemler yaşıyorum. Windows açılırken bile çok uzun sürede açılıyor. Virüs mü yedik anlamadım evde de değilim format atamıyorum :)

Tabii ki teknolojik alet demek biraz da şans demek. Burada PB alıp da hayatı servislerde geçen de olmuş açılan konulara göre :) Ancak bir daha PB alır mıyım diye sorarsam kedime cevabım evet olurdu.

Benimki TS11HR-501TK. Sizin belirttiğiniz cihaz hakkında özel bir bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 6 Ağustos 2013; 13:09:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.