Şimdi Ara

Özgür Demirtaş neden ekonomi bakanı olmuyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Olur ya, niye olmasın? Zaten damat beye cv'sini göndermişti. Reis ona da bakanlık bahşederse yakışır. Bu adamın tweetlerini gördükçe "ya abi hadi ya" diye oflayıp pofluyorum. Gerçekten yakışır bakanlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 29 Haziran 2022; 1:6:54 >
  • ugarb kullanıcısına yanıt

Ülkede tek ekonomist var.

Özgür Demirtaş neden ekonomi bakanı olmuyor?
  • Adam ekonomist degil finansci.
    10 sene evvel Turkiye buyuk bir guc olacak diye tweeti var.

https://mobile.twitter.com/Maviflood/status/1500898974127079430

Ancak simdi de 180 derece donmus, muhalifcilik oynuyor.

Katildigi bir tv programinda yanindaki konugun bilgisizligi sayesinde unlu olmus twitterda bugun saliysa yarin carsambadir ayarinda tespitleriyle takipcilerinden begeni toplayan egosundan gecilmeyen bir twitter fenomeni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt

Ben yazıcaktım sen yazmışın bro :D +1

• Ekonomi bakanı özgür Demirtaş ilk açıklama : 300 milyar dolar ihracat rekoruyla yeni güne merhaba diyorum .

• Gerçek hayat hele devlet yönetimi çok farklı. Bu tür insanlar genelde diğer gerçek hayat sorunlarını başkalarının hallettiği steril ortamlarda ahkam keserler. Gerçek hayat sorunları ile karşı karşıya kalırsan birçok teori çöpe gider. Ha olması gereken ekonomi gibi, eğitim gibi, ticaret gibi alanlarda siyasi düşünmeyip ülkenin değerli ve vatansever insanları ile her daim istişare ederek hareket etmektir. İnsanlara gerçek potansiyellerini gösterebilecekleri bir ortam oluşturmaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serafon -- 29 Haziran 2022; 9:48:4 >
  • Sen söyle...

Bu işin tüm eğitimlerini almış, okullarını okumuş, diplomalarını almış, işi uzmanlık seviyesinde bilen, işini kuralına göre düzgün yapan birisin ama her konuda biat eden, her söylediğine başını sallayanlar varken seni neden alınsınlar ?

• Çünkü Özgür Demirtaş imam hatipli veya ilahiyatla ilgili bir okuldan mezun değil. Ve ya herhangi güçlü bir Akp'linin hısmı akrabası, okul arkadaşı falan olmadığı için ağzıyla kuş tutsa ekonominin başına geçemez. Unutun bu işi.

• kimsenin hiçbirşey bilmediği yerde bir kişi herşeyi bilebilir

• Egolu, abartılan, twitter fenomeni.

• Özgür Demirtaş, çok iyi biliyordan sonrasını okumadım. Bildiğin troll ekonomist. Malum fonlanan medyada her gün sallıyor, bir tanesi tutarsa sorgulamayan kesim de "adam biliyo abi yeaaa" diyor.Özgür Demirtaş neden ekonomi bakanı olmuyor? 

• Ekonomiyi düzeltmek isteyen kim ki ? önce ona bakmak lazım

• taha178 kullanıcısına yanıt

10 yıl önce Türkiye güçlü idi ama.Adam nereden bilsin bu kadar kötüye gideceğimizi.Hem brn şovmenligini falan gormedim iftira atmayı

• RTE Özgür Demirtaş'ı bakan olarak atamaya dünden razıydı zaten. Ya da Özgür Demirtaş biatçı olacak ve doğru olanları değil de kendisine emredilenleri yapacaktı değil mi? Şu başlıkları atarken hiç mi kafanız çalışmıyor arkadaş ya?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.