Şimdi Ara

Packard Bell DOTSE3-571TK inceleme!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
0
Favori
6.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kararsızım ya bendemi parkard bell den alsam
  • çok fazla oyun oynamam nette gezinirim diyorsan bence fazla para vermene gerek yok oyunları oynuyor fena değil xp kurunca performansı %60 artar bence win7 starter iyi değil ama pc tasarım müthiş
  • bana bu oyunları oynatsın yeter pes 6 ,gta sa, counter strike source
  • counter strike source oynamaz kardeşim hiç umudun olmasın o oyunu çoğu netbook oynamaz ama 1,6 oynuyor güzel bir şekilde ben xp kuracağım alırsan sanada xp kurmanı tavsiye ederim performans artışı çok olur
  • gta 3 kurdum güzel oynuyor
  • online oyunda denermisn bide (metin2,s4,cs 1.6,warrock)
  • metin 2 denerim bir dur ama diğerlerini bilmiyorum cs de denedim oynuyor gta sandreas oynuyorum şuan
  • kasma geçtimi gta sa da
  • ayarları biraz daha kıstım geçti şuanda iyi fena değil şuanda the sims 2 yüklüyorum bakalım ne olacak
  • the sims 2 yi oynuyor çok güzel bir şekilde bence al artık şu netbook u gerçekten güzel bir makine birde xp kurdun mu canavar olur bence
  • yarın sipariş vercem kararsızım :&
  • boyutu küçük dimi.?
  • küçük çok şirin karizma duruyor arkası resimdeki kadar kötü değil desen çok güzel duruyor güle güle kullan
  • youtube den hd video aç bakalım donma olcakmı.?
  • tamam kardeşim onada bakarız
  • kardeş sipariş verdim yarın gelir heralde inş iyidir begenirim inş
  • içinde çantası varmı netbook'un
  • güzel güzel çanta yokta bir tane kılıf bir tanede bezden güzel bir kılıf biri ince uyduruk birşey diğer oldukça iyi ama güle güle kullan
  • tmm tşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbtlea -- 6 Şubat 2012; 21:09:01 >
  • hadi hayırlı olsun kardeşim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.