Şimdi Ara

P150HM KULLANICILARI KULÜBÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
4
Favori
32.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum klüp süper olmuş sistemin güzel ileride fiyatlar biraz alınabilinir olduğunda yükseltmeyede müsait.
    hele sürücüleri indirmek için clevonun linki harika olmuş..
    cihaz elime geçtiğinde sürekli burada olurum.:)
  • Evet işte bu yaptıklarının anlamı tüketiciyi (iyi niyetli şekli ile) yanıltmak..Kötü niyetli şeklinde ise (tüketiciyi kandırmak)

%10 indirim deyince atlamıştım son anda farketdim ,sonra ödeme kısmına geçtim baktım taksitde yok..Adamlar kampanya diye hem %10 demiş hemde 12 taksit ikiside dediklerini tutmuyor.

Bu pc için biraz fazla ince eleyip sık dokuyorum galiba ama sonuçta 3000 lira para verip en azda 2 ay teslimat bekliyecem ve adamlar ufak laf oyunları ile %10 indirim diye %7 indirim yapıcak sonra ,12 taksit diyecek siteye girince 6 taksit olucak..
    İşte bunlar işin rahatsız eden kısımları..Forumda okudugum geç teslimatlar ,sonrasında madem geç teslim ediceksiniz zararımı karşılayın diyenlere karşı gün kesabı yapmalar,kargoda geçen süreler bizi ilgilendirmez demelerden rahatsız oldum açıkçası...

Tamamen kararsızım..Pc ye karşı bir kararsızlıgım yok ama şirket uygulamaları düşündürüyor

• kardeşim sana şöyle bir izahda bulunayım sonuçda benimde ilk alışverişim bu firmayla ve kampanya ilanlarını okudugumda aklımda canlananlar sunlar.. Adamlar şu modelde şu tarihlerde şu kadar indirim dior yani adamlar Q72P150HM06 modeline ilk tıkladıgında karşına çıkan konfigürasyon için sana %10 indirim veriyorum diyor ha istersen özelleştirirsin sana kalmış diyor, ama özelleştirme de kampanya dahilinde diye bir cümle görmedim, eğer yazmış iseler eyw haklısın. tek mağduriyet kanaatımca vade farksız diyipde siteye eklenmemiş olması oda mail orderde geçerli sanırım.

O geç teslimat mevzusunu bende okudum yazan arkadaş kendi tezini en son kendi çürütmüştü, sitede stok giriş tarihinden 60 gün sonra diye bir ayrıntı var o arkadaş sipariş verdiği günden itibaren hesaplamış bunları doğru yönlendirmek için yazıyorum tamamen objektif çünkü ben ürünü satın almadan önce toplam 100+ sayfalık forumların 70'şer sayfasını okumuşumdur. görüşler %90 olumlu ve + kendim telefonla görüştüm mail order ile satın aldım. Zaten 60 gün geç teslimi göze aldıysan 3-5 günede bakmamak lazım. şahsen 30 kasım - 30 aralık tercihiyle satın aldım. Gerisini yaşıcaz görcez ve buradan anlık paylaşımlarımızla birbirimize yardımcı olmaya çalışacagız inş. son 1 gün karar ver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soul35 -- 30 Kasım 2011; 0:36:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: voyager_71

Evet işte bu yaptıklarının anlamı tüketiciyi (iyi niyetli şekli ile) yanıltmak..Kötü niyetli şeklinde ise (tüketiciyi kandırmak)

%10 indirim deyince atlamıştım son anda farketdim ,sonra ödeme kısmına geçtim baktım taksitde yok..Adamlar kampanya diye hem %10 demiş hemde 12 taksit ikiside dediklerini tutmuyor.

Bu pc için biraz fazla ince eleyip sık dokuyorum galiba ama sonuçta 3000 lira para verip en azda 2 ay teslimat bekliyecem ve adamlar ufak laf oyunları ile %10 indirim diye %7 indirim yapıcak sonra ,12 taksit diyecek siteye girince 6 taksit olucak..
    İşte bunlar işin rahatsız eden kısımları..Forumda okudugum geç teslimatlar ,sonrasında madem geç teslim ediceksiniz zararımı karşılayın diyenlere karşı gün kesabı yapmalar,kargoda geçen süreler bizi ilgilendirmez demelerden rahatsız oldum açıkçası...

Tamamen kararsızım..Pc ye karşı bir kararsızlıgım yok ama şirket uygulamaları düşündürüyor

Sn. voyager_71 ve Değerli Arkadaşlar;

% 10 indirim kampanyasının özelleştirme seçeneklerine uygulanamadığı sizlerden gelen uyarılarla tesbit edilmiş vehttp://www.monsternotebook.com.tr web sitemizin alt yapısında gerekli düzenleme yapılarak sorun giderilmiştir.

Kimseyi yanıltmak veya kandırmak gibi bir niyetimizin olmadığını, oluşan bu durumun tamamen yazılım tabanlı bir problemden kaynaklandığını özellikle belirtmek istiyorum. Uyarılarınız ve bilgilendirmeleriniz için teşekkür ediyoruz.

12 Taksit işlemini mağazamızda veya mail order' la yapabiliyoruz. Kampanya duyurularını Twitter' dan yazdığımız için karakter sayısı ile sınırlıyız biliyorsunuz. Bu nedenle duyuruyu arka arkaya 2 mesaj atarak yapmıştık. Bizi tanıyanlar bu tip işlemlerde art niyetli bir tutumumuzun veya yanıltma gibi bir yaklaşımımızın asla olmayacağını gayet iyi bilirler. Yarın satış departmanımızdaki arkadaşlarımızla kolaylıkla taksit konusunu çözebileceğinizi düşünüyorum.

%10 indirim kampanyası 30 Kasım geceyarısına kadar devam etmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Selamlar,

İlhan YILMAZ
    Genel MÜDÜR

Not : Düzenleme öncesi sipariş vermiş olan tüm arkadaşlarımızın siparişleri özelleştirme seçeneklerini de kapsayacak biçimde tekrar hesaplanacak ve % 10 indirime dahil edilecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: azengin

Sizinle Facebook'ta Pazar günü indirimlerin ne zaman başlayacağı, Pazar olduğu için o gün indirim yapamaycaklarını falan konuşmuştuk.
    İşte o yazının 3-4 satır altında şu ibare yer alıyor:
    ‎"30 Kasım geceyarısına kadar siparişlerini 2820QM ve 6970M Ekran Kartı ile almayı tercih eden müşterilerimize 6990M Ekran kartı Hediye !.."

Sn. Forum Üyeleri ve Değerli Arkadaşlar;

"30 Kasım geceyarısına kadar siparişlerini 2820QM ve 6970M Ekran Kartı ile almayı tercih eden müşterilerimize 6990M Ekran kartı Hediye !.." kampanyası bugün için aktif durumdadır ve Aralık ayı sonuna uzatılması değerlendirilmektedir.

Almayı düşünen arkadaşlarımızın % 10 indirim kampanyası ile birlikte fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ediyorum.

Selamlar,

İlhan YILMAZ
    Genel MÜDÜR

• Arkada_lar kutu içeriini yazabilir misiniz
  • artık bende klupteyim..
  • Sn. Forum Üyeleri ve Değerli Arkadaşlar;

30 Kasım 2011 geceyarısı MONSTER Notebook kampanyaları ( MONSTER Q72P150HM06 ve Q63P170HM04 ) sona eriyor. Kısa bir süre içinde stoğumuza girecek tüm modellerde kampanya fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

Selamlar,

İlhan YILMAZ
    Genel MÜDÜR
  • Kampanyayı kaçırmayın siz de bir Q72P150HM06 sahibi olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless2214

artık bende klupteyim..

Cihazı aldıysanız hemen isminizi yazalım.
  • Arkadaşlar siparişler 30 Kasım - 30 Aralık yerine 21 Aralık'a indirildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azengin -- 30 Kasım 2011; 15:05:38 >
  • dün verdim siparisi.
  • İlhan Bey,
    Size bir sorum olacak; Biliyorsunuz teslimatlar 12-21 Aralık tarihine alındı bu tarih değiştirilmeden önce sipariş verenler de bu tarihe dahil olabilecek mi acaba ?
  • evet ilhan bey 30 aralık a kadar bekldmiyecegiz degilmi ..?
  • arkadaşlar birsey sormak istiyorum yardımcı olabilen olursa sevinirim.gtx560m projektöre bağlayım 3d oyun ve film izleyebirmiyim simdiden teşekkürler
  • Umarım 30 aralığa kadar beklemeyiz.
  • bu konuyu ilhan beye forumda sordum 30kasım 30aralık teslim monsterlar 12-21 aralıkta bir aksilik olmazsa teslim edilecek.
  • Benide ekleyin....Sonunda bende siparişimi 2 ay sonra teslimat olarak verdim.Maddi imkanlardan dolayı 2ay geç teslim alacagım.İnşallah sorunsuz geçer...
  • quote:

Benide ekleyin....Sonunda bende siparişimi 2 ay sonra teslimat olarak verdim.Maddi imkanlardan dolayı 2ay geç teslim alacagım.İnşallah sorunsuz geçer...

Hay1rl1 olsun
  • quote:

Benide ekleyin....Sonunda bende siparişimi 2 ay sonra teslimat olarak verdim.Maddi imkanlardan dolayı 2ay geç teslim alacagım.İnşallah sorunsuz geçer...

Hayırlı olsun. Sizin adınıza sevindim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.