Şimdi Ara

P50-C-11V iki isletim sistemi bir arada kullanamiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Toshiba satellite P50-C-11V laptop kullaniyorum. Pc win8.1 le beraber geldi. Okulda kullandigim icin akilli tahtam eski ve win 7 disinda calismiyor. Win 8.1 den win7 yede donmek istemiyorum biktim artik daha iyi oluyor win8.1 benim icin. Dedim 150gb bos yer ayirayim diskte onada win7 kurayim okulda onu evde digerini kullanirim. Ama kuramadim kurarken bu disk gpt bolumu dedi kurulamaz dedi sonra onu aştım bu seferde tam kurulum baslattigim anda onarmaya atiyor. Sanki bi koruma sistemi var kurmami engelliyor o diske. Pc de bluray disk okuyucu var. Ya baska harici hard disk alip ona kuracagim, ya blurey disk alip ona kuracagim ya ssd alip teknik serviste taktirmaya calisacagim yada sd kart alip yuvasina takip ona kuracagim. Bunlar yapilabilir olarak dusunduklerim. Hangisi olur hangisi olmaz bilemiyorum pc deki guvenlik sistemi beni deli etti. Cok ahim sahim birsey degil win7 kurucam birde 15 20 gblik dosya koymak icin alan yeterli. Bu pc nin bios cok ilginc o yuzden elimdende birsey gelmiyor cok uefi ya :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.