Şimdi Ara

P90X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu P90X'in olayı nedir herkes çok faydasını görmüş hacim kazandırmış belirli bir program mı yoksa kişiye özel hazırlanan bir program mı ?

• Beslenme iyi yaparsan sonuc alirsin
    Hacim ve kutle icin salon sart bu programlar izole eder altyapi kazandirir
    Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StoryBro kullanıcısına yanıt
    Ben kendime bir beslenme programı hazırlamak istiyorum ama hiç anlamam bu işlerden %40 Protein %30 Karbonhiidrat felan diyolar ben bakıyorum sadece Nerden bir beslenme programı edinebilirim.
  • ben p90x ın sadece karın antremanını uygulayacağım fakat listesini bulamadım
  • myxella kullanıcısına yanıt
    Ben bütününü uygulayacağım bende bulamadım
  • pesimistz kullanıcısına yanıt
    Bütününü torrent sitelerinden bulabilirsin 8 gb civarı bi program
  • myxella kullanıcısına yanıt
    aradım ama Türkçe altyazılısını felan bulamadım bildiğim bir yer varsa atabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimistz

aradım ama Türkçe altyazılısını felan bulamadım bildiğim bir yer varsa atabilir misin?

Buyrun hocam

TÜRKÇE ALTYAZI
  • StoryBro kullanıcısına yanıt
    Bunu gördüm indirdim zaten ama hiç 8 Gb lik bi p90x torrentine rastlamadım
  • pesimistz kullanıcısına yanıt
    TIKLAA
  • çok sacma p90x baktım ben ısındıktan sonra paso mekık, şınav ve barfıks cekıyorsun bırde yay okadar... yanı oncelıkle kolları gelıstırmek lazım

adamlar vıdeoada 20 barfıks 20 sınav cekıyorlar felan oncelıkle baslangıc svıyelerı olmalı.

kol gogus kasları gelısmelı kademe kademe ... vıdeolara bakıyorusn ve 1 barfıks 3 sınav cekınce tum konsantrasyonun bosa gıdıyor
  • boxor kullanıcısına yanıt
    Aynen ben daha bir şınavı bile zor çekiyorum yedekliyicem bunu şuan dumbell çalışıyorum. Bide şunu uygulayacağım StoryBro söylemişti bunuda.

Program
  • P90x 2 ay yaptım. Özel yurtdışından gelme bir diyetisyenim bana yardımcı oldu. Fakat sonra yurtdışından bir kaç araştırma eline ulaştığı için bana bıraktırdı. Dedikleri şu 70 deneğe P90X yaptırılmış. 2 gruba ayrılmışlar. Bir grup P90X yapmayı bırakmış. Diğer grup ise yapmaya devam etmiş. P90X yapmayı bırakan grupta ciddi kas erimeleri yola çıkmış. Sonra daha detaylı bir araştırma yaptı sağolsun doktor. Amerika'da bu programı uygulamak için ilk başta bir 6-9 aylık bir egzersiz dönemi var onu yapıyorsunuz o egzersizler sonucu eğer uygunsanız P90X'e geçiyorsunuz. Kısacası benim tavsiyem bir spor salonuna git. Bende öyle yapacağım. :)
  • Bilmiyodum iyiki başlamamışım. Fitnessa gidicektim zaten ama yaşım 15 almadılar o yüzden 16 yaş üstüymüş saçma geldi bana.
  • quote:

Bilmiyodum iyiki başlamamışım. Fitnessa gidicektim zaten ama yaşım 15 almadılar o yüzden 16 yaş üstüymüş saçma geldi bana.

Başka salona git saçma bence sporun yaşı olmaz :) Ben de bu gün yazıldım hocam bana inş önümüzde ki yaz iyi bir vücuda sahip olacaksın dedi bakalım ne olacak :D
  • İnşallah istediğin gibi olur şuan kendimi sadece kuvvetlenmeye ve hacim kazanmaya verdim sonra direk muay thaiye gidicem
  • quote:

İnşallah istediğin gibi olur şuan kendimi sadece kuvvetlenmeye ve hacim kazanmaya verdim sonra direk muay thaiye gidicem

Teşekkür ederim :) Muay Thai biraz tehlikelidir ama güzeldir :) Umarım seninde istediğin gibi olur :)
  • Teşekkürler
  • arkadaşlar selam p90x linki olan özelden gönderebilir mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.