Şimdi Ara

Packard bell tj75/core i3/4gb ddr3/ hd5650/500 hdd--mini inceleme/ İ5 LER GELDİ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
557
Cevap
1
Favori
66.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 138
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 35
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 8 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Regionella (38 mesaj) Stroma (37 mesaj) cathedral (35 mesaj) OverD@Se (35 mesaj) Vapor.Experience (28 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Packard Bell >> Packard bell tj75/core i3/4gb ddr3/ hd5650/500 hdd--mini inceleme/ İ5 LER GELDİ.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6288 Mesaj
    ürün elime geçti... her bahtı kara insan gibi bende biraz teknoloji maduruyum :) ürünün sağ usb biraz yamuk duruyor... alet biraz ısınsın buzz gibi... ısındıktan sonra batarya filan takıp çalıştıracağım... sonrasında bir win7premx64 kuracam...

görüntü olarak grçekten süper bir cihazmış...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    956 Mesaj
    ya beyler ben harbi hala şu sorumun cevabını bulamadım.

Bende 5+1 ses sistemi var masaüstü pc me bağlı olan. bu 5+1 i bu laptopa takabiliyomuyum yoksa takamıyomuyum? Şunu bilen biri bi cevap versin Allah rızası için yav kaç gündür cevap bulamadım bu soruma.

5+1 imi direk bu laptopa bağlayıp aynı masaüstümdeki gibi kullanabilirmiyim direk takılmıyosa bi ek parça falan alınıp takılabiliyomu ? Ve masaüstü pcmde aldığım sesin aynısını alabiliyomuyum yoksa ses kalitesi değişiyomu ?

Bi bilen şu sorumu yanıtlarsa çok sevinicem :)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
  • Yarbay
    6288 Mesaj
    Cihazdaki ses çıkışı hem tek kanaldan 5.1 vermeye hazır. Ses sisteminiz tek kablodan sesi alıp 5.1 vermeye uygun ise sorun olmaz. Ama ses kalitesi konusunda elbette fark yaratır. Masaüstü sistminizdeki ses kartı eski bir ses kartı ise cihazınızdaki ses daha temiz ve güzel olur. Masaüstünüzedeki ses kartı kaliteli ve profesyonel kullanıma uygunsa tabisi o ses kalitesini alamazsınız.

Ses sisteminizin arkasındaki bağlantılara bakınız. Masa üstü pc'nize tek kablo ile bağlayıp kullanabiliyorsanız sorunsuzca bundada kullanabilirsiniz. Ses sisteminiz arkasında Tek girişten 5.1 çıkış veren özellik yoksa çok zor.

Aşadağıki resimdeki cihaz kendi kullandığım 5.1 ses sisteminin bağlantı girişlri..
    |
    |

• Yüzbaşı
    283 Mesaj
    PB orjinal driverları yayınlamadı sanırım daha ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    956 Mesaj
    Hemre_ dostum kullandığım ses sistemi logitech x-530 model ses sistemi.

bu yani :

normal masaüstü pc mde pc ye 3 yerden bağlanıyo ama tek olarak bağlanan giriş varmı bilmiyorum açıkçası. kullandığım ses kartıda creative audigy value 5+1 ses kartı

pcnin arka kısmıda şu resimdeki gibi ben bulamadım böyle bi giriş sence varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRIMINALL -- 5 Şubat 2010; 12:43:09 >
    |
    |

• Yarbay
    6288 Mesaj
    http://forum.donanimhaber.com/m_34003558/tm.htm bu başlıktaki mesajlar umarım yardımcı olur. Ayrı bir kabloya ihtiyacınız varmış.
    |
    |
  • Yarbay
    6288 Mesaj
    Arkadaşlar bu dokunmatik tuşlara basıldığında ekranda (osd) işlemin ne olduğunu gösteren simgeler vardı cihaza win7 ultimate x64 kurdum (kurulumdan önce 3 dvd'li ve 1 dvd'li yedekler aldırdım (sürücüler ve uygulamalar + fabrika kurulum dosyaları) ) şimdi bu örneğin wifi tuşuna bastığımda ekranda simge görünmüyor nasıl yükleyebilirim?

Birde sizdede CD okurken acayip rahatsız edici bir ses çıkartıyor mu? DVD okurken sorun yok ama CD okurken acayip derecede rahatsız edici bir ses çıkartıyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj
    Arkadaşlar bende bu makineleri düşünüyorum i3 olanlarını uygun fiyata buldum shift i oynayanınız var mı?Performansı nasıldı?Oyun oynamak için iyi bir laptop mu?
    Önerir misiniz?
    Acil cevap verirseniz sevinirim.Teşekkürler..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    956 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hemre_

http://forum.donanimhaber.com/m_34003558/tm.htm bu başlıktaki mesajlar umarım yardımcı olur. Ayrı bir kabloya ihtiyacınız varmış.

eywallah arkadaşım sağolasın yardımın için ;)
    |
    |
  • Yarbay
    6288 Mesaj
    i3 PackardBell Cihaz Görüşlerim;

* Cihaz gerçekten kasa malzeme ve kalite olarak gayet iyi
    * Hoparlör sesi çok kısık geldi bana yükseltmek için codecler filan kullanılabilir ama kendiliğinden yüksek sesli hoparlör takılması daha iyi olurdu
    * Wifi çekim gücü oldukça iyi ve hızlı
    * Cihaz ile birlikte kurulum DVD'leri ve Sürücüler verilmiyor. Kendiniz cihazı açtıktan sonra Sürücüleri ve Kurulum DVD'lerini oluşturuyorsunuz. Driver için 1 DVD tam kurulum için 3 DVD gerekli. Cihaz kendisi tek boş 1 DVD göndermektedir
    * Parlak ve LED ekran olması görüntüyü bir kat daha net gösteriyor
    * Mouse Pad ve Dokunmatik tuşlar oldukça kullanışlı geldi bana.
    * Uzun süre açık kalması karşın fan sesi diye birşey duymadım (arkadaşa aldığımız eski packardbell neredeyse traktör gibi fan sesi çıkartıyordu).
    * Isınma diye bir olayla karşılaşmadım. Özellikle cihazı kastırmama rağmen ısınma diye bir şey söz konusu değil
    * CD/DVD Rom DVD okurken gayet sessiz okurken CD okumalarında oldukça gürültülü ve rahatsız edici bir şekilde çalışıyor. Sanki traktör çalıştırıyormuş gibi.
    * USB girişleri bir birine çok yakın konumlandırılmış. Aralarındaki mesafe daha açık olsaydı geniş kalıplı 2 udb'yi aynı tarafta kullanabilirdiniz. Ama şimdi birini sağa birini sola takarak kullanıyorum.
    * Şarj Adaptörü gayet serin bir şekilde çalışıyor. Elime aldığımda hiç ısınmamış gibi serindi.
    * Klavye düzeni gayet güzel ve hoş yapılmış. Numerik tuşlar biraz sıkışık ama eliniz alıştıkça daha rahat kullanacağınız düşünüyorum. Hepimiz ilk klavye değiştirdiğimizde alışmamız zor oluyor.
    * Ses konusunda kulaklık ile ilk denememde ses seviyesi en yüksekte olmasına karşın beğenmedim. Akşama eve geçtiğimde evdeki kulaklığım ile yeniden deneyeceğim. Umarım tatminkar bir ses verir.

Şimdilik izlenimlerim bunlardan ibarettir. Yeni izlenimlerimi tekrardan bu mesaja ekleyerek güncel tutacağım...
    |
    |

• Yarbay
    6288 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aerenipek

Arkadaşlar bende bu makineleri düşünüyorum i3 olanlarını uygun fiyata buldum shift i oynayanınız var mı?Performansı nasıldı?Oyun oynamak için iyi bir laptop mu?
    Önerir misiniz?
    Acil cevap verirseniz sevinirim.Teşekkürler..

ilk sayfalara bakınız... Oynayanların yazdığı fsp değerlri oldukça tatminkar... ayrıcahttp://www.notebookcheck-tr.com/Mobil-Grafik-Kartlari-Benchmark-Listesi.10102.0.html adresinden de oyunlar için performanslara bakabilirsiniz. Umarım sizi tatminkar eder. Ben cihazı hediye için aldığımdan dolayı içine oyun yüklemiyorum. Format atmadan önce deneme imkanımda olmadı. Ama deneyen arkadaşlar gayet akıçı bir şekilde oynayabildiklerini belirtmişti.
    |
    |

• Yüzbaşı
    273 Mesaj
    Çok teşekkür ederim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    933 Mesaj
    PACKARD BELL TJ75 CORE I3 330M 2.13 GHZ-3072MB-320GB-DVDRW-15,6''-512MB HD5470-CAM-W7BAS bu ürünü almayı düşünüyorum 1.265 tl almalımıyım sızce
    |
    |
  • Yarbay
    6288 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Salvo360

PACKARD BELL TJ75 CORE I3 330M 2.13 GHZ-3072MB-320GB-DVDRW-15,6''-512MB HD5470-CAM-W7BAS bu ürünü almayı düşünüyorum 1.265 tl almalımıyım sızce

yorumumu gördün karar senin... ürünü ofisteki arkadaşlar çok beğendiler... stoklara girince 1-2 tane daha sipariş edeceğim... gerek kullanım kolaylığına gerekse görüntüsüne aşık oldular... tabiki bunların yanında özelliklride oldukça tatminkar. tek beni tatmin etmeyen yanı ses donanımı oldu... gerisi mükemmel
    |
    |
  • Teğmen
    203 Mesaj
    Garanti servisi hakkında bilginiz varmı acaba. Hangi firma gözüküyor yetkili servis olarak türkiyede.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    933 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hemre_

quote:

Orijinalden alıntı: Salvo360

yorumumu gördün karar senin... ürünü ofisteki arkadaşlar çok beğendiler... stoklara girince 1-2 tane daha sipariş edeceğim... gerek kullanım kolaylığına gerekse görüntüsüne aşık oldular... tabiki bunların yanında özelliklride oldukça tatminkar. tek beni tatmin etmeyen yanı ses donanımı oldu... gerisi mükemmel

teşekkurler şık ve sağlam bir laptopsa ses pek önemlı değil benım için hoperlör takıp kullanırız ozaman :) pekı kurlum cdlerı falan varmı ben masaüstü kullanıcısı olduğum için pek anlamadım olayı ılk aldığımızda yedeklıcekmişiz fln öyle birşey duydum anlamadım valla :)
    |
    |

• Yarbay
    4624 Mesaj
    Yetkili servis soranlar:

http://www.destekbilisim.com/index.aspx

|
    |
  • Teğmen
    203 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DoktorTR

Yetkili servis soranlar:

http://www.destekbilisim.com/index.aspx

Teşekkür ederim.

Ürünlerinde mavi ekran, cızırtı yada başka türlü sorun ile karşılaşan arkadaşlar herhangi biriniz yetkili servise

yolladınızmı ürünü ve nasıl çözüldü sorununuz. Ayrıca packerd bell in kendi driver sitesi yok mu? Acerın driverları mı kullanıcak illaki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineercan -- 5 Şubat 2010; 19:31:25 >
    |
    |

• Yarbay
    6288 Mesaj
    Zaten kurulumda lisans sözleşmelerinde özellikle belirtilmiş PackarBell/Acer lisans diye :)

Ulen ses yine aynı kısık :))
    |
    |
  • Yarbay
    2936 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    i3 model bulamayan arkadaşlar ,elimde 2 adet mevcut almak isteyen olursa pm le ulaşabilir.

benim makinanın aynısı ilk sayfada tüm özellikleri vs var.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.