Şimdi Ara

p 800 oyun yüklemeyi çözdüm ama bir sorun var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eveeeet ben olayı biraz kuracalayarak çözdüm ama program çalışmıyor
    önce dosyayı internetten indirdim ardında (.jar) uzantılı zip dosyalarını pc suit ile memory stick e others ın içine yeni bir dosya açarak attım
    ondansonra p800 de uygulamalar menüsünden kur dedim ve dosyayı buldu tabi nereye kurmak istediğinizi felan sordu vs....
    kurulum bittikten sonra oyunu açmaya çalıştığım zaman ^^MIDlet başlatılıyor diyor ve hiçbirey olmuyor birde ıcon silik gözüküyor yani birşeyler yaptın ama bir şeydaha eksik onuda yap hayat geçiceğim gibisinden duruyor işte anlayın

soru1:acaba doğru yol bumu?

soru2:doğruysa ne eksik emulator mü kurmam gerekiyor

soru3: emulator kurmam gerekiyorsa hangisini kurmam lazım nerden bilecem

beyler cevaplarınızı bekliyorum şimdiden sağolun [bandt][bandt]

• beyler bir yardım ama olmuyor[dntw]
  • yoq bu yol zaten vardı :-) programı kuruyorsun ama calısmıyor sadece bellekte kalıyor oylece.. bence bunları yapma cunku kimi zaman hafıza alanının kaybına bile neden oluyorlar. daha sonra biçimlendirerek kurtuluyorsun..
    emulatore gelince benim bildigim duydugum bir emulator yoq eger varsa banada haber ver :-)
    p800 için gereken uygulama ve oyunları paylaşım ağlarında fazlasıyla hemde full sürümleriyle bulabilrsin..
  • sa#287;ol deville yard#305;m#305;n için ba#351;ka bir sürümünü indirdim çal#305;#351;t#305; san#305;r#305;m versiyon fark#305; uiq & s60 olay#305;ndan daha dikkatli kurmak laz#305;m #351;uanda bir sorun ç#305;km#305;yor c64 emu su var aiva netde san#305;r#305;m sende biliyorsundur birde p800 için fifa 2004 varm#305; varsa bana linkini verirmisin ?pls bu arda yard#305;mc#305; olabilece#287;im bir#351;ey varsa lütfen yaz birde akl#305;ma biraz önce geldi formda oyun incelemesi yap#305;lm#305;yor san#305;r#305;m herkez iyi oyuncu ama öyle yaz#305;lar yaz#305;ls#305; bu form oldukça fazla iyi yorum al#305;r bence herkeze sayg#305;la<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by deville</i>
    <br />yoq bu yol zaten vardı :-) programı kuruyorsun ama calısmıyor sadece bellekte kalıyor oylece.. bence bunları yapma cunku kimi zaman hafıza alanının kaybına bile neden oluyorlar. daha sonra biçimlendirerek kurtuluyorsun..
    emulatore gelince benim bildigim duydugum bir emulator yoq eger varsa banada haber ver :-)
    p800 için gereken uygulama ve oyunları paylaşım ağlarında fazlasıyla hemde full sürümleriyle bulabilrsin..
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.