Şimdi Ara

P.T. [PS4 ANA KONU] - Horror (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
7
Favori
12.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Etrafin kirmizi oldugu ve devamli donup durdugumuz yeri gecemiyorummmm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynayanların yorumları çok iyi. Dün gece demosunu indirdim akşam olsa da oynasam.. Severim korku oyunlarını... Yeni silent hill yorumları yapılıyor bu arada. Doğrumu bilmem ama pat diye yeni bir efsaneyi mi başlattılar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amdusias

Etrafin kirmizi oldugu ve devamli donup durdugumuz yeri gecemiyorummmm

yere dus3n bi resim var onun fustugu yerde bi delik var,delikden iceri bakacaksin

• P.T. oyunu, Silent Hills Playable Teaser olarak geçiyor...

Failing in P.T. with Joystiq (Silent Hills Playable Teaser)

• Dün de işlerim vardı bakamadım demoya. Anlatılanlara bakılırsa oynamakta zorlanacağım. Bir de evde hifi ses sistemi var, bakalım demoyu bitirebilecek cesaretimiz var mı?

• MiQelangelo kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir duyuru yok ama büyük ihtimalle exc. olmaz, yapımcı Konami çünkü...
  • Biri bana bu oyunun nasıl bittiğini söyleyebilir mi
    kırmızı yeri geçtim. Fener farklı renk aldı. mor oldu yeşil oldu kırmızı oldu ama bitiremedim. yar bana bir yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souris -- 14 Ağustos 2014; 10:59:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: souris

Biri bana bu oyunun nasıl bittiğini söyleyebilir mi
    kırmızı yeri geçtim. Fener farklı renk aldı. mor oldu yeşil oldu kırmızı oldu ama bitiremedim. yar bana bir yardım

Oyunun ilginç bir olayı var, normalde o yeri geçtikten sonra ekranda titremeler oluyor ve kararıyor, birkaç yazının ardından ara sahne giriyor. Ancak bazı zamanlarda ekrandaki titremelerin ardından yazılarla dolu renkli bir ekran gelip, başladığın yerde oyun seni tekrar uyandırıyor. İşte bu kısımda oyun sonsuza bağlıyor, bazen fenerinin rengi değişiyor, biraz beklersen bir şeyler duyuyorsun ama epey oyanlandım hiçbir şey olmadı. Yani oyunun bitirdin aslında ama ara sahneyi görmedin, oyun bunu neye göre ayarlıyor bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 14 Ağustos 2014; 11:48:49 >

• gerçekdede böylemi olacak oyun acaba kontrolsuz sadece odadan odaya dolaşacazmı
  • oyunu ikinci bitirişimde hayalet üstüme çullandı kol deli gibi titredi ben yerimden fırladım ordan sonra oynamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

quote:

Biri bana bu oyunun nasıl bittiğini söyleyebilir mi

Oyunun ilginç bir olayı var, normalde o yeri geçtikten sonra ekranda titremeler oluyor ve kararıyor, birkaç yazının ardından ara sahne giriyor. Ancak bazı zamanlarda ekrandaki titremelerin ardından yazılarla dolu renkli bir ekran gelip, başladığın yerde oyun seni tekrar uyandırıyor. İşte bu kısımda oyun sonsuza bağlıyor, bazen fenerinin rengi değişiyor, biraz beklersen bir şeyler duyuyorsun ama epey oyanlandım hiçbir şey olmadı. Yani oyunun bitirdin aslında ama ara sahneyi görmedin, oyun bunu neye göre ayarlıyor bilemiyorum.

Alıntıları Göster
    Hadi ya bitti mi orda yani videoyu izleyeydik iyidi. Şimdi eksiklik hissettim kendimde .Benim neyim eksik bana videoyu göstermedi başkasına gösterdi. Akşam çıldırdım orada niye bitmiyor diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souris -- 14 Ağustos 2014; 12:23:40 >

• Dehşet

• Demo çıkar çıkmaz her yerde deli gibi aramaya başladım ve dün indirip denedim, Outlast oyunundan sonra beni yerimden fırlatan ilk oyun oldu Ayrıca grafik kalitesine ve korkutma yöntemlerine hayran kaldım.
    -En son beni uyandığım odaya tekrar gönderdi, kağıt kesenin içinde bir şeyler kımıldıyordu odadan çıktım durmadan dönüyorum bir şey olmuyor. En son tüm kapılar kapandı banyonun kapısı aralık ne yapmam gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jerksabird -- 14 Ağustos 2014; 13:55:56 >
  • Aralık bir kapının ardında bir bebek ağlaması sesi geliyor ve tüm kapılar kilitli napacağız orada acaba ?

• Etrafta hızlıca koştuğumuz tabloların göze dönüştüğü bölümde ne yapmamız gerekiyor?
  • Biraz videosunu izledim oyunun da habire aynı odaya girip duruyoruz. Nasıl bir oyun bu yav?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YereDusenAdam -- 14 Ağustos 2014; 14:56:29 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Geçen gece oyunun demosunu indirdim saat 01 civarı "bir bakayım nasıl bir oyunmuş" dedim. Bir odada uyandım, başladım dolaşmaya. Korku filmlerine güler geçerim genelde ama oyunda öyle bir ortam yaratmışlar ki gerçekten ordayım sanki. Yanıp sönen ışıklar, gıcırdayarak açılan kapılar, yağmurun pencerelere çarpması her şey çok klişe anlayacağınız ama bir okadar da gerçekçi. Hele banyo kapısından içeri kafayı uzattığım anda hayalet midir ne beladır yüzyüze geldiğim an yemin ediyorum elimden oyun kolunu attım. İşte o andan sonra her an böyle bir aksiyon olacak endişesi ile oynamaya başlıyorsunuz ki asıl güzellik te bu andan sonra başlıyor. Biraz daha oynadım ve hayalet bir anada karşıma çıktı. Doğal olarak yine yerimden zıpladım. Bu sefer ki daha kötüydü :) Neyse, neden oldu bilmiyorum ama öldük sonuçta. Checkpoint'den gene başladım ama arkadaşlar beni öldürdüğü yere korkudan gidemedim bi daha. Bir müddet daha oynadım sonra dedim ki kendi kendime "arkadaş manyak mıyım lan ben, oyun dediğin oynarken zevk alınır bu ne lam böyle" diyerek kapadım herbişeyi ve koşar adımlarla yatağımın huzurlu ortamına kendimi attım. 3 gün oldu daha oynamadım ama bakcaz artık. Belki de gündüz oynamak en iyisi :))
    Durum budur arkadaşlar oynamak isteyenlere duyurulur.

• quote:

Hadi ya bitti mi orda yani videoyu izleyeydik iyidi. Şimdi eksiklik hissettim kendimde .Benim neyim eksik bana videoyu göstermedi başkasına gösterdi. Akşam çıldırdım orada niye bitmiyor diye

Öyle bişey yok oyun sonsuza falan bağlanmıyor tabii ki :) Youtube'dan bakın orayı nasıl geçeceğinizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

Etrafta hızlıca koştuğumuz tabloların göze dönüştüğü bölümde ne yapmamız gerekiyor?

Orada biraz ilerleyin gittiğiniz yönde sağ tarafta duvarda bir delik göreceksiniz, o delikten içeriye bakın sonra normal boyuta döneceksiniz. Yanlız benim bulmam biraz zaman aldı o yüzden sabredin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunu gunduz 3 civari oynamama ragmen bayaga bir gerdi beni. Her kose basini besmele ile doner oldum. Buna ragmen bir yerde takilip kaldim. Daha da devam edemedim. Evet edemedim. Bunu gece oynarsam olurum heralde. Oyun cok fena korku olmus ve oynadigim en korkunç oyun!

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.