Şimdi Ara

Özledim be

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Metin2 2008 2010 arasını çok özledim.Şu an trde en oynanılır server hangisi? Hepsi bozuldu anlaşılan ama en iyisi aralarında hangisi,tekrar başlamak için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Barbaros denmiş bir konuda ama fikriniz nedir

• Tek cevap yok mu up

• geçmişe özlemin varsa aradığını bulamayabilirsin ben barbarosta başladım başladığım gibi geri bıraktım, pvplere dönmüş eski günler hatırına bende başladım boşluğa düştüğüm için ama oyunun cidden cılkı çıkmış başka oyun arayışına gir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: anonline

geçmişe özlemin varsa aradığını bulamayabilirsin ben barbarosta başladım başladığım gibi geri bıraktım, pvplere dönmüş eski günler hatırına bende başladım boşluğa düştüğüm için ama oyunun cidden cılkı çıkmış başka oyun arayışına gir bence

Maalesef haklısın sanırım.Nasıl bir bağımlılıksa bırakmak epey zor,bilgisayara her oturduğunda insan arıyor M2 simgesini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8099EF3D8 -- 9 Kasım 2020; 16:29:47 >
  • aynen öyle vallahi ben aşırı derecede bağımlısıydım o zamanların bırakmak baya bir zor olmuştu, yine o bağımlılık içimde birşeyler uyandırdı girdim girmez olaydım hayallerim yıkıldı  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.