Şimdi Ara

P90X VE LES MİLLS COMBAT İLE 36 KG ZAYIFLA+BODY BEAST AFTER-BEFORE (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
7
Favori
15.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lmc programının son haftaondayım alt komşu ile sorun yaşadığım için cardio günlerini koşu ve evde bisiklete çevirmek zorunda kaldım, kondisyon olarak sıkıntım yok :)
  • yazı güncellendi
  • erimiş bitmişsin abi, bırak yağ yakımını falan da kas geliştirmeye odaklan
  • Executor06 kullanıcısına yanıt
    yağ yakımını bıraktım, 1 kaç aydır aynı kilodayım :) lmc 2. tur ardından sakatlık yüzünden yarım kalan p90x prohramına devam edicem, ağırlıkları biraz arttırdım :)
  • p90x işe yarıyor, herkese tavsiye ederim....
  • tekrar 85 e çıktım fakat kas alarak değil :)
  • GÜNCELLENDİ
  • Bence artık kas geliştirmeye başlayın. Yağ oranınız yeterince düşmüş. Haftada 2 kez HİİT hem kas gelişimi , hem sağlık , hem de yağ oranınızı korumak için yeterli olur. (Dirty Bulk falan yapmayacağınızı varsayarsak).
  • haklısınız ama kütle kazanmak yağ yakmaktan çok daha zor hem beslenme hem de spor açısından belirli bir düzeni disiplini sağlamak gerekiyor, henüz bu disipline giremiyorum evde spor yapmak durumundayım olduğu kadar devam etmeye çalışıyorum.
  • Les Mills Combat görünce siz olduğunuzu anlamıştım abi :)
  • bir buçuk ay spora ara verdim kilo değişimi olmadı son hafta abarttığım için 600 gr fark oldu sadece...

spora tekrar başlıyorum

tapoutxt programına başlıyorum...umarım sonu gelir...motivasyon kırılması yaşamam...
  • bayram yaradı +2 kg :) yeni program ile spora devam...
  • Abi çift Antreman nasıl ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabah arı akşam ayrı antrenmandı o zamanlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokdogan2

sabah arı akşam ayrı antrenmandı o zamanlar :)

Anladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • azminizi takdir ettim, başarılarınızın devamını diliyorum. Umarım bende 31 yaşında biri olarak bir başarı konusu açarım buraya.
  • abi sırtı buraya da atalım :)
  • body best 6. hafta, devam ediyorum...toplam 11 ayı geçti spora başlayalı :) yazının yukarılarındaki gibi artık derdim yağ oranı ve yakımı değil.
  • Dizde sakatlik oldugunicin bacak gunlerinde zorlayamiyorum...guncel bu arada....:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BODY BEAST 2. tur 4. hafta içindeyim huge takvimi bulk haftalarından başlayarak devam ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.