Şimdi Ara

özel ve güzel parçalar amd x6 1055tişlemci /gigabyte 790fxta ud5 bord sata3 usb 3destekli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    arkadaşlar 5aylık olan ve kendi kullandığım parçalardır cpuyu 3800mhzde kullandım 28-30derecede... intel core7 2600k cpulu daha yüksek sisteme geçiş yapcağımdan satıyorum yoksa performansdan memnunum...

cpuyu sıfır anakartı 1aylıkken 2.el aldım tüm faturalar garanti belgeleri ve tüm aparatlar verilcektir...

2li için 550tl istiyorum... ayrı satış yokdur...takas yokdur...

işlemci: amd x6 1055t 2800mhz 9mbcache 45nm cpu

cpumun orjin resmidir
     özel ve güzel parçalar amd x6 1055tişlemci /gigabyte  790fxta  ud5 bord sata3 usb 3destekli

anakartın orjin resmidir 3lü crossfire desteği vardır...

özel ve güzel parçalar amd x6 1055tişlemci /gigabyte  790fxta  ud5 bord sata3 usb 3destekli

asus sguare özle fan isteyenlere çok çok özel fiyat +30tl...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 21 Mart 2011; 1:43:43 >

• şimdi biri cıkıp tek tek kaça satarsın diye kesin soracaktır

hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnarcHiest

şimdi biri cıkıp tek tek kaça satarsın diye kesin soracaktır

hayırlı satışlar

olsun sorsunlar ben herkesi seviyorum
  • HAYIRLIS SATISLAR BROM GUZEL URUNLER TAKIP BELKIDE ALABILIRIM :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3tin010

HAYIRLIS SATISLAR BROM GUZEL URUNLER TAKIP BELKIDE ALABILIRIM :)

al al fas fakir Neo'nun parçalarını alın
  • Hayırlısı olsun bro... bu arada arkadaşlar kartta işlemcide temiz şahsen gördüm sistemi fena hızlı yani benden söylemesi kaçırmasın alacak kişi....
  • Abi forum iki tane büyük donanımcıyı kaybediyo biri sen tabikide biride Ben sadece ekran kartı bölümüyle ilgili ahahah:D:D:D

Pc dünyası şaşkın

Kriz dh'yide vurdu :D:D
  • İ7 sisteme gecmeseydim bunları kesın alırdım bende yakınen qelıp qordum temız sorunsuz calıstıqına sahıt olmusumdur kardesım hayırlı satıslar olsun alan arkadas sıfır aramana gerek yok bu sıfır ayarında o yuzden alan arkadas kacırmasın bence hayırlı satıslar olsun ıyı forumlar...
  • Alalim madem :P

Pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: servetnamli
    Alalim madem :P

Pm

Kaliteden anlayan biri daha yakışır bro
  • parçalar tarafımdan alınmıştır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.