Şimdi Ara

P150HM KULLANICILARI KULÜBÜ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
4
Favori
32.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cakal41234

quote:

Orijinalden alıntı: erdi1855

quote:

@zyzapin Hocam inanıyorumki bir dahaki görüşmelerinizde para hiç sorun değil yüzde 1 fark olsa bile hangisi daha iyiyse onu almak istiyorum derseniz bence gtx580 önereceklerdir emin olun

Neye karar verdin

Ustad ben gtx580m aldim

Mobilden takip edebiliyorum neyden dolayi böyle bir karar verdin

• Ya aralarinda cok bir fark yok ama ozellikle yabanci bir cok forum sitelerinde de cok tartisilmis oradaki yorumlara bakarak ve oyunlardaki performansina bakarak gtx580 e karar verdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: voyager_71

'azengin'
    Makinayı aldın ama takib ediyorum makina hakkında yorumunu göremedim.Kasa durumu,tul takımı,ekran kartı,ekran kalitesi,yansıma yapıp yapmadıgı.Senden detaylı fotograflar bekliyorum vaktin olursa...
    Gerçekten dört gözle sizin almanızı bekledim..Ve sıra yorumlarınızda :)

Aynen bende bekliyorum
  • quote:

Ya aralarinda cok bir fark yok ama ozellikle yabanci bir cok forum sitelerinde de cok tartisilmis oradaki yorumlara bakarak ve oyunlardaki performansina bakarak gtx580 e karar verdim.

Render ile i_im olmaz peki görsellik açisindan bir fark var mi detay olarak

• quote:

quote:

Ya aralarinda cok bir fark yok ama ozellikle yabanci bir cok forum sitelerinde de cok tartisilmis oradaki yorumlara bakarak ve oyunlardaki performansina bakarak gtx580 e karar verdim.

Benimde isim olmaz render felan ) ya soyle diyin 6990 ninda ustun oldugu oyunlar var 580 ninde ama mesela benim cok oynayacagim dirt i - crysis - cod - batafiel 3 - gta gibi oyunlarda gtx580 one cikiyor bazi oyunlarda tam kafa kafaya gidiyorlar felan.. İste bide bunda 3d - physx felanda ayriyeten var diye bunu aldim :) aslinda 6990 nin uzerine para verip almazdim ama 6990 la ayni fiyata gelince aldim :)

• bende gtx580 seçeceğim %99

ama şöyle söyleyeyim ben farkını vererek 2820qm+6990M anlaşmıştım

sonradan facebook sayfasında bı kampanya gördüm 2820qm+gtx485m alanlara gtx580m hediye diye

eğer benimkinide öyle kabul ederlerse ne ala ben hemen gtx580M seçeceğim ha yok kabul etmezlerse

6990M ile yola devam edeceğiz o mu bu mu diye diye kafam karıştı ama dert etmemek lazım

ben sırf yazılım ıcın nvdıa dıyorum ayrıca oynadıgım cogu oyuna nvdıa destek verıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyysanadiyom -- 21 Aralık 2011; 2:01:58 >
  • quote:

quote:

quote:

Benimde isim olmaz render felan ) ya soyle diyin 6990 ninda ustun oldugu oyunlar var 580 ninde ama mesela benim cok oynayacagim dirt i - crysis - cod - batafiel 3 - gta gibi oyunlarda gtx580 one cikiyor bazi oyunlarda tam kafa kafaya gidiyorlar felan.. İste bide bunda 3d - physx felanda ayriyeten var diye bunu aldim :) aslinda 6990 nin uzerine para verip almazdim ama 6990 la ayni fiyata gelince aldim :)

Tamam o zaman ben bugün islemciyi yükseltip 6990m e geçiyorum nasil olsa daha 2 ayi var geldiginde dusunuruz yükseltmeyi

• O zaman hayırlı olsun diyelim. Bugüne kadar bu tarz yaklaşımlara olumsuz baktıklarını görmedim nede olsa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARAKAYA

bende gtx580 seçeceğim %99

sonradan facebook sayfasında bı kampanya gördüm 2820qm+gtx485m alanlara gtx580m hediye diye

eğer benimkinide öyle kabul ederlerse ne ala ben hemen gtx580M seçeceğim ha yok kabul etmezlerse

6990M ile yola devam edeceğiz o mu bu mu diye diye kafam karıştı ama dert etmemek lazım

ben sırf yazılım ıcın nvdıa dıyorum ayrıca oynadıgım cogu oyuna nvdıa destek verıyor

Bende direk 2820 qm ve hd6990 vermisdim aradim soyledim durumu hemen gtx580 cevirdiler :)

• quote:

quote:

bende gtx580 seçeceğim %99

Bende direk 2820 qm ve hd6990 vermisdim aradim soyledim durumu hemen gtx580 cevirdiler :)

sende mı sonradan farkını vererek yukselttın ? dedıgını tam anlayamadım o yüzden soruyorum

normalde ben 2630qm+6970M aldım şimdi farkını vererek 2820qm+6990M alacaktım

6990m yerine ekstra para ıstemeden gtx580m verıyorlarsa ne guzel bende boyle dusundum ondan gtx580m

dıyorum haaa ustune para ısterlerse almam ben ...

• Yok ben direk 2820 ve 6990 almisdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakal41234 -- 21 Aralık 2011; 2:29:02 >
  • yarın bu işe son noktayı koyuyorum telefonla arayıp soracağım verıyorlarsa ne ala

yoksa 6990M ile devam .... artık bıktım sunla uğraşmaktan ders çalışmayı bırakıp bu işe kafa yoruyorum

sanki geleceğimi kurtaracak çok saçma şuna araştırdığım kadar ders araştırsam

vallahi tallahi tıkır tıkır gider işler ...
  • quote:

yarın bu işe son noktayı koyuyorum telefonla arayıp soracağım verıyorlarsa ne ala

yoksa 6990M ile devam .... artık bıktım sunla uğraşmaktan ders çalışmayı bırakıp bu işe kafa yoruyorum

Hocam sen o islemci 2820 ye yukseltmek icin 550 lira hd6990 direk gecmek icinde 330 lira fark odeyeceksin gibi gozukuyor yani yaklasik 880 lira gibi bir fiyat farki odeyip 2820qm ve gtx580m sahibi olacaksin! Tabi bu 800 kusur liralik ekstra farki taksit yaparlarmi taksit yaparlarsa ekstra ucret cikarmi bilemiyorum ;)

• ben aldıgım zaman kampanya vardı o kadar para vermeyecegım neyse cok uzadı bu

ben kacar
  • quote:

yarın bu işe son noktayı koyuyorum telefonla arayıp soracağım verıyorlarsa ne ala

hahahha çok güldüm, gidin dersinizi çalışın düşünmeyin bunları

• 2006 model z96j monsterimi sattım 500 tl Q72P150HM07 aldım dün 30 aralık teslim bekliyorum bakalım dört gözle 2820qm + hd7990m :)))
  • Arkadaşlar full ayarlarda 1 saat Mafia 2 oynadım Turbo fan açık değildken daha 50 derece. Bu arada şimdiye kadar cihazda hiçbir sorunla karşılaşmadım. Her şey çok güzel. Cihazın tasarımı da gerçekten güzel. Klayvyede vb hiçbir sorun yok. Daha önce de yazmıştım, GTA 4 gibi sorunlu bir oyunu full ayarlarda oynadım gayet güzel, hiçbir sorun yok oyun fazlasıyla akıcı. Ayrıca Turbo Fan çalıştırmadığım halde cihazda ısınma sorunu yok, sosğutucuya gerek yok, çok gerek olursa Turbo Fan onu da şimdiye kadar kullanmadım. Ama tabii ki açıp baktım fazla gürültü yapmıyor. Bazı arkadaşların bahsettiği kesik kesik ses var ancak rahatsız edici değil ve normal bir durummuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azengin -- 21 Aralık 2011; 14:45:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_shadow

2006 model z96j monsterimi sattım 500 tl Q72P150HM07 aldım dün 30 aralık teslim bekliyorum bakalım dört gözle 2820qm + hd7990m :)))

7990 dünyada ilk senin pc ye takılacak sanırım
  • bende işlemciyi yükselttim 2820qm ve hd 6990m alıyorum şimdi geriye beklemek kaldı 55 60 gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesinn

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_shadow

2006 model z96j monsterimi sattım 500 tl Q72P150HM07 aldım dün 30 aralık teslim bekliyorum bakalım dört gözle 2820qm + hd7990m :)))

7990 dünyada ilk senin pc ye takılacak sanırım

:)) heyecan yaptım
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.