Şimdi Ara

:::ÖZEL YETENEK SINAVLARI 2013::: {ANA KONU}

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
5.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu yıl özel yetenek sınavlarına hazırlanan arkadaşlarımız için bir konu açayım dedim birbirimize destek olmak açısından faydalı olacağını düşündüm grup oluşturmak istiyorum özel yetenek sınavlarına girecek arkadaşlar istediğiniz bölümü ve nickinizi yazarak cevap atın listeye alayım sizi.

Yaptığınız çizimleri bu konu altında paylaşarak yorum yapalım ve birbirimizin fikir ve görüşlerini alalım .

Malum yetenek sınavlarına girebilmek için ygs de barajı geçmek yetmiyor ne kadar yüksek puan alırsak okadar iyi .

Özellikle Mimar sinan isteyen arkadaşlar için ygs çok çok önemli bi çok özel yetenek sınavına hazırlanan arkadaşım ben de dahil dersaneye gitmiyoruz sadece gittiğimiz bi çizim kursu var burdan birbirimize destek olmakta çok fayda olacağına inanıyorum.

benim istediğim bölüm entas - animasyon çizgi film .
    Ygs ye gelince evde yapabildiğim kadar yapmaya çalışıyorum arada deneme alıp çözyorum ama resmide ihmal etmiyorum tamam ygs önemli ama resim daha da önemli .

şimdi ygs için neler yapabiliriz ya da çizim için çizmimizi geliştirmek için neler yapabiliriz görüşlerinizi bekliyorum .

ouxhn animasyon çizgi film- and.üni
    Deha57 besyo
    Escad -ic mimarlik
    aynal = Çizgi film-animasyon
    grafik tasarım
    iç mimarlık
    endtas
    provehito in altum = entas

evet arkadaşlar katılım bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouxhn -- 18 Mayıs 2013; 20:18:50 >

• yaptığım bir kaç çizim görüşlerinizi bekliyorum birde son bir aydır falan ygs çalışıyorum dün bir deneme yaptım 109 netim çıktı neden bu kadar fazla diye şaşırmayın mezunum ve sırf gsf için gemi makina müh. bıraktım ygs ile ilgili bir sorunuz olursa sorabilirsiniz .

• quote:

Orijinalden alıntı: ouxhn

yaptığım bir kaç çizim görüşlerinizi bekliyorum birde son bir aydır falan ygs çalışıyorum dün bir deneme yaptım 109 netim çıktı neden bu kadar fazla diye şaşırmayın mezunum ve sırf gsf için gemi makina müh. bıraktım ygs ile ilgili bir sorunuz olursa sorabilirsiniz .

Bunlar cok guzel ya. Bayıldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• başarılar dostum, çizime bir süre ara vermende fayda var. daha fazla ygs asılmalısın bence.

ygs'yi bir atlat, rahat rahat çizimlere devam edersin.

bu arada süper olmuşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 12 Ocak 2013; 22:03:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AudreyTautou

başarılar dostum, çizime bir süre ara vermende fayda var. daha fazla ygs asılmalısın bence.

ygs'yi bir atlat, rahat rahat çizimlere devam edersin.

bu arada süper olmuşlar

teşekkür ederim. resim işini sadece h.sonu gittiğim kursa ayırıyorum onun dışında h.içi full ygs kasmaya çalışıyorum dediğin gibi ygs den sonra baya bi zaman kalıyo zaten çizim yapmak için .
  • Yaz hocam besyo icin ugrasıcam hayırlısı cizimlerimde iyidirde hiç düşünmedim bu alanı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deha57

Yaz hocam besyo icin ugrasıcam hayırlısı cizimlerimde iyidirde hiç düşünmedim bu alanı.

İnşallah hayırlısı olur kardeşim çiziminde iyiyse bence düşün erim her insanın içinde bir sanat sevgisi vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouxhn

quote:

Orijinalden alıntı: Deha57

Yaz hocam besyo icin ugrasıcam hayırlısı cizimlerimde iyidirde hiç düşünmedim bu alanı.

İnşallah hayırlısı olur kardeşim çiziminde iyiyse bence düşün erim her insanın içinde bir sanat sevgisi vardır

Kesinlikle katılıyorum kardeşim sanat herkesin içinde var bencede ya inşallah hayırlısı olur allah herkesin kalbine göre versin diyellim.
  • beni de ekleyebilirsiniz, iç mimarlık istiyorum.

benim de çizim sorunum var. yeteneğim var evet ama şimdiye kadar bi profesyonelden eğitim almadım hiç. şu an bir üniversitedeyim, okulu bırakmaya yeni karar verdim. o yüzden yetenek sınavı da yeni alışmaya başladığım bir şey. bu aralar iyi bir resim kursu arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: escad

beni de ekleyebilirsiniz, iç mimarlık istiyorum.

benim de çizim sorunum var. yeteneğim var evet ama şimdiye kadar bi profesyonelden eğitim almadım hiç. şu an bir üniversitedeyim, okulu bırakmaya yeni karar verdim. o yüzden yetenek sınavı da yeni alışmaya başladığım bir şey. bu aralar iyi bir resim kursu arıyorum.

Yazdim dostum ygsden sonra konumuz daha faal bir bicimde olur hayirlisiyla su ygs yi bir atlatalimda

• ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sargeras_BS -- 9 Nisan 2013; 4:10:44 >
  • Kontür çizgilerin çok kalın.

Çizgi film-animasyon
    grafik tasarım
    iç mimar
    endtas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aynal -- 9 Nisan 2013; 4:14:17 >
  • Ankara üniversitesi dtcf dramatik yazarlık sınavları hakkında bana yardımcı olabilecek biri var mı?

•  :::ÖZEL YETENEK SINAVLARI 2013::: {ANA KONU}

Bende konuya yazma gereği duydum merak ettiğim şeyler var. Öncelikle herhangi bir eğitim falan almadım öylesine bazen bakarak bazen bakmadan çizmeye çalışıyorum. Çizdiklerimi çevremdekilere gösteriyorum olumlu 'Sen git resimle ilgili bir şeyler yap' tarzında tepkiler alıyorum. Ygs'den 370 yaptım. Yetenek sınavlarına son 1 ay kala eğitim alsam bir kurstan mimar sinan end. tasarım olur mu?

• endtas a bu kadar neden taktınız..prestijli olduğu için mi? şahsen önermem imanınızı gevretirler 4 yıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aynal

endtas a bu kadar neden taktınız..prestijli olduğu için mi? şahsen önermem imanınızı gevretirler 4 yıl.

telefon falan tasarlamak istiyorum. bu bölümde oluyor sanırım bu tarz şeyler sebebim bu benim.
  • resimler harika olmuş dostum, yeteneklisin.
  • Selam millet konuya gelen arkadaşları kosa sürede ( pcye geçtigimde listeye eklicem ) imgesel çalışmaşaımı yakında koyarın yorum bekliyorum entas isteyen arkadaş bizim atölye de de 370 alan bir arkadaşımız var ygs sen çok iyi mimar sinan da barajı geçsen girersin ama onun için bir an önce bir kursa başla birde sınava bir ay yok mim sinan sınavı agustos sonunda çizimlerine baktım ama anatomi çalışıp imgesel yapman lazım yani biraz ne birazı baya bi akademik çalışman gerekiyor kısa bir aradan sonra çalışmalarımı ekliyorum şimdilik görüşmek üzere

• Ben de mimar sinan üniversitesi endüstri ürünleri tasarımı istiyorum YGS den 350 aldım hiç bir çizim eğitimim yok amatörüm ama yetenekliyim 1 buçuk ayda bütün çizimsel teknikleri öğrenebilir miyim ?
    bir de mülakatlarda end. tas. için ne tür sorularla karşılaşabilirim
    baraj puanı yetenek sınav puanı ile beraber mi etkili özel yetenek sınav puanını hesaplamak için , yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yonluk

Ben de mimar sinan üniversitesi endüstri ürünleri tasarımı istiyorum YGS den 350 aldım hiç bir çizim eğitimim yok amatörüm ama yetenekliyim 1 buçuk ayda bütün çizimsel teknikleri öğrenebilir miyim ?
    bir de mülakatlarda end. tas. için ne tür sorularla karşılaşabilirim
    baraj puanı yetenek sınav puanı ile beraber mi etkili özel yetenek sınav puanını hesaplamak için , yardım ederseniz sevinirim.

ygs puanınız iyi birinci aşamayı geçerseniz bölüm sınavlarına girmeye hak kazanırsınız üzgünüm ama kursa gitmeden bu iş olmuyor yani sadece ygs yetmiyor mesela geçen yıllardaki baraj sorusu parkta oturan yaşlı bir adama şapkası ve bastonu var gencin başını ıslatan bahçıvan diye çiziniz denmiş . bu soruda genelde genci çocuk gibi çizenler olmuş ve elenmişler anatomi bilmek gerekiyor parktaki ağaçları oyun alanlarını çevresel faktörleri çizmeniz gerekiyor yani kurs şart temel bir bilgi şart sınava girdiğinizde beni çok iyi anlayacaksınız baraj sınavında ygs nin yüzde 15 etkisi oluyor ve sadece barajı geçmek yeterli olmuyo mesela birisi barajdan 50 almış mimar sinandaki hocalar şöyle düşünür biz buna 50 verdik bir şans verdik bakalım bölüm sınavında ne yapacak yani 40 ın biraz üstünde ir not alırsan karamboldesin demektir bu çok çalışmak lazım çokkk

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.