Şimdi Ara

Özhaseki: 'T.C. İbaresi Bölücülüktür.' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
17.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Söylediğim gibi ana kurum’da yazdıktan sonra alt kurumda olup olmamasının mantığı bana göre yok. Ha bunu oylamaya sunsalardı evet dermiydim emin değilim ama söylediğim gibi bu milliyetçilik yapmayı gerektirecek kadar büyütülecek bir konu değil bana göre. Bizim uğraşacak daha önemli meselelerimiz var. Ülkede adaletin bittiği, rantın dibine vurulduğu, ihalelerin peşkeş çekildiği bu dönemde bence alt kurumlardaki TC ile uğraşmak gereksiz. Bunları 2023de başımızdan defedip suriyelilerle birlikte orta doğuya paketleyince, TC’yi ait olduğu yere koyarız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fetöcüden ne beklenir
  • Birileri Özhaseki' ye bu ülkenin isminin '' TÜRKİYE CUMHURİYETİ '' olduğunu hatırlatsın lütfen, belli ki unutmuş.
  • iki elini acik sekilde gozlerinin yanina koy ve sadece onunu gordugunu dusun, iste bu ozhaseki midir nedir bu ve bunun turu akpliler etrafa hep oyle dardan bakiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlardan bu memlekete bir hayır gelmez ama %40 oyları garanti ?
    Demokrasinin zararları işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Yazıklar olsun gülerken ona bakan yaşlı amcamıza hiç pas vermiyor önüne bakarak gülüyor. Samimiyetsiz bir şekilde de elini tutmuş ama bırak da gideyim diyor resmen. Adamın söylediklerini de kahkahalarıyla bastırıyor, alaya almış amcamızı.

Ahaber sundu.

• Madem Türkiye'de yaşıyoruz, o T.C. ibaresi neden rahatsız ediyor peki ?

10 kere tekrarlayın, 100 kere tekrarlayın, 1000 kere tekrarlayın. Hatta bakkala, markete, manava bile ekleyin.

İnsanın ülkesinin ismini her yerde görmesinden daha güzel ne var ?
  • Beğenmiyorsun git başka ülkede yaşa Özhaseki.

Nasıl da Türk kelimesinden bile rahatsız olduklarını her yerde belli ediyorlar.

• SaB0 kullanıcısına yanıt
    Bülent başgannnnn

• Kendi düşen ağlamazmış 80 milyon insan içindekiler.

• T. C. Chp belediyelerine, yakında ise A. G. D. Akape belediyelerinin başına gelir. Biraz daha iktidarda kalırlarsa tc örgütü deyip içeri de atarlar.

• Kaybedince iyice sacmalamaya baslamis, ne yapacagini sasirmis adeta. Son birseyler zirvalayip gundem olmaya calisiyor herhalde. 2 gune kalmaz birdaha adi bile duyulmaz bundan boyle

• Anlamadigim bunlar 15 senede nerden tunedi. Memlekette ki bu tc rahatsizligi vatan satma meraki nerede verildi. Sanki bir guc 1000 lerce insani egitip Ulkemize sokup yavas yavas bizi yok etmek istiyor. Bu nedir yahu. Nereye baksaniz tutarsizlik anlamsizlik, boyle vatanmi yonetilir.
    Azerbaycan kirgizistan vs bizden daha cok turklugu savunuyor. Bunlar arap ve ermeni taseronlarina kucak acmak icin yazi indirtiyor.
    Atamin kemikleri sizim sizim sizliyordur.

• Direk TC diye değil de Türkiye Cumhuriyeti yazılması taraftarıyım ben o zaman kaldıramazlar laga luga yapamazlar diye düşünüyorum.

Maliyeti yüksek diyerek bence t...k geçmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 13 Temmuz 2019; 19:57:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaB0

Benim bildiğim kadarıyla akp bunu bürokraside gereksiz cümle israfı olarak görmüştü.
    Misal eskiden
    TC. Sağlık Bakanlığı
    TC. Eskişehir devlet hastanesi
    TC Eskişehir 110 nolu saglık ocağı

Adamlar buna dedi ki,
    TC Sağlık bakanlığı kalsın, alt kurumlardaki TC ibareleri bürokraside gereksiz cümle uzatmaktan öteye gitmiyor, bu sebepten kaldıralım dediler. Bence çok mantıklı bir karardı, gereksiz yere anlamadan muhalefet olunmasını anlamadım.
    hem de çözüm sürecinde
    hem de 2 harf.

çok masumsun veya nuamra yapıyosun.
  • Bu söylediğine kendisi gerçekten inanıyor mu acaba

• Forum ortalama zeka seviyesini düşüren bir konu başlığı işte!

• Uzundere belediyesi mhp seçilince tc ifadesi koydu binasına.

• MHP ne tepki gösterecek acaba veya tepki gösterecek mi merak ediyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.