Şimdi Ara

Özel sektörde calisan makine muh yardiminiza ihtiyacim var?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Okul bitti makine muh uzerine odtu kaynak muhendisligi okuyup ozelde calismak mi ? Yoksa kamuya girmekmi karar veremiyorum? Ozelde calisan arkadaslar durumunuzdan memnun musunuz?Ozel sektor cok kotu olduguna dair yorumlar aliyorum ve bu beni kamuya sevk ediyo sizlerin fikirlerine ihtiyacim var? Calisma sartlari,aldiginiz maas hakkinda yardimci olabilirseniz sevinirim.
    Butun arkadaslarim ozelde calismaya basladilar 1500 tl civarinda maas ile herkes de 5-10 yil sonra 5000-10000 tl kazanicam havasi var , bu kadar kazaniliyormu gercekten?

Not: anadoludan bi okuldan mezunum, ingilizcem orta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ozel sektor zor ama kamudan daha iyi sartlari var.Ben denizcilik alaninda makine okuyorum sahsen hic duymadim bugune kadar 1500 gibi komik rakamla baslandigini.Ozel sektorde 5000-10000 gibi ucretler aliniyor,dogrudur.İngilizceyi iyi bilmekte lazim.Dedigim gibi ben denizcilik alaninda makine okuyorum bildiklerim bunlardir.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkbluestaz

Okul bitti makine muh uzerine odtu kaynak muhendisligi okuyup ozelde calismak mi ? Yoksa kamuya girmekmi karar veremiyorum? Ozelde calisan arkadaslar durumunuzdan memnun musunuz?Ozel sektor cok kotu olduguna dair yorumlar aliyorum ve bu beni kamuya sevk ediyo sizlerin fikirlerine ihtiyacim var? Calisma sartlari,aldiginiz maas hakkinda yardimci olabilirseniz sevinirim.
    Butun arkadaslarim ozelde calismaya basladilar 1500 tl civarinda maas ile herkes de 5-10 yil sonra 5000-10000 tl kazanicam havasi var , bu kadar kazaniliyormu gercekten?

Kendin geliştirirsen 82977552684 alırsıncılar gelmeden cevaplayayım.!!!!!!!!KAÇ!!!!!!!! Ortalaman yüksek se yüksek lisans bursu filan bul ülkeden kaç. Yada git amele ol ama KAÇ

• quote:

Orijinalden alıntı: SgtWallCroft

Ozel sektor zor ama kamudan daha iyi sartlari var.Ben denizcilik alaninda makine okuyorum sahsen hic duymadim bugune kadar 1500 gibi komik rakamla baslandigini.Ozel sektorde 5000-10000 gibi ucretler aliniyor,dogrudur.İngilizceyi iyi bilmekte lazim.Dedigim gibi ben denizcilik alaninda makine okuyorum bildiklerim bunlardir.

Gemi Makineleri çok ayrı, en üstteysen yani çarkçıbaşıysan 10.000dolarda alabilirsin tankerde çalışıyorsan. Yada makine okumayan, kursla yağcı olan adam bile 1500 dolar para alıyor ama karada bu rütbelere bu paralar imkansız gibi birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mırat01

quote:

Orijinalden alıntı: darkbluestaz

Okul bitti makine muh uzerine odtu kaynak muhendisligi okuyup ozelde calismak mi ? Yoksa kamuya girmekmi karar veremiyorum? Ozelde calisan arkadaslar durumunuzdan memnun musunuz?Ozel sektor cok kotu olduguna dair yorumlar aliyorum ve bu beni kamuya sevk ediyo sizlerin fikirlerine ihtiyacim var? Calisma sartlari,aldiginiz maas hakkinda yardimci olabilirseniz sevinirim.

Kendin geliştirirsen 82977552684 alırsıncılar gelmeden cevaplayayım.!!!!!!!!KAÇ!!!!!!!! Ortalaman yüksek se yüksek lisans bursu filan bul ülkeden kaç. Yada git amele ol ama KAÇ

Makine muhendisimisin dostum? Nasil kotu mu imkanlar ulkemizde? Siz nerede calisiyosunuz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.