Şimdi Ara

Özgüven sorunu, karakterini değiştirmek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
2.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Seni çok iyi anlıyorum inanki bu durumu en ben hiçbirşeyi takmam diyen insanlar bile yaşamıştır. Dediğiniz gibi enayi durumuna düşüyor gibi hissediyorsanız artık birşeyler ters gidiyor herşeyi kendinizden harcamaya başlamışsınız demektir.

Herşeyi bir anda değiştirmeye çalışmayın bu sizin en büyük hatanız olur. Yavaş yavaş acele etmeyin piskolojinizi doğru yönetin politik olun genel olarak ilişkilerinizde. Daha çok kendinize ağırlık verin artık kendinizi düşünme vaktiniz gelmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam mevzu kendimi hor görmek değil öyle bir dalga geçme değil dediğim. Demek istediğim şu kekelersin konuşamadım falan deyip dalgaya vurursun demek istediğim buydu. Ayrıca arkadaş çevremde değil iş ortamında oldu, mecburiyetten görüşüyorum yani. Arkadaş ortamımda öyle adamlar olmaz çünkü o şekil bir adamı, hoşlanmadığım adamı yanımda tutmam.
  • P4P3L kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsunuz her seferinde deniyorum en başa dönüyorum inşallah bu sefer başa dönmem.
  • Birseyi çözümlemek için sadece yanlışları hataları sıralamak yeterli değil bunların herbirinin karşısına bir çözüm yolu arayıp faaliyete gecmek gerek yoksa boyle forumlarda şikayet edip durmaktan başka birşey yapamazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simone Simons kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsunuz, aslında bazı şeylere çözüm üretip uygulamaya başladım ama yine de eksikmişim gibi hissediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.