Şimdi Ara

ÖZKALELİ Doğal, Katkısız, Pekmez ve Marmelat çeşitleri. Kargo Dahil seçenekleriyle (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
207
Cevap
6
Favori
23.278
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forum üyelerimizin çoğu tadını bilmediklerine göre gereksiz yorum yapmasak daha iyi olur...

yiyen varsa kıyaslı yorumlarını bekliyoruz...
  • Fiyatlarımız çok düşük kar ve site komisyonu eklenerek sizlere sunulmaktadır. Amacımız herkes alabilsin tadına bakabilsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Fiyatlarımız çok düşük kar ve site komisyonu eklenerek sizlere sunulmaktadır. Amacımız herkes alabilsin tadına bakabilsin.

Bunu bari yazmayın artık. Nohutun piyasasını, leblebinin toptan satış fiyatını, kar marjını ben de biliyorum. 9 TL'ye kırık leblebi, 13 TL'ye leblebi satacaksınız ve kar marjımız düşük diyeceksiniz? Sanalpazar komisyonu hususuna hiç gelmiyorum, duyan %50 komisyon alıyorlar sanır. Bari o siteye laf atmayın, işinize gelmiyorsa direk havale ile satarsınız. %5'iniz de cebinizde kalır.

Bu forumda 15 TL'ye en baba antepfıstığı satıldı. Yani piyasanın yarı fiyatına. Dışarıda kırık leblebi 3-4 TL' ye satılırken (veya satılamazken) sizin sattığınızın foruma özel 8 veya 9 TL olması...

Yine de belli bir pazar payınız mutlaka vardır. Bence burayı boşverin. Pek ekmek çıkmaz bu fiyatlarla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sabah sabah memleketimin adını forumda görmem epeyce sevindirdi beni. Hayırlı satışların olur inşallah.
    Duru pekmez satıyor musunuz acaba ona ilginin daha fazla olacağını düşünüyorum. Güzel yurdumun çoğu bölgesinde yetişebilen nohutun iyi ustaların eliyle güzel tatlar kazanmasıyla oluşan bölgeci rekabette duru pekmez olunca rakipsiz bir hal alacağını sanıyorum. Herkesin kendi yöresinde yediği güzel leblebiyi savunması doğaldır ama Zile nin leblesini yemeden yapılan yorumlara bakınca haksızlık yapılıyor.

Hocam bu arada fazla bir bilgim yok ama az önce baktımda leblebilik nohutun fiyatı tobb verilerine göre denizlide 6.5 - 7 lira fiyatlarında görünüyor bu fiyatlarla fiyat fazla karlı değil bence . tabi alacak arkadaşlara kargo fiyatı eklenince fiyat yükseliyor. site komisyonu hakkında bilgim yok ama fazla olacağını düşünmüyorum. Teşekkürler...

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehakan -- 10 Şubat 2013; 10:57:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SquallTr

quote:

Fiyatlarımız çok düşük kar ve site komisyonu eklenerek sizlere sunulmaktadır. Amacımız herkes alabilsin tadına bakabilsin.

Bunu bari yazmayın artık. Nohutun piyasasını, leblebinin toptan satış fiyatını, kar marjını ben de biliyorum. 9 TL'ye kırık leblebi, 13 TL'ye leblebi satacaksınız ve kar marjımız düşük diyeceksiniz? Sanalpazar komisyonu hususuna hiç gelmiyorum, duyan %50 komisyon alıyorlar sanır. Bari o siteye laf atmayın, işinize gelmiyorsa direk havale ile satarsınız. %5'iniz de cebinizde kalır.

Bu forumda 15 TL'ye en baba antepfıstığı satıldı. Yani piyasanın yarı fiyatına. Dışarıda kırık leblebi 3-4 TL' ye satılırken (veya satılamazken) sizin sattığınızın foruma özel 8 veya 9 TL olması...

Yine de belli bir pazar payınız mutlaka vardır. Bence burayı boşverin. Pek ekmek çıkmaz bu fiyatlarla.

+1

• Fiyatlar bana da pahalı geldi. Yazın hanımın memleketine giderken Çorumdan geçiyoruz. Yol üstündeki satış yerlerinden taze mi bayat mı olduğu belli olmayan paketlenmiş leblebileri 12-13 liraya almaktansa şehir merkezine girip en baba leblebicilerden 8 liraya taze ve sıcak olarak alıyoruz.
    Ancak arkadaşın leblebisi hakkında direk yorum yapamayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehakan

Sabah sabah memleketimin adını forumda görmem epeyce sevindirdi beni. Hayırlı satışların olur inşallah.
    Duru pekmez satıyor musunuz acaba ona ilginin daha fazla olacağını düşünüyorum. Güzel yurdumun çoğu bölgesinde yetişebilen nohutun iyi ustaların eliyle güzel tatlar kazanmasıyla oluşan bölgeci rekabette duru pekmez olunca rakipsiz bir hal alacağını sanıyorum. Herkesin kendi yöresinde yediği güzel leblebiyi savunması doğaldır ama Zile nin leblesini yemeden yapılan yorumlara bakınca haksızlık yapılıyor.

Hocam bu arada fazla bir bilgim yok ama az önce baktımda leblebilik nohutun fiyatı tobb verilerine göre denizlide 6.5 - 7 lira fiyatlarında görünüyor bu fiyatlarla fiyat fazla karlı değil bence . tabi alacak arkadaşlara kargo fiyatı eklenince fiyat yükseliyor. site komisyonu hakkında bilgim yok ama fazla olacağını düşünmüyorum. Teşekkürler...

Edit:İmla

Teşekkürler hemşerim.

duru üzüm pekmezi, dut pekmezi çeşitlerimiz de eklenecektir. henüz fiyat alma aşamasındayım.

ilginiz için teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 10 Şubat 2013; 13:05:35 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ersen_

quote:

FORUMA ÖZEL LEBLEBİ SİPARİŞLERİNİZ DE YANINDA TADIMLIK PEKMEZ DE GÖNDERİLECEKTİR...

Pekmezi yollasaniz da leblebi yanında tadımlık olsa?

ileride ayrı ilanlar açacağım fakat 12tl sattığımız leblebiye ödeme yapın 3 kutu pekmez ve tadımlık leblebi yollayalım

Saygılar...

ÖZKALELİ Doğal, Katkısız, Pekmez ve Marmelat çeşitleri. Kargo Dahil seçenekleriyle

Leblebinin yanında yollayacağınız tadımlık dediğiniz pekmez bu boyutta mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aries_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ersen_

quote:

FORUMA ÖZEL LEBLEBİ SİPARİŞLERİNİZ DE YANINDA TADIMLIK PEKMEZ DE GÖNDERİLECEKTİR...

Pekmezi yollasaniz da leblebi yanında tadımlık olsa?

ileride ayrı ilanlar açacağım fakat 12tl sattığımız leblebiye ödeme yapın 3 kutu pekmez ve tadımlık leblebi yollayalım

Saygılar...

ÖZKALELİ Doğal, Katkısız, Pekmez ve Marmelat çeşitleri. Kargo Dahil seçenekleriyle

Leblebinin yanında yollayacağınız tadımlık dediğiniz pekmez bu boyutta mı ?

Aynı tarz kutu fakat tadımlık minik paket yollayacağız.

Hafta içi inşallah daha çok görselle destekleyeceğiz.

saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 10 Şubat 2013; 13:27:34 >

• forumda kilosu 10 liradan meşhur ağmet amca turşusu kilosu 12 liradan meşhur meğmet dayı leblebisi kilosu 20 liradan meşhur ökkeş ağbi çiğköftesi satılır ve bütün bunlar sıcak fırsattır

forum ahalisi de fırsatı kaçırmaz saldırır satın alır
  • bu mesaj trafıgınden dedımkı adam bayağı kazanmıs bırseyler dıye
    bır kılo satılmıs vay anasını kuru kalabalga bak
  • arkadaşlar askerliğimi zilede yaptım. birçok yerde sadece kuruyemiş satan dükkanlar vardı. hatta çorum yakın olduğu için leblebinin çoruma, zileden gittiğini iddia ediyolardı.

@SAMET/ okan bayülgenin proğramını yaptığı dönem oradaydım hatta havaalanında yan masamızda oturuyordu hatta istanbula aynı uçakla geldik

kısmet olursa bi ara gitmeyi düşünüyorum zaten, o zaman direkt yerinden alırız.
  • Valla denemek çok isterdim pekmezide leblebiyide çorumluyum bende lakin fiyat banada pahalı geldi şöyle yarım kiloluk pakette leblebi 250 gramda pekmez kargo dahil 10 lira falan olsaydı bari.
  • Ürünlerin Sanalpazara eklenme işi bitmiştir. Yarın konu başlığı ve konu içeriği düzenlenecektir.

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 11 Şubat 2013; 1:18:08 >
  • Tokatlıyım. Bildiğim şeyler ; yazma, çemen, yaprak, bi de pekmez (zile) Memleketim hakkında pek bilgi sahibi değilim ama her ilin alternatif tatları vardır meşhurluk dışında. Her ilimizde kebap olması gibi. Hatta Tokat'in kebabı da meşhur

• zile pekmezini ve leblebisini yemeyen bilmez gitmeyen bilmez. Bir zileli olarak özkaleli beyaz pekmezle kırık leblebi ne güzeldir. Zilede leblebi emekle yapılır. Çorumdaki gibi makine ile yapılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukyavuz

Tokatlıyım. Bildiğim şeyler ; yazma, çemen, yaprak, bi de pekmez (zile) Memleketim hakkında pek bilgi sahibi değilim ama her ilin alternatif tatları vardır meşhurluk dışında. Her ilimizde kebap olması gibi. Hatta Tokat'in kebabı da meşhur

Bir de "bez sucuk" var...Bildiğimiz sucuğun bezin içinde olanı...O da güzel...
  • Zile'nin leblebisi, pekmezi, kebabı, kirazı ve sarma yaprağı ün yapmıştır arkadaşlar.
  • Diğer ürün çeşitlerimiz eklenmiştir

saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 11 Şubat 2013; 14:32:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Valla denemek çok isterdim pekmezide leblebiyide çorumluyum bende lakin fiyat banada pahalı geldi şöyle yarım kiloluk pakette leblebi 250 gramda pekmez kargo dahil 10 lira falan olsaydı bari.

500 gr. leblebi seçeneğimiz eklenmiştir. alacağınız çeşitli ürünler tek kargo yapılarak gönderilecektir.

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 11 Şubat 2013; 15:04:13 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.