Şimdi Ara

p4 1.60 mi celeron d 2.66 mı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: bedavasp

kardeş bende biliyorum bende celeron 2.70 vardı (kimse yok demesin) p4 1.60 dan çok daha kötü ama celeron d'lerde çok büyük gelişme var kesinlikle celeron d derim eski celeronlarda senin dediğine katılıyorum buffalo arkadaşım.
    quote:

Orjinalden alıntı: buffalo

kağıt üstündeki test verileri beni hiç ilgilendirmiyor.

ben işyerinde son iki senede 3 pc kullandım. ilki celeron 2200 işlemcili idi. ikincisi celeron 2600. sonuncusu pentium 4 1800.celeron 2200 ve 2600 ü üst üste koyup güçlerini toplasan pentium4 1800 etmiyor.

şaka filan değil, birebir kullanmış biri olarak konuşuyorum. hayatımda celeron kadar dandik bir işlemci görmedim.
    bazen düşünüyorum, hesap makinesine taksalar hesap makinesi yavaşlar mı diye

bence pentiumu tercih et, pentium pentiumdur sonuçta.

gerçi benim emekli amd1700 bunların hepsinden de iyiydi o da ayrı konu.

nasıl 2.7 ya , 100x27 miydi çarpanı yani? alla alla

• quote:

Orjinalden alıntı: phobia
    eğer sadece işlemci değiştireceksen cel 2.66 ama anakart va alacaksan bekle veya amd al derim

dalga geçmeyin amd core 2 duo dururken amd alınmaz. artık amd piyasadan silindi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: command_4

quote:

Orjinalden alıntı: phobia
    eğer sadece işlemci değiştireceksen cel 2.66 ama anakart va alacaksan bekle veya amd al derim

dalga geçmeyin amd core 2 duo dururken amd alınmaz. artık amd piyasadan silindi.

Sempron gibi alınabilirliği bulunan modelleri kastetmiş olmasın? Malûm, konuya bakılırsa arkadaş pahalı bir işlemciye geçmeyi düşünmüyor.

Üstelik elindeki bir anakarta p4 1.6 ya da celeron d 2.66'yı -para vermeden- takma şansının mevcutluğu türü bir ihtimâl de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 23 Aralık 2006; 21:00:08 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.