Şimdi Ara

P200D PRGRAM SORUNU.YARDIMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Toshıba p200d laptopum var. wista 64 bit kurdum fn tuşuna basınca yukarıda yardımcı bi program çıkıyordu. O prgramı bir türlü bulamadım. O program neyin nesi bilen varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim. Bir de laptopumu yeni aldım. iki hafta falan oldu. İyimi kötümü nasıl bir laptoptur. Fikirlerinizi yazarsanız seviinirim. Herkese iyi forumlar iyi bayramlar.Aldığım laptopu inceleyim dedim. Forumda kimse p200 serisi kullanmıyor heralde. yada ben göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piramit17 -- 11 Aralık 2008; 15:35:55 >

• Şu soruyu cvplamak çokmu zor arkadaşlar. Bu kadar toshıba laptop kullanan arasında şuna cvp verecek bi allahın kulu yokmu.
  • Arkadaşım aynı notebooku kullanıyorum notebook genel anlamda ii bi sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar yardımcı programlar içinde şunu söyleyebilirim açılışta iptal etmiş olabilirsin eğer öyle yapmadıysan cd sinde vardı diye hatırlıyorum o program
  • Hım anladım ama ben yeni sistem kurdum. Cd olarakta sadece recovery cd si var. Onun içinede bakılmıyor. O yukarıda çıkan yardımcı program neyin nesidir ismini bilsem indirim kuracam fakat programın ismi ne bilmiyorum. Wista 64 bit kurdum bu arada. yardımınız için tşk ederim.
  • Önemli diil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.