Şimdi Ara

Özgür Dünya (2018 - Yerli CGI Film) 22 Mart 2019

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Faruk Aksoy’dan Geleceğin Türk Sineması!

“Özgür Dünya” fragmanı 7 Kasım Çarşamba, saat 20:00’da YouTube'da yayınlanacak.

http://www.beyazperde.com/filmler/film-266415/

Yeni fragman:

Daha önce açtığım konu neden kaldırıldı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 20 Şubat 2019; 19:2:6 >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmin yonetmeni yakin bir hocamin esi, ayni zamanda jahrein enis kirazoglu gibi isimlerde rol almis, bir izlemek lazim ama animasyonlar cok les duruyor :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok kötü duruyor.

ready player one çok izlenince ona benzer bir şey çıkarmaya çalışmışlar gibi hissettim.
  • Bu ne şimdi.
  • READ PLAYER ONE replika terk yahu biz yapmayalım ...Bu nasıl bir CGI kustum 2008 yılında ps2 zamanındaki oyun trailerlarına benziyorki o daha iyi ,hele onismusha bu filmin yanında hiper oscar alır CGI'da ,şuraya bak

• "Hazır olunca sinemalarda" dediklerine göre tepkilere bakıp öyle karar verecekler. Yapabilmek için başlamak gerekir ama özgün bir şeyler olmalı bence. Hadi CGI kötü fakat en azından güçlü bir senaryo bekliyor insan. E fragmanda da klişe konu görünce itici oluyor haliyle. Bu tür benim ilgi alanıma pek girmese de , sinemamız için umut vaad eder şeyler görememek üzücü. Yapımcılara bir öneri ; yapın şöyle sağlam senaryo ile bir tek mekan filmi , hem size ucuza patlasın hem de biz adam gibi bir film izlemiş olalım.
  • bi tutam gamer, bi tutam matrix kokusu aldım, başrol kızın animasyon hali de resident evil alice terk.

ama bi yerden başlamak lazım tabi.
  • Yeni fragman geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece animasyon film yapsalar daha iyi olurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cringe.
  • cgi düzgün olsa gideri olurmuş
  • Kapat hocam kapat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.