Şimdi Ara

Pablo Escobar Kimdir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
4
Favori
29.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer 1971-1991 arasında dunyanın herhangi biryerinde uyuşturucu kullandıysanız büyük ihtimalle Escibardan almışsınızdır.bakınız:beyaz şeytan filmi:)
  • The two escobars filmini yani belgeselini muhakkak izleyin beyler. Bu belgeseli izledikten sonra tüm filmlerden soğudum ve pablo escobar gönlümde taht kurdu. Tamam uyuşturucu kaçakçısı ama tam bir fakir babası ve futbol delisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VGroove

Bir de Kolombiyalı futbolcu Escobar vardı. 94 yılıydı sanırım, Kolombiya-ABD maçında kendi kalesine gol attığı için Kolombiya mafyası tarafından vurularak öldürülmüştü

The two escobars filmi ikisinin hayat hikayesini ele almış. Yine tekrar ediyorum izleyin beyler muhakkak
  • quote:

Orijinalden alıntı: samplus

Blow da bu adamdan bahsediyor.

Boston George un hayatının canlandırıldığı film. İzlediğim en iyi filmlerdendi. Medellín Cartel i araştırmanızı öneririm
  • Escobar deyince nedense aklima Gta Vice City geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • national geographic channel da belgeseli vardı bunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirChaos

national geographic channel da belgeseli vardı bunun.

O belgeseli bende izledim. Orda pabloyu tam olarak anlatmıyorlar. Pabloda acıma denen duygu yok diyorlar. Adamı acımazsız bir katil olarak tanımlıyorlar ama öyle değil
  • Takip
  • Bende bu adamı Entourage dizisinde tanıdım. Bu adamın filmini çekmişlerdi dizide. Cidden büyük işler başarmış 80'ler de Amerikaya %70 üstü uyuşturucu ticareti yaptığını duymuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airbrq_23

quote:

Boston George un hayatının canlandırıldığı film. İzlediğim en iyi filmlerdendi. Medellín Cartel i araştırmanızı öneririm

Aşağıda ki doğru film olur mu dostum?

http://www.sinemalar.com/film/173041/turning-the-tide-one-man-against-the-medellin-cartel

quote:

Orijinalden alıntı: kun__agüero

quote:

O belgeseli bende izledim. Orda pabloyu tam olarak anlatmıyorlar. Pabloda acıma denen duygu yok diyorlar. Adamı acımazsız bir katil olarak tanımlıyorlar ama öyle değil

Blowda da aynen öyle tanımlıyorlar. Herif leblebi gibi adam öldürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samplus -- 16 Aralık 2011; 23:06:03 >

• quote:

quote:

quote:

http://www.sinemalar.com/film/173041/turning-the-tide-one-man-against-the-medellin-cartel

Kesinlikle. Eğer okumadıysan kitabını da okumanı tavsiye ederim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Blowda da aynen öyle tanımlıyorlar. Herif leblebi gibi adam öldürüyor.

Pablo hep kendisine karşı gelenleri öldürttü. Kendisi çocukken çok ama çok fakirlermiş. Temel ihtiyaçlarını bile karşılayamıyorlarmış, bir gün daha çocukken kuzeniyle şöyle konuşmuş; Kuzenim jaime bu ülkedeki düzeni nasıl değiştirebiliriz? Bu ülkedeki zenginler fakirlere hiç yardım etmiyor.. Vee pablo zenginlerin arabalarını çalarak başlar, sonra riskli ama karlı bir iş olan kaçakçılık işine.. Ülkedeki diğer bir karteli öldürür ve imparatorluğunu yaymaya başlar. Adam zengin olduktan sonra tüm fakirlere yardım etmeye, okullar, hastaneler, futbol sahaları açmaya başlar.. Her ne olursa olsun ben bu adamı gerçekten sevdim

• ama bir al capone değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

ama bir al capone değil

• Beyler mark bowdenin yazdığı killing pablo kitabını bana ulaştırana kitap ücreti+ 20 lira vereceğim. Malatyada aradım bulamadım
  • vay be adam bilindik mafyalardan degilmis cidden
  • quote:

Beyler mark bowdenin yazdığı killing pablo kitabını bana ulaştırana kitap ücreti+ 20 lira vereceğim. Malatyada aradım bulamadım

Yukarı.. Bulan yada bulabilirim diyen arkadaşlar pm atsın irtibata geçelim
  • Joaquin Guzman'dan sonra en güçlü kartel lideri.
  • Dünyanın gelmiş geçmiş en zengin uyuşturucu mafyasıdır.
    Adamın belgesini izlemiştim ısınmak için 2milyon doları yakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nova.6

Escobar deyince nedense aklima Gta Vice City geldi

Bunu yazmak için girmiştim başlığa, "The Two Escobars" adında güzel olduğunu umduğum bir belgeselle ayrılıyorum.

Escobar International Airport
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.