Şimdi Ara

Packard bell tj75/core i3/4gb ddr3/ hd5650/500 hdd--mini inceleme/ İ5 LER GELDİ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
557
Cevap
1
Favori
66.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 138
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 35
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 8 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Regionella (38 mesaj) Stroma (37 mesaj) cathedral (35 mesaj) OverD@Se (35 mesaj) Vapor.Experience (28 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Packard Bell >> Packard bell tj75/core i3/4gb ddr3/ hd5650/500 hdd--mini inceleme/ İ5 LER GELDİ.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6261 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: *AXI*

mavi ekran hata alan var mı

Bende i5 430 işlemci ve 5650 ekran kartlı olan model var. Mavi ekran sorunu yaşamadım. Ayrıca hoparlörde cızırtı var diyenler olmuş. Ben bu konuda da bir problem yaşamadım.

Vaktiyle GTX 285'i 4,2 GHz'de çalışan E8400'ü olan birisi olarak crysis'i bu pc'ye kurasım gelmiyor. Ne de olsa dizüstü.

Ben monitöründen, hoparlöründen aletin özelliklerinden, şıklığından ve en önemlisi özelliklerinden memnunum. Zaten bu fiyata memnun olunmayacak gibi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 23 Şubat 2010; 21:24:21 >
    |
    |

• Binbaşı
    1464 Mesaj
    dun ust uste 3 defa mavı ekran hatası aldım
    makına resetledı

eskı surum programlardan kaynaklanabılır mı dun yuklemıstım bır kac tane hata verdı uyumluluk ayarı degıstırdım

bugun sabahtan berı kullanıyorum bı sorun yok

ısın kotusu download yapıyorum kut dıye kapanınca yarıda kalıyor
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    Bendede mavi ekran sorunu var ama sadece açılırken oluyor her zaman olmuyor .
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: paradox_15

iyi günler ben de pb 4gb ram 320 hdd 5650 olan modeli aldım.benim sorunum şu yukarıdaki dokunmatik tuşlardan mute olanı çalışıyor fakat sadece onun ışıgı yanmıyor artı lcd de hiç birinin simgesi cıkmıyor bunları nasıl düzeltebilrim

Bendede aynı sorun vardı driver cdsindeki launch manager programını tekrar kurdum düzeldi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    812 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: smx

arkadaşlar ben 3 hafta önce pbnin i3 modelini almıştım. windows 7 ultimate kurmak istiyorum ama bilgisayara baya bir oyun program vs. yükledim tekrar yüklemek istemiyorum :( içindeki dosyalar kaybolmadan home dan ultimateye geçiş yapabilirmiyim ?

Windows 7 yi yüklerken Upgrade seçeneğini seçerseniz verileriniz hasar görmeden sisteminizi ultimate sürüme güncelleyebilirsiniz.
    Tabii en önemli verilerinizi yedeklemniz şart yinede, her ihtimale karş.
    Kolay gelsin.
    |
    |
  • Yarbay
    4621 Mesaj
    Ultimate sürümüne upgrade ederken yine orijinal dvd mi olması gerekiyor. İnternetten indirdiğimiz bir dvd lisans sorunu yaratır mı?
    |
    |
  • Teğmen
    153 Mesaj
    arkadaşlar yeni aldıgım packard bell i3 notebookuma windows 7 premium 64 bit kurdum.. driverları sitesinden indirdim ancak aygıt yöneticisinde PCI basit iletişim denetleyicisi diye birşey uyarı veriyor.. bu sorun neden kaynaklanıyor..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    812 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DoktorTR

Ultimate sürümüne upgrade ederken yine orijinal dvd mi olması gerekiyor. İnternetten indirdiğimiz bir dvd lisans sorunu yaratır mı?

sorun çıkmaz ama internetten indirdiğinizin rtm sürüm olmasına dikkat edin, beta bir sürüm olursa çakışma yapabilir.
    Önemli verilerinizi kesinlikle yedeklemeyi unutmayın, ki zaten upgrade seçeneğinde size tekrar hatırlatıyor sihirbaz.
    |
    |
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    arkadaşlar yeni aldıgım packard bell i5 notebook fan sürekli çalışıyor düşük devirde ama sesi rahatsız edici i5 kullanan arkadaşlarda böyle bir sorun varmı önerebileceğiniz bir fan kontrol proğramı varmı ?
    |
    |
  • Yarbay
    4621 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CihatEMLİK

quote:

Orijinalden alıntı: DoktorTR

sorun çıkmaz ama internetten indirdiğinizin rtm sürüm olmasına dikkat edin, beta bir sürüm olursa çakışma yapabilir.
    Önemli verilerinizi kesinlikle yedeklemeyi unutmayın, ki zaten upgrade seçeneğinde size tekrar hatırlatıyor sihirbaz.

Teşekkürler, öyle indireyim o zaman.
    |
    |
  • Binbaşı
    1464 Mesaj
    arkadaslar ben makınayı aldıgımda yedek almamıstım

her acılıstı uyarı verıyor yedekleyın dıye.
    yedekleme programını actım sadece wındows ve programfıles klasorunu secıyorum 35 gb dıyor.
    wondows tek secıyorum 12 gb dıyor.
    bı yanlıslık mı var

ayrıca ılk aldıgımda kutudan sadece 1 adet cd cıktı ustunde hıc bır sey yazmıyor merak edıpte bakmamıstım.wındows cd sı sanıyordum.

wındowsu formatlamak ıstersem ne yapmam gerekıyor

edit: windows 7 rc 1 marttan ıtıbaren 2 saatte 1 kere reset atcakmıs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *AXI* -- 26 Şubat 2010; 14:12:39 >
    |
    |
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    arkadaşlar bende kullanıyorum yaklaşık 2 haftadır bu laptoptu (i3) , bir problem yok yani iyi performans alıyorum çoğu oyundan , ancak bazı oyunları açtığı an siyah ekran oluyor ve hiç bir şekilde çıkmıyor ekrandan ve power butonuna basarak kapatmak zorunda kalıyorum mesela COD modern warfare 2 yi açmıyor ama pes 2010 ve nba 2k10 da problem olmadı , bazı oyunlarda oluyor bazılarında olmuyor aynı problemle karşılaşan varmı ? driverı da indirdim en yenisini yine geçmedi problem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metket -- 28 Şubat 2010; 20:03:04 >
    |
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    ben de oynuyorum CoD6 fakat sorun yaşamadım.Ekran kartını falan güncelle belki sorun ondadır...
    |
    |
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: paradox_15

ben de oynuyorum CoD6 fakat sorun yaşamadım.Ekran kartını falan güncelle belki sorun ondadır...

zaten mesajda belirttim ekran kartını güncellediğimi son sürümüne , windowed mode olunca açılıyor bazı oyunlar çok garip , bazı oyunlarda window mode a izin vermediği için hiç açılmıyor işte
    |
    |
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj
    selamün aleyküm evvela

arkadaşlar pci basit iletişim denetleyicisi diye bir aygıt var driver yüklü değil diyor w7 ile, ne olduğunu bilen çözüm bulan acil yardım lütfen

ve bener sorun yaşayan arkadaşlar lütfen 0216 444 0 490 no lu telefonu arayıp ısrarla çözüm istesin ben aradım bilmiyorlar, biraz gürültü koparırsak eminim kısa sürede çözüm üretirler ve çözümü bulan burada paylaşsın

acil
    acil
    acil
    |
    |
  • Yarbay
    6327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: *AXI*

arkadaslar ben makınayı aldıgımda yedek almamıstım

her acılıstı uyarı verıyor yedekleyın dıye.
    yedekleme programını actım sadece wındows ve programfıles klasorunu secıyorum 35 gb dıyor.
    wondows tek secıyorum 12 gb dıyor.
    bı yanlıslık mı var

ayrıca ılk aldıgımda kutudan sadece 1 adet cd cıktı ustunde hıc bır sey yazmıyor merak edıpte bakmamıstım.wındows cd sı sanıyordum.

wındowsu formatlamak ıstersem ne yapmam gerekıyor

edit: windows 7 rc 1 marttan ıtıbaren 2 saatte 1 kere reset atcakmıs.

boş olan dvd'ye packardbell recovery yazılımı ile Driverları aktardım... Sistem recovery'ine gerek duymadım ama her ihtimale karşı 3DVD'lik yedek oluşturdum. Ama dediğim gibi elinizde Windows 7 kurulum DVD'si var ise (orjinal beta yada RTM değil) kurulumda Basic versiyonu seçip Laptop altındaki key'i girerek ürünü kullanabilirsiniz.

Driverlerida yedek aldığınız DVD'den kurarsanız sorun çıkmaz. Yada benim gibi driverleri üreticilerin sitesinden bizzat indirip kurabilirsiniz.

Birde arkadaşlar şöyle bir sorun yaşadım... Airties RT-205 modem'e kablosuz bağlantı sağlayamadım bağlanmaya çalıştığımda sorun oluştu diyor ve bağlanmıyor... Onun haricinde bir çok kablosuz modeme sorunsuzca bağlantı kurabiliyorum.

İçinizde böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

PC Basit iletişim denetleyicisi yanılmıyorsam Kart okuyucusu... Bilgisayarın drivlerini yedek aldıysanız oradan yükleyebilirsiniz. Eğer yedek almadıysanız

http://support.packardbell.com/uk/item/index.php?i=platform_sjv70_cp&g=2000

adresinden driverleri indirebilirsiniz.
    |
    |

• Onbaşı
    39 Mesaj
    arkadaşlar bende packard bell tj75 202 tk modelini aldım genel olarak bi sorunum yok şu anda içerisinde işletim sistemi gelmediği için win7 ultimate yükledim offical sitesinden tüm driverlerini yükledim intel inf update dahil ancak pci basit iletişim denetleyicisi diye bişey kaldı o driveri bi türlü yükleyemedim bilen varsa yardımcı olursa sevinirim....
    |
    |
  • Yarbay
    6327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: codename34

arkadaşlar bende packard bell tj75 202 tk modelini aldım genel olarak bi sorunum yok şu anda içerisinde işletim sistemi gelmediği için win7 ultimate yükledim offical sitesinden tüm driverlerini yükledim intel inf update dahil ancak pci basit iletişim denetleyicisi diye bişey kaldı o driveri bi türlü yükleyemedim bilen varsa yardımcı olursa sevinirim....

o yüksek ihtimalle modem yada kart okuyucu driveridir. Kart okuyucunuzda sorun yoksa geriye bir tek Modem kalıyor. Ozaman yüklemeseniz bir sorun olmaz. ADSL çıktığından beri kaç kişi telefon hattını bilgisayara bağlayıp internet çıkışı yapıyorki (56K).
    |
    |
  • Yarbay
    3062 Mesaj
    güncel gpu-z ss i paylaşabilir misiniz?
    |
    |
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hemre_

quote:

Orijinalden alıntı: codename34

o yüksek ihtimalle modem yada kart okuyucu driveridir. Kart okuyucunuzda sorun yoksa geriye bir tek Modem kalıyor. Ozaman yüklemeseniz bir sorun olmaz. ADSL çıktığından beri kaç kişi telefon hattını bilgisayara bağlayıp internet çıkışı yapıyorki (56K).

o ihtimali bende gözden geçirdim kart okuyucusu düzgün çalışıyor ayrıca fax modem aygıtı laptopta yok şu anda laptop'u almış olduğum firma aracılığı ile servise yolladım teknik servis müdürü ile yaptığım görüşmede yollayın inceleme yapalım diye söyledi :) ayrıca almış olduğum bi duyuma göre almış olduğum bu model şu anda üretimi durdurulmuş inşallah tek parça halinde geriye alırım yada çalışan bi modeli ile değiştiririm.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.