Şimdi Ara

p800 ve 6600 kıyaslar mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta da geçtiği gibi bunları kıyaslayacak olursak hangisi daha iyi? Alacak olursanız hangisini alırsınız?

• 6600-65bin renk
    p800-4096 renk
    Ekranlarında bu kadar fark olmasına rağmen yanyana getirdiğin zaman öyle belirgin bir fark yok.Piksel sayısı fazla olduğu için p800 daha iyi.
    6600-mono
    p800-stereo
    p800ün mp3 playerı stereo olup müzik sesleri gerçekten güzeldir.
    6600-814milyon
    p800-699 milyon
    P800ün içinden full aksesuar çıkmaktadır.Daya kablo, kalem vs.
    İkinci el olarak düşünürsen 6600ı çok daha kolay satabilirsin ama bu tarz komplex telefon alırken bir iki aylık değil minimum 6 ay kullanılmalıdır.
    Bunlar benim gördüğüm farklar.Yalnız forumun içinde arama yaparsan bu konuyla bir topic açılmıştı.Detaylı bilgiye oradan bakabilirsin.
  • yanyana getirince belirgin bi kalite farkı var.ben 6600 alırım...
  • 6600 her yönüyle güzel
    p800 ün bi tasarımı var başka nesi var?
  • p800 bir pda. biri sırf telefonken diğeri bir bilgisayar. yani seçimini p800den yana kullan. ekran kalitesi bkımından hiçbir fark yok, bizzat denedim.
  • yettim gariiiii............... sizi gidi 6600 cılar hadiyin ulennnnnn......

şaka bir yana sattım bugün 6600 ımı ohhhhhhh beeeeeeeahhhhh....
    ve aldım p800 ohh kaymak ya neden bukadar beklemişim bilmiyorum mübarek bilgisayar bir sürü dosya gönderiyorum alayını açıyor hele bir ses çıkıyor aletten süper stereo mp3 dinliyorum püfff nokta çok keyif aldım

lafın kısası geçiniz nokia ayaklarını teknoloji görün saygılar p800-p900 KING aletler saygılar
  • antinokiacılarda gelmiş:).ayak yapmıyoruz infinite.ne düşünüyosam yazıyorum.bende sevmiyom nokiayı ama napıyım beğenemiyorum ericson u.yapsın şöle güzel bişi verelim hakkını.yani estetik açıdan.yoksa özelliklerine dil uzatıcak değiliz p900 ün.
  • artık nokia alınmaz zaten. nokia tasarıma önem veriyo galiba. teknolojik anlamda pek bişi yok. p900 gibi bir telefon yok. 9500 ne derseniz o kadar büyük telefon almanın da anlamı yok. kısaca nokia artık bişiye yaramaz. telefon değiştirecekseniz nokia değil sony ericsson ya da samsung tavsiye ederim
  • Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler. P800 ün biraz daha iyi olduğu izlenimini edindim. Merak ettiğim 6600 a yüklenen çeşitli özellikteki programlar (uzaktan kumada özelliği felan) p800 için de geçerli mi acaba? Gelecek kuşaklara karşılaştırmalı bir topic bırakmış olalım :P
  • P800 çok daha iyi. 6600 gösteriş telefonu...
  • P800 alırım ikisine de param yetse...
    o kadar telefon degisitiryorum sürekli P800 alırdım yani??
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by MORATORYUM</i>
    <br />P800 çok daha iyi. 6600 gösteriş telefonu...
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Abi çok dooru sölüor. Tamamen gösteriş telefonu. 3660'dan adam gibi farkı bile yoq.
  • Dokunmatik ekran + el yazısı tanıma...

Ayrıca benim ilk defa ahizeden sesi çok yüksek duyduğum bir telefonum oldu. Müzik sesi mükemmel. Makine hiç kasmıyor.

Ekran ise beyler LCD!

p800 ekranı o sebeple iyi görüntü veriyor. TFT 4096'sından kat kat kaliteli...

Bir de şimdi 6600'la otobüste giderken satranç oynayamazsın ki...

2 saat tuşla seç falan...

Bunda mis gibin kalem ;)...
  • BENCE KIYASLANAMAZ!

P800 bir SMARTPHONE
    6600 sadece bir telefon.
  • kesinlikle ama satranç çok zevkli be abi hele men in black oyunu harbi atraksyon saygılar sunuyorum p800 ümü çok seviyorum
  • infinite sesli-sınırsız video kaydedici yükledin mi?? Bi de örnek resim rica ettiydik(en kaliteli moddaa)
  • nokia hep aynı telefonları makyajlayıp makyajlayıp sürüyor tüketicinin önüne ,buna boyun eğmemek lazım.7650-3650-3660-6600 hepside aynı hemen hemen.6610-6100-7210 gibi bunlar da aynı özelliklere sahip telefonlar.Bence artık,pazardaki diğer telefonlara da bir göz atmak gerektiğini düşünüyorum.Aldım sonyericsson T630 umu gayet hoş ve karizma cihaz, hiç bi şeye değişmem.Saygılar...
  • Forumda hep p800 övülüyor, bende hiç merak edip resimlerine bakmadım geçen gün int. gördüm. Param olsa gene almam. Özellikleri iyi olabilir ama tipi çok kötü. Ayrıca bu telefon yaklaşık 3,5-4 sene öncede yokmuydu? Yoksa makyajladılar mı?
  • Forumda hep p800 övülüyor, bende hiç merak edip resimlerine bakmadım geçen gün int. gördüm. Param olsa gene almam. Özellikleri iyi olabilir ama tipi çok kötü. Ayrıca bu telefon yaklaşık 3,5-4 sene öncede yokmuydu? Yoksa makyajladılar mı?
  • OHA UÇMA.

- Birincisi 4 yıl önce smartphone u bırak kameralı telefon bile yoqtu. Onu da geç renkli ekranlı telefon yoqtu bu biiiiir

-Sony Ericsson Nokia gibi değildir. Basit bir makyajla işin içinden sıyrılmaz. Bkz:P800 - P900..

-Biz burada en uygun fiyata en uygun performanslı telefonları konuşuoruz. Allah bilir SL55 kullanıosundur, tip 5 pata etmez arkadaşım!! Özellik önemlidir nese bu göreceli braz tartışmaya gerq yokk

-Son olarak yanlış bilgi wereceksen bile abartma. 3.5-4 yıl ne yaw?? Sen deli msin, git hafızanı güncellet.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.