Şimdi Ara

Özellikle yurtdışında level atlamak istiyorsak Şenol Hocayla yollar ayrılmalı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lucescu yuda aynı dedikodu kaybettk , sonra bin pişman olduk . Yapmayın arkadaş böyle şeyler azizin oyunları bunlar Bizans oyunu bunlar önce Şenol sonra başkan kötü denmeye başlar 2004 de aynı muhabbet oldu önce lucescu gönderildi sonra başkan gitti ne oldu hepimiz iyi biliyoruz. Demem o ki 2 sene takım iyi oynadimi bizim bi tarafımız kalkmasın . Böyle dedikodular i da yapmayın yapanlara müsaade etmeyin. Nifak tohumları eker bu tür muhabbet ler bilinç altı etkilenir bir süre sonra sizde aynı muhabbeti yaparsınız. YAPMAYIN VEFA LI OLUN LÜTFEN.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bos yapma hadi kendini banla.

• quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Kiminle çıkacak zaten Şenol hoca bir maçta Necip'i oyuna alıyorsa bilin ki o maça yatıyor demektir.Tolgay bu takıma 116 da giriyor.Her şeyi geçtim sana Penaltıcı lazım Oğuzhan(en iyi penaltıcılarından) çıkıyor kenarda İnler var.Bunları düşünüp hamle yapması lazım ki Beşiktaş çok değil 7 ay önce Gs'a penaltılarda kupa kaybetmiş bir takım.Hiç ders alınmamış belli. Ben bazen ülkede futbolun nasıl izlendiğini anlamıyorum.Ts maçında maç 3-3 oldu Şenol Hoca direkt skora yattı.Atılan gol tamamen ekstraydı.Şans demiyorum şimdi gelip bunu da yanlış anlarlar.Oyun kurgusunu skoru tutmak adına yaptı onu diyorum.Aynı şekilde Lyon maçında deplasmanda da 1-0 oldu anında freni çekti.Kiev maçında takım hayatının maçına çıkıyor maçı kazanmamız lazım Kiev yani sonuçta oynadığımız takım penaltıya kadar Kiev bizden çok bastırdı.Bunları görmez tutar da Bilicin,Samet hocanın kadrosuyla Gomezli Sosalı Taliscalı kadroyu kıyaslarsan gülerler adama.Kaldı ki ben yazım da belirttim hep kendilerinden daha iyi hocalara bıraktılar dedim.Yani Şenol hoca hepsinden daha iyi hoca dedim.Bu inanılmaz savunmacı halinizi bırakın.

Şampiyonluk hayal miydi?Hayır Beşiktaş Alanyaspor falan mı?13 şampiyonluğu Şenol Hoca mı almış.Birini övücez derken Beşiktaş gömmekten esas siz vazgeçin.Burası Şenol Güneşten önce de büyük takımda Şenol Güneş yokken de 3 sene üst üste şampiyon olmuş Türkiye'nin tek namağlup şampiyonuydu.Şenol Güneş yine diyorum çok iyi hocadır Beşiktaş'a çok şey katmıştır ama bazen daha iyiye gitmek için değişim şarttır.Nasıl ki Bilicle devam edilse bugünkü başarıların gelmesi çok zorsa yarın da dediğim yapılırsa o başarılara gitmek Şenol Hocayla çok zor

Güzel giriş yapmıştın ama şimdi saçmaladın, lyon maçında orta saha çok yoruldu mecbur değişiklik yaptı hoca oğuzhanın yerine ya gökhan yada necip girerdi zaten ikiside aynı görev için girdi necibi daha hazır gördüğü için almıştır hoca ts maçında da skor 3-3 e gelmiş zor bi deplasmandasın o dakikada necibin girmesi çok doğru velhasıl hocanın bu değişiklikleri yapması yatıyor anlamına gelmez öle bi niyeti olsa maça öyle başlar

• Okumadım. Kaile almayın.

• Yurtdisinda level atlamamiz da hocaya bagli zaten. Mourinyo gelse mesela sampiyonlar ligi sampiyonu olacaz. 1.5 milyon tl borcla. Stopere 30 milyon euro veren takimlar gun geliyor sampiyonlar liginde basarisiz oluyor. Sen 3 aydir adama 4.2 milyon euro niye verildi hesabi yapiyorsun. Cidden kafaya bak ya. 2 yil ust uste sampiyon olmak ne ki zaten. Herkes yapar. Hadi daha buyuk hedeflere yelken acalim bu hoca yetmiyor o hedeflere

• quote:

Eğer ki lig bizim için yeter bir hava yakalamışken sadece 2-3 lig şampiyonluğu daha alalım bu bize yeter deniyorsa Şenol Güneş aranan insandır kesinlikle 3-4 sene daha devam edilmeli ama yok biz avrupada üstleri zorlucaz hatta mümkünse bir kupa istiyoruz deniyorsa işte orada Şenol Hocanın klasmanını aşmak gerekiyor bunu diyorum.

Her sene uefa kupası alamazsın.Bu sene ilerilere gittik seneye daha da ilerilere gideriz.Senin derdin Şenol Güneş'in inadı falan değil.Belli ki adamı sevmiyorsun başka birşeyden dolayı.He bir de Şenol Güneş gitsin diyorsan yerine adam söyle bakalım kim gelsin.Futbol bilgini bir görelim.

• Beşiktaşı bu konuma getiren adamdan ayrılıp başka bi hocayı getirip tekrar uyum süreci, oyuncularla anlaşma riskini felan göze alıcaksınız öyle mi

• öncelik her zaman ligdir

• quote:

Kiminle çıkacak zaten Şenol hoca bir maçta Necip'i oyuna alıyorsa bilin ki o maça yatıyor demektir.Tolgay bu takıma 116 da giriyor.Her şeyi geçtim sana Penaltıcı lazım Oğuzhan(en iyi penaltıcılarından) çıkıyor kenarda İnler var.Bunları düşünüp hamle yapması lazım ki Beşiktaş çok değil 7 ay önce Gs'a penaltılarda kupa kaybetmiş bir takım.Hiç ders alınmamış belli. Ben bazen ülkede futbolun nasıl izlendiğini anlamıyorum.Ts maçında maç 3-3 oldu Şenol Hoca direkt skora yattı.Atılan gol tamamen ekstraydı.Şans demiyorum şimdi gelip bunu da yanlış anlarlar.Oyun kurgusunu skoru tutmak adına yaptı onu diyorum.Aynı şekilde Lyon maçında deplasmanda da 1-0 oldu anında freni çekti.Kiev maçında takım hayatının maçına çıkıyor maçı kazanmamız lazım Kiev yani sonuçta oynadığımız takım penaltıya kadar Kiev bizden çok bastırdı.Bunları görmez tutar da Bilicin,Samet hocanın kadrosuyla Gomezli Sosalı Taliscalı kadroyu kıyaslarsan gülerler adama.Kaldı ki ben yazım da belirttim hep kendilerinden daha iyi hocalara bıraktılar dedim.Yani Şenol hoca hepsinden daha iyi hoca dedim.Bu inanılmaz savunmacı halinizi bırakın.

Şampiyonluk hayal miydi?Hayır Beşiktaş Alanyaspor falan mı?13 şampiyonluğu Şenol Hoca mı almış.Birini övücez derken Beşiktaş gömmekten esas siz vazgeçin.Burası Şenol Güneşten önce de büyük takımda Şenol Güneş yokken de 3 sene üst üste şampiyon olmuş Türkiye'nin tek namağlup şampiyonuydu.Şenol Güneş yine diyorum çok iyi hocadır Beşiktaş'a çok şey katmıştır ama bazen daha iyiye gitmek için değişim şarttır.Nasıl ki Bilicle devam edilse bugünkü başarıların gelmesi çok zorsa yarın da dediğim yapılırsa o başarılara gitmek Şenol Hocayla çok zor

Necip oyuna gırıyorsa takım yatıryormus tamam bunu bılıdgım ıyı oldu ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıl boş konu açılır onu düşünün siz başka işiniz yok. Klavye direktörleri

• Bkz: bulup da bunamak.

• Ülkemizde ne yazık ki hiçbir kulüp taraftarı istikrardan yana değil. Kimsenin puan kaybına tahammülü yok. Bir maç puan kaybeden takımda hemen birileri gitsin yenileri gelsin istiyoruz. Öncelikle Hiçbir takım bütün maçlarını kazanamaz bunu anlayalım.
  • he he
  • rahat dürtmüş seni. Kafayı mı yediniz yav
  • Ya bırak Allah aşkına, penaltılar ile elenmişiz Uefa liginin favorilerinden birine, şampiyonlar liginde nasıl elendiğimiz belli, ligde dolu dizgin gidiyoruz, herkes oyunumuzu övüyor bizi parmakla gösteriyorlar, sen hala Şenol hoca gönderilsin diyorsun.

Sana rahat batıyor anlaşılan, herhalde o Bilic'li derbi kazanamayan, şampiyon olmayı bırak uzun süre lider bile kalamayan takımı özlüyorsun.
  • Bu ulkenin mustafa denizli fatih terim senol gunes ve onlarca molozlasmis hocayi her defasinda isitip isitip onumuze konmasindan biktim, Tiksindim. Middm bulaniyor artik. Rezil bir yonetim rezil pespaye hocalar. Bu ulkenin futbolundan hic .ok olmaz. Talisca querasma cenk OGUzHAN ve bir cok isim. 90dk oynayamiyor. Fiziksel acidan inanilmaz yetersizler. 65 70dk oynayabilmek nedir.

• Şenol güneş kadar eldeki kadrodan maximum verimi alan t.d. bulamazsın.

• Futboldan anladığını pek düşünmüyorum.

Çok değil ,sadece Aboubakar olsaydı Lyon maçları çok daha farklı geçecekti ve rotasyon seçeneği olacaktı.

Şenol Hoca ile en az 5 yıllık falan sözleşme imzalanmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker07 -- 23 Nisan 2017; 18:30:17 >
  • Sizin gibi gram futbol zekası olmayan adamlar allahtan yönetmiyor kulübü.

İstediğiniz kadar kudurun. Şenol hoca takımımızda kalacak.

• Ben seni neden bloklamıyorum hala o dikkatimi çekti şuan. Blok.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.