Şimdi Ara

P5G41C-M LX - Intel Pentium 4560 Uyumluluk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • P5G41C-M LX anakartım var ekran kartım Asus Dual Raedon Rx 460 suan kullandigim işlemci intel I2 Q8300 2.50 GHZ acaba bu pentium g4560 alsam ekran kartıyla darbogaz yapar mi birde anakarta uyumlumudur değilse ucuza anakart onerirseniz sevinirim

• G4560 alırsanız anakartınızıda yenilemeniz gerekir çünkü g4560 1151 Pinli sizdeki ise 775 Pinli tabi suanki kart DDR2 ise ramda almanız lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • darboğaz yapmaz g4560 tan vazgeçeceğine rx460 tan vazgeçmelisin çünkü amd demek sorun demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanerşen

darboğaz yapmaz g4560 tan vazgeçeceğine rx460 tan vazgeçmelisin çünkü amd demek sorun demektir

anakart uyumu yok sen ne anlatıyorsun arkadaşdostum anakartın uyumu yok zaten piyasa 4560'da yok forumdan 2.el bulabikirsin birde anakart alırsın ve tabi birde ddr4 ram alacaksın böylece tamam olur,ekran kartını falan değiştirme bu adamın lafına bakıpta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sendomi S kullanıcısına yanıt
    Bu anakaeta uygun ekran kartını iyi besleyecek işlemci var mı acaba daha yeni ekran kartı aldım o kadar para verip birde üstüne 4 gb ram daha eklemiştim ddr3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xeon E5450 takar az birşey overclock yaparsın 3.5 ghz gibi bir hız Rx460 ile kullanırsın youtube videolarına bakmayı dene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.