Şimdi Ara

özel numara almak ;) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
27.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: *Designer*

Merhaba arkadaşlar , turkcell bayisine gidip istediğimiz numara boşsa alabiliyor muyuz ? Geçtiğimiz sene eylülde çıkmış sanırım bu seçenek .. hiç alan var mı ?

Vodafone a gidip faturalı hat almak istiyorum deyip boşta olan istediğiniz numarayı alırsınız. Ben gol numara kampanyası için geldim dedim 100 lira vermeden aldım hattı. 888 1994 istiyordum yokmuş 608 1994 aldım örneğin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zendo kullanıcısına yanıt
    Peki 4,5 çeşit numara söyleyince bakıyorlar mı :)) sinirlenme gibi şeyler oluyor mu ? liste yapsam 4,5 adet hangisi olursa .. bide sistem nasıl acaba .. örn. 888 1994 olmadı .. sonra sadece son dört rakamı deneyerek mi 608 1994 buldu.. örn. ben son 4 rakamı 0053 desem direk bulabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Designer* -- 21 Ocak 2016; 11:03:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Designer*

Peki 4,5 çeşit numara söyleyince bakıyorlar mı :)) sinirlenme gibi şeyler oluyor mu ? liste yapsam 4,5 adet hangisi olursa .. bide sistem nasıl acaba .. örn. 888 1994 olmadı .. sonra sadece son dört rakamı deneyerek mi 608 1994 buldu.. örn. ben son 4 rakamı 0053 desem direk bulabilir mi ?

Benim gittiğim yerde sarışın mal bi kız vardı sorun çıkarmadı. aynen son dört 1994 öncekilerin içinde 8 olsun dedim tek tek saydılar. 4-5 numaradan niye sinirlensınler 1 dakika sürmez. Ben hazırlıksız gittim aklıma geleni söyledim problem çıkmadı. Zaten ellerinde numara yok sistemden seçiyorlar galiba elleriyle yazdırlar karta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.