Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

p990 aldım.AMA HİÇBİŞEY BİLMİYORUM.ACİL YARDIMM

5
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Sony >> p990 aldım.AMA HİÇBİŞEY BİLMİYORUM.ACİL YARDIMM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      289 Mesaj
      19 Aralık 2006 18:59:10 Konu Sahibi
      arkadaşlar tanıdıgm telefoncudan bugun ikinciel temişz bi p990 aldım.daha kutusu ve aksesuarları geçmedi elime.telefon genpa.şimdi size sorcaklarım telefonda sadece ingilizce dili var telefoncunun dedigine gore hafıza kartı gelince yuklenecekmis bu telefonlarda sistem boyle mi? 2. update işlemini nasıl yapcam? 3. bu telefonda kullanabilcegim yararlı programları nerde bulabilirim. vede bana önerileriniz.zamanım kısıtlı oldugu için pek araştırma yapamadım ama verceginiz bilgiler benim için çok önemli.

|
      |
      19 Aralık 2006 19:08:57
      türkçe dil desteğini sonyericsson kendi sitesinde bulabilirsin. senin kinin organizer seri no suna göre ordan indiriyorsun dil dosyasını hafıza kartına gerek yok

bu arada kaça aldın
      |
      |
      19 Aralık 2006 19:11:33 Konu Sahibi
      W810i + 50X9 şeklinde aldım.simdi sony nin sitesine giriyorum inşallah bulurum hemen
      |
      |
      19 Aralık 2006 19:14:36
      bence yapabiliyorsan telefonun yazılımını güncelle
      |
      |
      19 Aralık 2006 19:21:31 Konu Sahibi
      ya şimdi data kablosu felan yok artık onu başka zaman yapcam kısa bi internet imkanım var ne yapsam ne bulsam kar diye bakınıyorum oyle nete.inşallh aksesuarları yarın elime gecicek update ni bi şeklde yaparım bana progm konusunda yardımcı olabilir misiniz?bide dire avi mpg dosyalarını çalıştırıyo mu? program mı kurmamız gerek
      |
      |
      19 Aralık 2006 19:24:11 Konu Sahibi
      ya bide mxe 60 flası takıyorum buna aksesuar diye buluyo ama bi turlu kabul etmiyo devam yazısı cıkıo ve gitmiyo mxe-60 ı deslemiyo mu?bide acilinden msn programı buna uyan varsa cok ikrama gecer
      |
      |
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
SEO
üniversite
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,124
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.