Şimdi Ara

ÖZKALELİ Doğal, Katkısız, Pekmez ve Marmelat çeşitleri. Kargo Dahil seçenekleriyle (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
6
Favori
23.278
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an sanal pazardan bakıyorum . ve hala Kargo BEKLENİYOR görünüyor. 3 ürünün yerine hesap numaranızı vereceksiniz ben size paranızı yatıracağım. Sizde yarın kargoya deneme paketini vereceksiniz . Bu kadar kolay . Bunda bişey yok arkadaşım. Zor bişey değil .

Burda sanırım bazı şeylerde birbirimize yardımcı olab
    iileceğimizi düşünüyorum . Eğer kuşburnu marmelatının büyük boy olduğunu düşünüyorsanızda Bir iki ürünü pakettebn çıkarabilirsiniz. Hiç sorun değil....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetera

Şu an sanal pazardan bakıyorum . ve hala Kargo BEKLENİYOR görünüyor. 3 ürünün yerine hesap numaranızı vereceksiniz ben size paranızı yatıracağım. Sizde yarın kargoya deneme paketini vereceksiniz . Bu kadar kolay . Bunda bişey yok arkadaşım. Zor bişey değil .

Burda sanırım bazı şeylerde birbirimize yardımcı olab
    iileceğimizi düşünüyorum . Eğer kuşburnu marmelatının büyük boy olduğunu düşünüyorsanızda Bir iki ürünü pakettebn çıkarabilirsiniz. Hiç sorun değil....

Bölgemizde yurtiçi şubesi bulunmamaktadır 25km uzaklıktaki diğer ilçeden gelen dağıtım aracına teslim etmekteyiz. dağıtım aracı şubeye gidince bilgiler sisteme girilmektedir. vermiş olunan tüm siparişler araca teslim edilmiştir.

deneme kolisindeki ürünlerin tek tek alsanız toplam 37 liradır biz kargo dahil 40 liraya satmaktayız 3 liralık bir avantaj var sadece.

sonraki vereceğiniz siparişlerde size özel indirimler hediyeler yaparız.

Saygılar...

• Siteye baktım ama masraflı çıkacağız galiba bu işten. Ben de düşünüyorum karma bir paket, bu arada balınız hakkında biraz bilgi verir misiniz? Diğer ürünlerinizdeki "doğallık" vurgusu sitede satılan tüm ürünler için geçerli midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Siteye baktım ama masraflı çıkacağız galiba bu işten. Ben de düşünüyorum karma bir paket, bu arada balınız hakkında biraz bilgi verir misiniz? Diğer ürünlerinizdeki "doğallık" vurgusu sitede satılan tüm ürünler için geçerli midir?

Satışı çıkan tüm ürünlerde katkı maddesi katılmadan üretilip satılan ürünlerdir, aksi bir durumda küçük bir ilçede yıllarca hizmet verilmesi mümkün değildir.

sitede satışı olan her türlü ürünü sizlere sunmaktayız.
    http://www.zilepekmezi.com/giris.asp?sayfa=anasayfa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 11 Mart 2013; 21:41:09 >

• Hafta sonu sipariş veren herkesin siparişleri kargoya teslim edilmiştir. kargo şirketi sisteme girdiği an takip edebileceksiniz.

Saygılar...
  • leblebi ilanlarımızda sıkıntı yaşamaya başladık, sanalpazar leblebi satışımız fabrikasyon ürün olmadığı için kaldırmamızı istiyor.
    sanırım leblebi seçeneğimizi kaldırmak zorunda kalacağız. veya deneme kolisi içerisinde sizlere sunabileceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 11 Mart 2013; 22:07:10 >
  • valla bir şey almasakta tanıtım açısından iyi olmuş, en azından zile ve ürünleri hakkında bilgilendik, sağolun
    fiyatlarda normaldir bence , kıyıda köşede nasıl imal edildikleri belli olmayan ürünlerden değiller bu açık.
    sanalpazar üzerinden birşeyler almayı düşünüyorum..
  • bir turhallı olarak hepsini yiyiyorum zaten. özellikle zile çemenini ve kömesini herkese tavsiye ederim. hayırlı satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargolarımız verilmiş,14 ü gibi gelecek,sabırsızlıkla bekliyoruz,hayırlı işler dilerim...
  • Öncelikle gecikmelerden dolayı üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz.

Üzerimizde bir şanssızlık mı var anlamış değiliz.

Müşteriye en uygun şekilde ulaştırabilelim diye bölgemizde yurtiçi şubesi olmadığı halde dağıtım aracına vererek gönderim yaptık.
    Araca teslim ettiğimiz gün şube ürünleri sisteme girmedi, arıyoruz açılmıyor. şahsi cep numaralarına ulaştık neden sisteme girmediklerini sorduğumuzda, sanalpazar ile yurtiçi sistemi arasında sistemsel sorun olduğundan dolayı adres bilgilerine ulaşılamamış.
    Neyse tek tek adres bilgilerini telefonda ilettik sisteme girdiler, araca yüklendi yola çıktı.

Daha sonra güya sanalpazar'ın 10kg/ds kadar 6.5Tl olması gereken ücretler "satıcı ödemeli" gönderilerimize bize fatura yolladılar 10 12tl sipariş başına bize kargo masrafı çıkartmışlar. kar etmek bir yana zarar ederek göndermiş olduk ne yapalım bizim açımızdan helali hoş olsun dedik bir daha yurtiçi kargosuyla çalışmama kararı aldık.

Fakat 2 tane müşterimiz deneme paketi almadığı için onların gönderileri alıcı ödemeliydi. sizlere fazladan ödeteceğimiz 3 4 lira fark için hakkınızı helal edin.

Başladığımız günden beri kargo firmalarıyla yaşadığımız sorunlar hem bizleri hem müşterileri zor durumda bıraktı.

Bundan sonra deneme kolisini revize ettik.

Deneme kolisi seçeneğini ikiye çıkarttık ve yine kargo bedava + olarak yanında alacağınız diğer ürünleride tek kargo yapıp tüm kargo ücretlerini karşılayıp müşteriye sürat kargo ile göndereceğiz.

Deneme kolisi almadan vereceğiniz siparişlerde 6 ile 8 lira arasında değişen tutarlarda "Alıcı" ödemeli kargoyla göndereceğiz.

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 12 Mart 2013; 20:32:56 >

•  ÖZKALELİ Doğal, Katkısız, Pekmez ve Marmelat çeşitleri. Kargo Dahil seçenekleriyle
     ÖZKALELİ Doğal, Katkısız, Pekmez ve Marmelat çeşitleri. Kargo Dahil seçenekleriyle

1 Kg lik Külek Balbaşı Pekmez
    1 kg.lık Külek (Tahta ambalaj) Balbaşı üzüm pekmezi üzüm şırasından üretilen içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan %100 doğal bir üründür. Doğal enerji kaynağıdır. Kahverenginde olup çikolatamsı tadı vardır. Brüt 1000 Gram net pekmez ise 800 gramdır.

500 Gr Sade beyaz Zile pekmezi üzüm şırasından üretilen içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan %100 doğal bir üründür. Külek ambalaj (Tahta kutu ) ambalaj içerisinde satılmaktadır.

http://www.sanalpazar.com/Zile-1-Kg-Lik-Kulek-Balbasi-Pekmez-8-Tl__isp6645467
    http://www.sanalpazar.com/Zile-500-Gr-Lik-Kulek-Beyaz-Zile-Pekmezi-85-Tl__isp6645507

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 12 Mart 2013; 21:21:21 >

• Leblebi çeşitlerimiz fabrikasyon paketli ürünlerden olmadığı için (zaten kalite farkımız buydu) sanalpazar leblebi ilanlarımızın kaldırılmasını istemiştir.
    Bundan sonra leblebi seçeneğimiz sadece deneme kolisi kapsamında sizlere sunulacaktır.

Siparişleri teslim alan müşterilerimizden olumlu olumsuz her türlü yoruma açığız. hatalarımız varsa bir sonraki sefere düzeltmek için önerilere açığız.

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 13 Mart 2013; 0:42:36 >
  • Kahvaltı sofralarınızı zenginleştireceğiniz Aile boyu paketi eklenmiştir.

Güne enerjik, sağlıklı, çocuklarınıza gerekli besinleri sağlayacağınız ürünlerimiz bir kolide toplanmıştır.

12 parça ürün için kargo ne öderim derdi yok kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Ailenizi bu doğal, çoğu zaman ilaç yerine tüketilen vitamin deposu ürünlerden mahrum bırakmayın.

ÖZKALELİ Doğal, Katkısız, Pekmez ve Marmelat çeşitleri. Kargo Dahil seçenekleriyle

Meşhur zile ürünleri AİLE BOYU PAKETİ

Koli içerisinde olanlar
    1 ADET ZİLE 1 Kg. lik Külek Balbaşı Pekmez
    1 ADET Zile 500 Gr. lık Külek Beyaz Zile Pekmezi
    1 ADET Zile Pekmezi - 360 Gr. lık Cevizli
    1 ADET Zile 800 Gr. lık Harnup Pekmezi
    1 ADET Zile 800 Gr. lık Dut Pekmezi
    1 ADET Zile 1 Kg. lık Sıvı Üzüm Pekmezi
    1 ADET Zile 1500 Gr. lık Kuşburnu Marmelatı
    1 ADET Zile 800 Gr. lık Alıç Marmelatı
    1 ADET Zile 350 Gr. lık Çemen
    1 ADET Zile 1 Kg. lik Köme (cevizli sucuk)
    1 ADET Zile 2400 Gr. lık Domates Salçası
    1 ADET Meşhur zile büyük boy leblebisi 1 kg.

KARGO BEDAVA

ÖZKALELİ MARKASI ALTINDAKİ TÜM ÜRÜNLERİN ÜZERİNDE
    ÜRETİM VE SON KULLANMA TARİHİ YAZM
    AKTADIR.

http://www.sanalpazar.com/Meshur-Zile-Urunleri-Aile-Boyu-Paketi__isp6653800

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 13 Mart 2013; 13:48:27 >

• Bence güzel bir alışveriş olmadı 10,50 tl kargo parası ödedim.

3 adet ürün için 37,50 tl ödemek çok hoş olmadı.

11 mart da okadar yazdım. - Arkadaşım ben yanlış okumuşum KARGO ÜCRETİ yok diyerek sipariş verdim . PM den ve burdan uzun uzun yazdım. 13 tl daha havale yapayım, bana da DENEME KOliSİNİ yollayın diye. Fakat siz, ürünler kargoya verildi dediniz. Şimdi kargoya veriliş tarihine bakıyorum. 12 mart saat: 17:06 diyor.

Neyse , dodanımhaber kullanıcıları hem uygun fiyatlı hemde kaliteli ürün almak ister .

2006 dan beri donanımhaberdeyim ilk kez yaptığım bi alışverişten memnun kalmadım. Ürünlerin tadına bile bakmadım can sıkıntısından ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetera

Bence güzel bir alışveriş olmadı 10,50 tl kargo parası ödedim.

3 adet ürün için 37,50 tl ödemek çok hoş olmadı.

11 mart da okadar yazdım. - Arkadaşım ben yanlış okumuşum KARGO ÜCRETİ yok diyerek sipariş verdim . PM den ve burdan uzun uzun yazdım. 13 tl daha havale yapayım, bana da DENEME KOliSİNİ yollayın diye. Fakat siz, ürünler kargoya verildi dediniz. Şimdi kargoya veriliş tarihine bakıyorum. 12 mart saat: 17:06 diyor.

Neyse , dodanımhaber kullanıcıları hem uygun fiyatlı hemde kaliteli ürün almak ister .

2006 dan beri donanımhaberdeyim ilk kez yaptığım bi alışverişten memnun kalmadım. Ürünlerin tadına bile bakmadım can sıkıntısından ...

quote:

Öncelikle gecikmelerden dolayı üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz.

Üzerimizde bir şanssızlık mı var anlamış değiliz.

Müşteriye en uygun şekilde ulaştırabilelim diye bölgemizde yurtiçi şubesi olmadığı halde dağıtım aracına vererek gönderim yaptık.
    Araca teslim ettiğimiz gün şube ürünleri sisteme girmedi, arıyoruz açılmıyor. şahsi cep numaralarına ulaştık neden sisteme girmediklerini sorduğumuzda, sanalpazar ile yurtiçi sistemi arasında sistemsel sorun olduğundan dolayı adres bilgilerine ulaşılamamış.
    Neyse tek tek adres bilgilerini telefonda ilettik sisteme girdiler, araca yüklendi yola çıktı.

Daha sonra güya sanalpazar'ın 10kg/ds kadar 6.5Tl olması gereken ücretler "satıcı ödemeli" gönderilerimize bize fatura yolladılar 10 12tl sipariş başına bize kargo masrafı çıkartmışlar. kar etmek bir yana zarar ederek göndermiş olduk ne yapalım bizim açımızdan helali hoş olsun dedik bir daha yurtiçi kargosuyla çalışmama kararı aldık.

Fakat 2 tane müşterimiz deneme paketi almadığı için onların gönderileri alıcı ödemeliydi. sizlere fazladan ödeteceğimiz 3 4 lira fark için hakkınızı helal edin.

Başladığımız günden beri kargo firmalarıyla yaşadığımız sorunlar hem bizleri hem müşterileri zor durumda bıraktı.

Bundan sonra deneme kolisini revize ettik.

Deneme kolisi seçeneğini ikiye çıkarttık ve yine kargo bedava + olarak yanında alacağınız diğer ürünleride tek kargo yapıp tüm kargo ücretlerini karşılayıp müşteriye sürat kargo ile göndereceğiz.

Deneme kolisi almadan vereceğiniz siparişlerde 6 ile 8 lira arasında değişen tutarlarda "Alıcı" ödemeli kargoyla göndereceğiz.

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 13 Mart 2013; 18:48:56 >

• Kargolar geldi,3 çeşit almıştım hepsi de çok güzel ,arkadaşımıza yeni bir işe heves etmesi ve heyacanı nedeniyle ufak tefek aksaklıklarda hoşgörülü olmak lazım..

Teşekkür ederim,başarılar....
  • Arkadaştan deneme kolisi aldım.Bazı ürünlerin tadına bakma şansım oldu.Özellikle kömesi ve kuşburnu marmelatı çok güzel.Leblebide gerçekten taze.Beyaz pekmez hiç görmemiştim tadı güzelmiş.Çemen bana biraz tuzlu geldi.Diğer sıvı pekmez ve keçiboynuzu pekmezinin tadına bakamadım henüz.Ama arkadaş gerçekten ilgili,attığım özel mesajların hepsine cevap verdi...Deneme kolisi aldığım için kargo parası da ödemedim ayrıca...
    Bakalım farklı ürünlerden de sipariş vermeyi umuyorum ama arkadaşların dediği gibi fazla kargo ücreti can sıkabilir...
    Samet bey'e teşekkürler...Ben memnun kaldım bu alışverişten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supernumara

Kargolar geldi,3 çeşit almıştım hepsi de çok güzel ,arkadaşımıza yeni bir işe heves etmesi ve heyacanı nedeniyle ufak tefek aksaklıklarda hoşgörülü olmak lazım..

Teşekkür ederim,başarılar....

@supernumara

Kendisini daha önce tanımışlığım yoktur, desteklerini, anlayışını takdirle karşılamaktayız.

Paket yapan eleman eksik paketlemiş 2 adet olacağına 1 adet yollamıştır.
    yinede sorun etmeden hakkını helal etmiştir. eksik ürünün para iadesini kabul etmemiştir.

Bundan sonra kargoyu çözdük yurtiçi ile çalışmama kararı aldık dedik bu seferde bu aksilikle karşılaştık.

inşallah bu tip sorunlar son olur bir daha yaşatmayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 13 Mart 2013; 22:07:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akavuk

Arkadaştan deneme kolisi aldım.Bazı ürünlerin tadına bakma şansım oldu.Özellikle kömesi ve kuşburnu marmelatı çok güzel.Leblebide gerçekten taze.Beyaz pekmez hiç görmemiştim tadı güzelmiş.Çemen bana biraz tuzlu geldi.Diğer sıvı pekmez ve keçiboynuzu pekmezinin tadına bakamadım henüz.Ama arkadaş gerçekten ilgili,attığım özel mesajların hepsine cevap verdi...Deneme kolisi aldığım için kargo parası da ödemedim ayrıca...
    Bakalım farklı ürünlerden de sipariş vermeyi umuyorum ama arkadaşların dediği gibi fazla kargo ücreti can sıkabilir...
    Samet bey'e teşekkürler...Ben memnun kaldım bu alışverişten.

Güzel yorumlarınız için teşekkürler afiyet olsun. çemen bazı yemeklere de tat katması açısından kullanılmaktadır, örneğin kuru fasulye.

Genel olarak memnun kalmanız bizide mutlu etti. her zaman siparişlerinizi yerine getirmeye çalışırız.

kargo sorununu kalıcı olarak çözdük bundan sonra süratkargo firmasıyla çalışmaktayız.

Saygılar...

• Bence başlığı değiştir arkadaş. Bende bi kaç ürün alabilmek için girdim Kargo Bedava diye. Fakat kargo sadece koli ürünlerde bedava.

Hatta yukarda yazan arkadaşın 10 tl kargo parası ödemeside hoş olmamış bence. Telafi edilmeli diye düşünüyorum. Bu şekilde iyi niyetli davranışların . Satışlarınız açısından sizin yararınıza olacağını düşünüyorum...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.