Şimdi Ara

Özel Mesaj Arayüzü [Desteğinizi bekliyorum]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 4 senedir üyeyim ve özel mesaj özelliğini sık kullanıyorum

eski özel mesajlar arayüzünde fazla mesajı düzenleyebilme ve kategorize etmek çok ama çok daha kolaydı ...
    şimdi bildiğimiz facebookun bir kopyası olmuş

1)- misal 1 2 senedir konuşmadığım biri var .. ona en son atığım mesajı görebilmek için sürekli "daha fazla mesaj göster" butonuna basmalıyım ..
    buda çok zamanımı alıyor ... eskiden 5 sayfa derdin hoop tarihe göre zaten sıralanmış olurdu bir iki dakika içerisinde bulurdun

2)- Tarih kısmıda sorun ... eskiden bir kişinin mesaj atığında "12-01-12 14:02" tam tarih ve zaman görebilirdik ..
    şimdi ise mesajda "1 önce" / "7 ay önce" tamamda ben misal ocak ayında kimle alışveriş yaptığımı bilmek istiyorum oturup bunu tek tek mi hesaplayacağım

3)- konuşurken avatarın büyük tutulması anlaşılır ... fakat kutuda avatarların bu kadar büyük tutulması bence gereksiz .

kolaylık olsunda diye painte çizdim [kusura bakmayın painte ancak bu kadar oluyor pek zamanımda yok .. ilgili arkadaş daha güzelini yaparsa eklerim]

tabi renkler ve şekiller değişebilir bu sanırsam eski sisteme benzedi ... fakat bu şekilde çok ama çok daha kullanışlı

konuşmalarda whatssap'daki olduğu gibi olabilir misal .. ama tarihleri ve saatleri belirtilmiş şekilde

Özel Mesaj Arayüzü [Desteğinizi bekliyorum]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Juhziz- -- 27 Aralık 2013; 13:27:30 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.