Şimdi Ara

Özel Yurt Düşünen Arkadaşlara Tavsiyeler [İÇERİ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
8
Favori
120.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kütahya'da özel yurt ve apart arayanlar

www.kutahyaogrenciyurtlari.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Yurt Düşünen Arkadaşlara Tavsiyeler [İÇERİ]

• Aynı sene benden küçük iki kuzenim üniversite kazandı. Biri ITU Mimarlık (puanı çok yüksekti, çok fazla bölüm tutuyordu, okul birincisi olduğundan dolayı ek puan da aldı) ancak kampüs veya devlet yurdu istemiyorum dedi. Aile Republica da karar kıldı, çok başarılı bir yurt fakat fiyat yüksek. Benim zamanımda olsaydı bizim aile ekonomisini aşardı.

Diğer kuzen Ankara TED Üniversitesini kazandı, çok yakınında Nezahat Koçak Erkek Öğrenci Yurdunu beğendi. Yeni yapılmış, odalar banyolu, kalite yüksek, idareciler sevimli.

Yurt işi şans, bütçe ve müdür önemli, devlet veya kampüs yurdu arayışınız hala devam ediyorsa kuralların katı olduğunu unutmayın.Ayrıca önemli bir diğer konu kapasite, hemen dolarsa ya ev ya da yurt, özel öğrenci yurdu daha mantıklı, tecrübeyle sabit ev tutunca kira kontratı kimin yapacağı, arkadaşlar tek başınıza kontrat yapmayın mayıs ayında kontratta adı olmayanlar size kavga çıkarır, bütün yaz kira, bırakılan elektrik,gaz, apartman aidatı hepsini ödersiniz.

• efesliefe E kullanıcısına yanıt
    Nezahat Koçak Erkek Öğrenci Yurduna bakabilirsin arkadaşım, kaliteli cebeciye yakın
    www.kocakyurt.com
  • Merhaba. Özel yurtlar için belki aşağıdaki linkler faydalı olur

https://www.yurtarama.com

Örnek:
    https://www.yurtarama.com/izmir/yurtlar
  • Kusura bakmayın bir şey soracağım . Özel yurtlarda diyelimki 1-2 gün kalmak istemiyorum. O zaman ne oluyor. Aile ödediği için mesaj gidiyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Werner Heisenberg kullanıcısına yanıt

Kusura bakmayın rahatsız ediyorum bir şey soracağım. Özel yurtta diyelim ki 1-2 gün kalmak istemiyorum o zaman ne yapmam gerekiyor. Aile ödediği için mesaj gidiyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.