Şimdi Ara

Packard Bell DOTSE3-571TK inceleme!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
0
Favori
6.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet nihayet kavuştum cihazıma. hemen nortonu kaldırdım. Cihazın kasası gerçekten süper! Şuan ondan yazıyorum. hiç kasma vb. sorunları yok. Ama sesi çok az çıkıyor keşke biraz daha çıksaydı tek eksisi şuan ses sorunu. hea bu arada sanırım biraz altı ısınıyor ama asla klavyeye yansımadı ayrıca melek gibide sessiz. şuan iyi ki almışım diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CxCxCx

Evet nihayet kavuştum cihazıma. hemen nortonu kaldırdım. Cihazın kasası gerçekten süper! Şuan ondan yazıyorum. hiç kasma vb. sorunları yok. Ama sesi çok az çıkıyor keşke biraz daha çıksaydı tek eksisi şuan ses sorunu. hea bu arada sanırım biraz altı ısınıyor ama asla klavyeye yansımadı ayrıca melek gibide sessiz. şuan iyi ki almışım diyorum.

evet kardeşim sesi telefonda bile az çıkıyor ama bir ses sistemi alıp takabilirsin ucuza evet bazen çok ısınıyor bacağım terliyor ben masaüstü varken pek kullanmıyorum öyle ama gayet mükemmel bir makine bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin57

quote:

Evet nihayet kavuştum cihazıma. hemen nortonu kaldırdım. Cihazın kasası gerçekten süper! Şuan ondan yazıyorum. hiç kasma vb. sorunları yok. Ama sesi çok az çıkıyor keşke biraz daha çıksaydı tek eksisi şuan ses sorunu. hea bu arada sanırım biraz altı ısınıyor ama asla klavyeye yansımadı ayrıca melek gibide sessiz. şuan iyi ki almışım diyorum.

evet kardeşim sesi telefonda bile az çıkıyor ama bir ses sistemi alıp takabilirsin ucuza evet bazen çok ısınıyor bacağım terliyor ben masaüstü varken pek kullanmıyorum öyle ama gayet mükemmel bir makine bence

evde ses sitemim mevcut ama daha laptopuma takmaya üşeniyorum Keşke biraz daha iyi çıksaydı. birde farkettiniz mi bilmiyorum youtubede deneme şansım oldu şimdilik klavyede ses açtığımız zaman seste cızırtı meydana geliyor. ama sadece açarken. ısınma sorun değil benim için sesli olmasın yeter.

şimdi ilk şarjına taktık kalsın bakalım bir 12 saat değerler ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CxCxCx -- 16 Şubat 2012; 18:54:38 >

• bende bıraktım sarjda youtube hiç denemedim öyle cızırtı felan görmedim samsung dan daha iyidir emin ol
  • cxcxcx kardeş cızırtı geçcektir bende de vardı geçti ve ses baya iyi bende isinma her netbook da var sagdan sola dogru gidildikçe ısınıyor sol tarafta işlemci oldugu için hoparlör 0 ve yeni oldugu için olur bi müddet son sesde müzik dinle zamanla geçecektir bende yok şuan h.o olsun bu arada gerçekten iyi netbook klavyesi netobooklardaki gbi nortonu kaldırman iyi olmuş kasma gitmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xPeRFeCTx

cxcxcx kardeş cızırtı geçcektir bende de vardı geçti ve ses baya iyi bende isinma her netbook da var sagdan sola dogru gidildikçe ısınıyor sol tarafta işlemci oldugu için hoparlör 0 ve yeni oldugu için olur bi müddet son sesde müzik dinle zamanla geçecektir bende yok şuan h.o olsun bu arada gerçekten iyi netbook klavyesi netobooklardaki gbi nortonu kaldırman iyi olmuş kasma gitmiştir.

Valla kaldırdım ram rahatladı hissedilir derece. 1080p video açtım gayet güzel gösterdi. 4.5 saatte yakın şarjda tuttum mavi ışık olunca çıkarttım. ilk bsktım 4.5 saat dedi sonra 5 saat 5 dakkika oldu şimdi baktım 7 küsür saat gösterdi. .Sesi sorun değil asla napıcam ama sadece bendemi acaba bir sorun var diye sorayım dedim. Yalnız resimlerinde kasadaki çizikleri görmemiştim gelince büyük süpriz oldu sevindim beyaz rengi çok hoşuma gitti. hea birde bıram bıram naylomsu sıfır kokusu burnuma geliyor nedir bu arkadaşım ya sizdede böylemi valla şuan çok memmunum kılıf hediyeside çok hoşuma gitti

• quote:

quote:

cxcxcx kardeş cızırtı geçcektir bende de vardı geçti ve ses baya iyi bende isinma her netbook da var sagdan sola dogru gidildikçe ısınıyor sol tarafta işlemci oldugu için hoparlör 0 ve yeni oldugu için olur bi müddet son sesde müzik dinle zamanla geçecektir bende yok şuan h.o olsun bu arada gerçekten iyi netbook klavyesi netobooklardaki gbi nortonu kaldırman iyi olmuş kasma gitmiştir.

Valla kaldırdım ram rahatladı hissedilir derece. 1080p video açtım gayet güzel gösterdi. 4.5 saatte yakın şarjda tuttum mavi ışık olunca çıkarttım. ilk bsktım 4.5 saat dedi sonra 5 saat 5 dakkika oldu şimdi baktım 7 küsür saat gösterdi. .Sesi sorun değil asla napıcam ama sadece bendemi acaba bir sorun var diye sorayım dedim. Yalnız resimlerinde kasadaki çizikleri görmemiştim gelince büyük süpriz oldu sevindim beyaz rengi çok hoşuma gitti. hea birde bıram bıram naylomsu sıfır kokusu burnuma geliyor nedir bu arkadaşım ya sizdede böylemi valla şuan çok memmunum kılıf hediyeside çok hoşuma gitti

bizimde burnumuza bıram bıram geliyordu ama artık kalmadı öyle bir doku o kasa çizikleri siyahta belli oluyor ama çok güzel duruyor ama bir sorun var acayip parmak izi bırakıyor kılıfı çok güzel ama yha

• quote:

quote:

quote:

bizimde burnumuza bıram bıram geliyordu ama artık kalmadı öyle bir doku o kasa çizikleri siyahta belli oluyor ama çok güzel duruyor ama bir sorun var acayip parmak izi bırakıyor kılıfı çok güzel ama yha

valla bilmiyorum hocam daha öğlen aldım ürünü. pil süresi sürekli değişiyor. yaptığım işlemlerdede bi farklılık yok daha tam oturmadı heralde pil gideri

• Bende de öyle şundan öyle sistemin cpu ve ram kullanmasına bağlı olarak değişiyor artınca pil süresi düşüyor azalınca pil süresi azalıyor olay bu
  • Onu bende öyle biliyorum ancak daha tam oturmadı heralde pil. siz dengeli durumda 5.5 saat gidebiliyor diyebiliyormusunuz? yoksa yalanmı 7 8 saat göstermesi. diğer arkadaşın dediği gibi ilerki zamanlarda ses seviyesi yükseliyormu?
  • quote:

Onu bende öyle biliyorum ancak daha tam oturmadı heralde pil. siz dengeli durumda 5.5 saat gidebiliyor diyebiliyormusunuz? yoksa yalanmı 7 8 saat göstermesi. diğer arkadaşın dediği gibi ilerki zamanlarda ses seviyesi yükseliyormu?

valla bilmiyorum ben xPeRFeCTx önce aldım ama bende bir artış olmadı ama bence 7-8 saat göstermesi yalan doğruysa da bende bir sorun o kadar hayatta gitmiyor kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin57 -- 16 Şubat 2012; 23:17:00 >
  • Bende almayı düşünüyorum bu netbooku. İnternet , film , sunu için kullanicam .Isinma ve kasma oluyormu internette dolasirken falan. Şarji tam ne kadar gidiyor bide internette dolasmak küçük ekran da keyifli oluyormu notebooktaki gibi ? Teşekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: roccolegend

Bende almayı düşünüyorum bu netbooku. İnternet , film , sunu için kullanicam .Isinma ve kasma oluyormu internette dolasirken falan. Şarji tam ne kadar gidiyor bide internette dolasmak küçük ekran da keyifli oluyormu notebooktaki gibi ? Teşekkurler

valla kardeşim o fiyata alınabilecek en iyi netbook nette gezinmek çok fark etmiyor ve donmuyor ama oyun oynarken hiç oynayasın gelmiyor ekran çok küçük geliyor ısınmaya gelince evet işlemcinin altı biraz ısınıyor ama o da gayet normal seviyede sesini duymak için kafanı dayaman gerekiyor ben kesinlikle tavsiye ediyorum karar senin sarjıda yukarda belirttiğimiz gibi kardeşim

• roccolegend kardeş alabilirsin çok iyi netbook çok memnun kalcagına eminim. kasma kesinlikle yok 5.5 ama yaptıgın işleme göre degişir. oyun oynuyorum 5.5 saat gidio mesela. taşıması çok kolay çok hafif ve çok kaliteli yasin57 kardeş bu netbook'un win7 ultimate 32 bit için driveri varmı .?
  • bu ozellikte hangi markayi alirsan al ayni hizi alirsin ben youtubede 1080 video actim donma olmadi. Bugun 3. Sarjimi yaptim pil yipranma nasil olduysa %6 oldu bu kafami kurcaliyor suan sadece. Sesi yeterli bana sonucta netbook. Bu gibi seyler onemsiz. Makine cok sessiz kulagini dayarsan anca duyarsan sesini.
  • quote:

roccolegend kardeş alabilirsin çok iyi netbook çok memnun kalcagına eminim. kasma kesinlikle yok 5.5 ama yaptıgın işleme göre degişir. oyun oynuyorum 5.5 saat gidio mesela. taşıması çok kolay çok hafif ve çok kaliteli yasin57 kardeş bu netbook'un win7 ultimate 32 bit için driveri varmı .?

hocam sitesine girip bakin hemen ben mobildeyim bakamiyprum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

roccolegend kardeş alabilirsin çok iyi netbook çok memnun kalcagına eminim. kasma kesinlikle yok 5.5 ama yaptıgın işleme göre degişir. oyun oynuyorum 5.5 saat gidio mesela. taşıması çok kolay çok hafif ve çok kaliteli yasin57 kardeş bu netbook'un win7 ultimate 32 bit için driveri varmı .?

var kardeşim bak liste şöyle uyanlar listesi evet kardeşim bence pil çok gitmiyor
    UYAN YAZILIMLAR.
    xp home edition 32 bit
    xp professional 32 bit
    xp 64 bit
    win7 starter 32 bit
    win 7 home basic 32 ve 64 bit
    win 7 premium 32 ve 64 bit
    win 7 professional 32 ve 64 bit
    win 7 ulitimate 32 ve 64 bit
    hepsinin yazılımları chipsetleri var arkadaşlar haberiniz olsun xp da var

• quote:

quote:

quote:

var kardeşim bak liste şöyle uyanlar listesi evet kardeşim bence pil çok gitmiyor
    UYAN YAZILIMLAR.
    xp home edition 32 bit
    xp professional 32 bit
    xp 64 bit
    win7 starter 32 bit
    win 7 home basic 32 ve 64 bit
    win 7 premium 32 ve 64 bit
    win 7 professional 32 ve 64 bit
    win 7 ulitimate 32 ve 64 bit
    hepsinin yazılımları chipsetleri var arkadaşlar haberiniz olsun xp da var

Sitesinde mi yazıyor xp olduğu ben bakmıştım ama görmedim heralde? birde xp kursak acaba pil ömrü artarmı varmı bu konuda fikriniz?

• cpu yu fazla kullanmadıgı için win 7 xp'de sistem yükte olmaz o yüzden biraz pil ömründe artış olabilir xp veya win 7 ultimate arasında kaldım format atınca garantiden çıkıomu.?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.