Şimdi Ara

Özel üretim LG Signature Edition duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yeni yıl için amiral gemi akıllı telefon çalışmalarına başlayan LG sürpriz bir telefona imza attı. LG Signature Edition adındaki yeni amiral gemisi sadece 300 adet üretildi.

LG Signature Edition neler sunuyor?

Premium seviyede bir akıllı telefon olan LG Signature Edition, 6 inçlik 2880x1440 piksel çözünürlüğünde OLED ekran ile geliyor. Çerçevesiz bir tasarım benimseyen ekranın görüntü oranı 18:9. Ekran Gorilla Glass 5 teknolojisi ile korunuyor.

Metal çerçeve yanında seramik arka kaplama ile çiziklere karşı dayanıklılık sağlanmış. Satın alan kişinin ismi bu seramik katmana lazer ile kazınacak. 7.3mm kalınlığındaki kasa IP68 sertifikası ile suya ve toza karşı dayanıklı.

LG G6 veya LG V30 amiral gemilerine temel anlamda benzeyen ancak kendisine has bir çizgi izlediği görülen LG Signature Edition donanım tarafında da iddialı. Snapdragon 835 yonga setinden gücünü alan modelde 6GB LPDDR4X RAM ve 256GB UFS 2.1 arttırılabilir depolama kapasitesi yer alıyor. Bu sayede en hızlı amiral gemilerinden birisi haline geliyor.

Ayrıca Bkz.18:9 ekranlı Xiaomi Redmi 5 serisi duyuruldu

Arka kısımda 16 ve 13MP çözünürlüğünde çift kamera yer alıyor. 1.6 diyafram aralığına sahip ana kamera 71 derecelik geniş açılı lens barındırıyor ve OIS ile destekleniyor. İkinci kamera ise 120 derecelik bir açıya sahip. Ön kısımda ise 5MP çözünürlüğünde bir kamera yer alıyor.

3300mAh kapasiteli batarya QuickCharge 3.0 ile destekleniyor. Ayrıca kablosuz şarj da mevcut. 32-bit Hi-Fi Quad DAC ile ses kalitesi zirveye çıkarken Bluetooth 5.0 teknolojisi de unutulmamış. Android 8.0 Oreo işletim sistemi üzerinde çalışan telefonun henüz fiyatı açıklanmadı. 

• Lg v30 un da tasarımı mükemmel ama hiç adı duyulmuyor. Yazık ettiler telefona.

• V30 un 6 gb versiyonlu hali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarımı çok güzel.S8 gibi veya V30 gibi eğimli değil.

• Telefonun adı V30 Signature Edition zaten G6 ile alakası yok.

• Aynı cihazı 5" olarak kullanmak isterdim.

• Daha kompakt bir cihaz yapabilirlerdi.

• Ya ne v30 u bilmem nesi telefon bildigin g2 nin modern hali.

G6 yerine bunu yapmalari gerekiyordu zaten tasarimi harika

• Bu telefonun arka tasarımı bana ağzı açık şaşırmış emojisini hatırlatıyor, ahanda bu
  • LG Türkiye'de zor günler geçiriyor sanırım. Tıpkı benim gibi ne yapsa sevdiremiyor kendini bir türlü. Belli başlı mağazalarda LG yok bile. İnternette var ama fiyatları çok düşük diğer markalara göre. 2379 TL'ye LG Türkiye garantili G6 satılıyor.
  • cosica C kullanıcısına yanıt
    LG deyince en teknolojiye uzak insan dahi kronik sorunlardan bahsediyor. Bu durum ne kadar üzücü olsa dahi bir yerde hak ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

LG deyince en teknolojiye uzak insan dahi kronik sorunlardan bahsediyor. Bu durum ne kadar üzücü olsa dahi bir yerde hak ediyorlar.

kağıt üzerinde harika gözüken bir telefonun teknolojiye uzak insanlar tarafından bile kronik sorunla itham edilmesi üzücü gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosica

quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

kağıt üzerinde harika gözüken bir telefonun teknolojiye uzak insanlar tarafından bile kronik sorunla itham edilmesi üzücü gerçekten.

LG'nin tasarım dilini ve özellikle ara yüzünü seven biri olarak bu durumu kabullendim artık. Keşke bu tarz şeyler olmasaydı da telefon alırken bir alternatifte LG olsaydı.

• nerde v30 hala çıkacak.. özel seri cihaz yapıyorsanız en yüksek donanımlı olmalı ramse ram grafikse grafik ekransa ekran nerde snapdragon 845 v30 un aynısı dışını seramik kapla sonra özel diye sat mate 10 porshe desing gibi

• 1 sene sonra gelır artık
  • Sadece 300 adet üretilecek deniyor.

300.

ÜÇ YÜZ TANE.

Bırak Türkiye'yi, üretildiği fabrikadan çıkmadan hepsi satılır, veya maksimum 1 saat içerisinde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.