Şimdi Ara

P800'cüler BURAYA ! ( P800, P900 ve 910'u olanlar Kimler ?) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.580
Cevap
0
Favori
310.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygulamlar a tıkladıgında uygulamlar görünüyor yaa
    oradan sol üst de ; uygulamlar a kalemle bas / kaldır a bas?

orada toplam kapasite 12 mb , su kadar kullanımda vs.. görünüyor.!
    bu tel hafızası içindi

----------

memory stick için de biyerden örenmeyi ben bulamadım , gerek kalmadı daha dorusu!
    file manager i kurduysan tel . ondan dizinlerin haç mb sisin bos oldugu zatern hepsinin detaylı görünüyor ordan bakabilirsin oke!

program bulursam sana da yazarım çekersin, ( hee Tracker gösteriyor bu arada aklıma geldi bakk oke , tüm hafızaları detaylı olarak yükle onu )

saygılar sevgiler.!
  • P800 için icq bulma ihtimalimiz varmıdır beyler?
  • quote:

Orjinal: NePhThYs

P800 için icq bulma ihtimalimiz varmıdır beyler?

Aynı şeyi ben de yahoo messenger için merak ediyordum..kullanabilirmiyiz acaba..?

Evet..! buldum.. Dosya Yöneticisi -> Dosya -> Bellek Bilgisi

Hıngalaaaa..???

Ne yaptık da % 59'u doldu ? Belek Bilgisi olarak ööle diyo..?.. Bendeki memory 64 MB ??? Sistem dosyaları o kadar yer tutarmı acaba..?

Kullanılan 9780K Boşta 6604K ??? ee.. toplamı 16384K ediyooo..?

Boşta 54220K yazması lazım.. infinite !.. yaw bu ram'i sen mi yaptın, üstüne 64Mb felan yazdın..?

Tracker ????.. nerde bulunur o ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CROC -- 26/6/2004 23:26:51 >

• İMZAMDAKİ LİNKTEN
    DOWNLOAD-SYMBIAN UYGULAMALAR-SYMBIAN UIQ kategorisinden bulabilirsin programı!!

ayrıca arkadaslar yine agile messenger for symbian uiq son verisonunu aynı siteden temin edebilirsiniz imkan var yani.! saygılar
  • Saolasın.Benim hatta bi gelse senin başını baya bi ağrıtıcam gprs waptır zarttır zurttur :)
  • her zaman seni ve herkesi beklerim, saygılar
  • P800 üm var her bir ayarım tamam..
    ICQ; msn ,opera cillop
    System manager, tracker 4.1, Handy safe, philips cam corder vs ok..
    camFX mi ne oda var, zoom işide bitti

Oyunlardan

ice bloxx, lemmings, Legacy (muthiş rpg), tavla, satranc, 3d pool filan tamam

melody, wav olarak şahane imperial march..

e daha ne olsun ya, şamda kayısı, varmı bunları yapan baska alet

viva P800
  • :-) bendede var. bayadır kullanıyorum... memnunum...
  • forever SE P800/P900
  • huleaayn yeter beaaa.. cocuklarin beyinlerini sulandirdiniz... anladik alamiyos p800/900 bari ozendirmeyin beaaa...

bende series 60 grubu kuriim da gorun siz....
  • bende yeni bir hafta önce p800 aldım.alet manyak bişi.herkes bi bakıyoki sorma.waptan program ve özellikle mp3 nereden yükleyebiliriz.telefondan internet sayfalarındanda olabilir bir türlü mp3 atamadım şu cihaza.ya bide bu ara çok internete bağlandım.toplam veri 30 mb falan oldu kaç para gelir acaba?aycell kullanıyorum.teşekkürler
  • quote:

Orjinal: mygokhan
    bende yeni bir hafta önce p800 aldım.alet manyak bişi.herkes bi bakıyoki sorma.waptan program ve özellikle mp3 nereden yükleyebiliriz.telefondan internet sayfalarındanda olabilir bir türlü mp3 atamadım şu cihaza.ya bide bu ara çok internete bağlandım.toplam veri 30 mb falan oldu kaç para gelir acaba?aycell kullanıyorum.teşekkürler

Birinci soruna cevap veremiyeceğim çünü henüz daha o sayfaya gelemedim. Bilenler cevaplasın. Diğer soruna gelince, öğrendiğim kadarıyla, her 40Kb’ta 2 kontür gidiyormuş.. MMS (resim) yollarsan, 4 kontür..bu duruma göre, Beher 1000Kb=1MB olduğunu sanıyorum. Bu durumda 30.000 Kb bölü 40, eşittir, 750, çarpı 2, eder 1500 kontürcük. Tabi benim telefonum Turkcell ve hazır kartlı numara.. 1500 kontür ne ediyo aycell’de, onu bilmiyorum..ama, az para etmiyor galiba..

Eveeeet… Sony Ericsson P800’ü olup da, şu an için topic’e ilgi gösteren ayrıcalıklı arkadaşların sayısı 10’u geçti ve bu sayı artarak devam ediyor. Fakat, en kısa sürede bir P800 veya P900 alıp aramıza katılmak isteyen arkadaşların sayısı az değil galiba…

kamilkamil
    Negative®
    C.Kunt
    noyancan
    golgeee
    azrael_13
    NePhThYs
    korayg
    deville
    mygokhn
    croc

Bir itiraf da bulunayım. Her nedense, hayatımda hiç nokya’ya ilgi duymadım, satın bile almadım. Genelde soğuk bulmuşumdur nokya’yı hep. Fakat şurası bir gerçek ki, Sony Ericsson, P800 ve P900 modelleri ile, nokya’ya sağlam bi Tekno Kafa attı ki anlaşılan, duyduğuma göre bazı modellerini imalattan ve satıştan çekmiş… Ohh be, itiraf ettim rahatladım.. Çatlıycakdım yoksa..

Bu arada, ortamına göre, saat kaç ? diye sorduklarında bile, Şırrrakkadanak ! P800’ü çıkartmak ve bir tıklamayla saati söylemek bayağı bi “ Havalı “ oluyor yane.. Adama, “ Uzaylı “ muamelesi felan yapıyorlar ve tabi ki sonra “ Şapkaaaa “… amman efendim, bi saygı, bi Hörmet, sorma gitsin..

Dedik ya, “ Ayrıcalıklı “ olmak artık bi sorumluluk istiyo, canııım…
    " Bu ne ? " diye sorduklarında önce, “ Fotoğraf Makinesi " diyorum, hemen arkasından, “ aynı zamada cep telefonuu... “ diye ekliyorum, gözlerindeki büyümeyi görünce de yapıştırıveriyorum “ eh, bi de bilgisayaaaar.. “ deyinceee.. amcamın eli bacağına dolanıyooo…Kendini tutamıyarak hemen salyalı bi suratla; “ Alla, alla, teknoloji o kadar ilerledi mi ? “ demekten kendini alamıyor.. Yüzündeki ifadeyi siz, düşünün artık… Tabi markasını da sorunca, ges ges gerinerek, Sony Ericsson P800 diyorum.

Geçende, TT bayisine uğradım. Adam, (Muhtemelen sahibi ) son model bi nokya amış. 1 milyar falan bayılmış… Hesap yapmak için açtığımda “ B.sayar mı o ? “ diye soruverdi. Bende cevap zaten hazır “ Öyle, deee.." dedim " Aynı zamanda hem fotoğraf makinesi hem de, cep telefonu “ deyince…yerinden fırladı, neredeyse, burnunu ekrana sokarak, “ hani ? “ diye sorunca, ballandıra ballandıra anlatmaya başladım.. sonunda “ Kaça aldın ? “ sorusunu da cevalayıncaaaaa.. adamcağızın yüz ifadesini, keşke benimle beraber orada olsaydınız da görseydiniz.. zavallı, 1 milyarlık telefonu olup da benim P800’ümün yaptıklarının yarısın bile yapamayan bi telefonu o kadar yüksek br fiyata aldığın öğrenince… haraketleri hızlandı.. “ bayağı ii bir telefonmuş yaaa… 1 ay içinde bunu satıp bi P900 almazsam nağmerdim “ diye konuşmaya başladı.. Tabi… özendiğinden canım, yoksa, nokya’dan kazık felan yediğinden değil hani…

Tüm P800’lü arkadaşlara ve bizleri okumak zoruna kalan diğer arkadaşlara sevgiler ve saygılar,

“ Ayrıcalıklı “ günlerin sizlerle devam etmesi dileğiyle..

Benim bir sorum daha var.. P800 ile Video Çekimi yapılabiliyormu..? yapılıyorsa nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CROC -- 27/6/2004 21:14:38 >

• evet yapılıyor hemde sınırsız video kaydı oluyor (hafıza dolana kadar yani )
    aşagıda link verdim Symbian Uiq için olanı yüklersin.! Unlimited yazanı
    saygılar

http://www.aivanet.com/en/index.php?show=10&name=Philips
  • yeter yaa kitleyin su topiki :D

adminnnn yetis burda ozendiriyolar adami yahu.... :(( bizim yoq tabe... ulean alicam bi gun p900umu...

o zaman diceksinizki : ahh bi zamanlar fakir ama gururlu bi aNIL wardı.. diye..

(ıyyyyyyyyy mokunu cıkardık)
  • p800e yeni yazılım yüklettim ama gerçekten update yaptılar mı bilmiyorum. sizdeki yazılım versiyonları nedir?

telefon: CXC162002 R2F
    bluetooth: CXC12529 R5A
    düzenleyici: CXC162001 R2D02
    CDA: CDA162001/4 R5A02
  • su olayı bende yaptırayım, ankarada kime firmware update yaptırabiliriz ?
    Kızılayda varmıdır mekan ?
  • bende yakında p800 sahibi olacağım.sayın crock tt bayii muhabbetinize hasta oldum. buradan çıkarılacak dersi umarım çıkarmışlardır. sevgiyle kalın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiray35 -- 28/6/2004 10:40:50 >
  • benim surumlerim seninle aynı bende yeni versiyon yuklettim kvk teknik servise mesaj yazarken restart oluyodu simdi azaldi
  • walla i-mate aldım pişman değilim merak edenler teknosa nın web sştesşne baksın dehşet bir telefon p800 le kağpışır bence (önce p800 düşündüm sonra mortorola mpx100 o daha tr ye gelmemişti )
  • P800 cü arkadaşlar, sizdede aynı his varmı bilmiyorum..
    Almadan önce 6600 e ahhh ahh derdim, şimdi ise baya bi gariban geliyor gözüme 6600..

Alınmasın 6600 sahipleri, oda güzel ama ne bileyim ,P800 ün yanında bana daha basit gelmeye başlad
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.