Şimdi Ara

Özel Modifiyeli Springfield Tabanca - [150 dolarlık Asset'i Ücretsiz Veriyorum] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
7
Favori
8.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emeğinize sağlık, keşke bende yapabilsem :D
  • Gerçekten forum ahalisini ilgilendirmeyen güzel bir çalışma olmuş.

Ona buna sallayan fanatik bebelerin böyle konularda işleri yok tabi kim alkışlasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhteşem, fakat ben böyle işlerle uğraşamam deliririm. Emeğine sağlık bravo.
  • detaylar muazzam gözüküyor
  • silah çok güzel emeğinize sağlık. Gumroad linki olsaydı üyelik açmakla uğraşmazdık. Açıkçası ben üşendim benim gibi kaç kişi daha vardır. Adam o kadar emek vermiş bir üyelik açmaya mı üşendinizciler gelmeden kaçıyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konudan bir şey anlamadığım için öküzün trene baktığı gibi okudum. Emeğine sağlık.
  • Emeğinize sağlık, gerçekten harika olmuş. Ülkemizde böyle kaliteli eserleri çıkaranları, üstüne üstlük bunu ücretsiz halkına dağıtması takdire şayan. Eliniz öpülür...
  • hayranlık uyandırıyorsunuz hocam.
  • Hocam çok güzel model olmuş eline sağlık, 2d karakter tasarlıyor musun acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

kaç saatini aldı bu
    İşin görünen tarafı saatlerle ifade edilse de ben bu tabiri uygun bulmuyorum. Esasında yıllarını aldı bu çalışma. Çünkü bu tarz bir şeyi yapabilmek yılların birikim ve tecrübesini gerektirir.
    Metal-Gear hocam sizi gönülden tebrik ediyorum. Ellerinizr sağlık çok güzel bir çalışma olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim. Sizleri ileride belki büyük bir oyun projesinde görmek bizleri çok gururlandıracaktır.

• Adam yapıyor bizede pok yemek düşer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ellerinize sağlık hocam

• Emeginize saglık.
  • Elinize sağlık.
  • Başarılarına başarı katan üyemiz başarılarına devam ediyor. Ne bileyim bulamadım nasıl yazayım diye, sen konuş biz susalım ve izleyelim şovunu. :)

Ellerine sağlık. Daha iyi yerlerde görmek istiyoruz seni.
  • Emeğinize sağlık hocam.

Hocam eğitim aldınız mı bunun üzerine? Yoksa kendinizi mi geliştirdiniz?
    Ne kadar süredir uğraşıyorsunuz?
  • Elinize sağlık. Ülkemde şunları görmek çok güzel.
  • Böyle çalışmalar gördükçe (tasarım,modelleme,yazılım vb.) ülkem adına gururlanıyorum ve bu insanlardan gençlerden birşey olmaz sözünü anlıkta olsa unutuyor insan. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Çok profesyonel bir çalışma olmuş. Elinize emeğinize sağlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oha adam gerçek silah veriyor dedim baya inceledim taki yorumları okuyunca gerçek olmadığını anldım çizimmi şimdi bu
  • üçüncü renderda alttaki tabancanın namlusu yamuk :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.